MHP BU MİLLETİN DİRENÇ KALESİ VE UMUT KAPISIDIR…

13.06.2021
A+
A-

Türklüğün geleceği için, Büyük Türkiye için, bütün dış düşmanlara, düşmanlarımıza vuracağımız tokat için, Milliyetçi Türkiye için, geleceğimiz için MHP bu milletin direnç kalesi ve umut kapısıdır.

2023 Yılında Yapılacak seçimlerde ve sonrasında sonuç ne olursa olsun, birileri şunu anlamalı; MHP ye bugün ihanet edenlerin yarınlarda da yeri olamayacaktır. Türk Milliyetçiliği’nin,Türk Devleti’nin daimi pusulası MHP’dir.

Devlet için, Millet için, Cumhuriyet için, İslam Alemi için, Türk Dünyası için, Türk’lüğün Bekası için 2023’de Cumhur ittifakı diyoruz…

MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye izan, insaf ve ahlakla bağdaşmayan ithamlarda bulunmak, iftira atmak alçaklığın son noktasıdır. Türklüğün bekası ve Türkiye İçin, sonuna kadar devlet, sonsuza kadar millet, sonuna kadar MHP!…

Yazımı yazar Charles Bukowski’nin şu sözleri ile bitiriyorum: “Gittiğinde ağlarsın; şarkılarda, filmlerde, ona buna, her şeye ağlarsın. Aklın başına gelince de boşa harcadığın zamana ağlarsın.” Evet gerçektende yazarın dediği gibi…

O kadar lider devlet Bahçeli’ye karşı çıkan var ki, o kadar tenkit eden var ki, bu karşı çıkanlara ve tenkit edenlere bakıyorum da bunların alayı zıvanadan çıkmış, şaşkın ördek olmuşlar ve lağım çukuruna düşmüşler…

Lider Devlet Bahçeli’yi sorguladığınız kadar CHP-HDP-PKK’yı sorgulamıyorsunuz?)

CHP, HDP, PKK, Kızıl Komünistler ve yansımalarının vatanı ve milleti MHP liderinden daha çok sevdiğini düşündüğünüz için mi?

Yoksa CHP-HDP-PKK’nın Türkiye’nin ve Türk milletinin geleceğini Sayın Devlet Bahçeli’den daha fazla önemsediklerini düşündüğünüz için mi?

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun MHP doğru yolda… İnşallah hedefine ulaşacak ve dünyaya mührünü vuracaktır. Allaha şükürler olsun ki, MHP kendi değerleri ile 52 yıllık omurgasıyla dimdik ayaktadır.

Hz. Ali demiş ki: “İnsanların değeri, düşüp kalktıkları ve beraber yaşadığı insanlardan anlaşılır.” Evet gerçekten çok doğru… Bugün küresel güçlerin ekmeğine yağ sürenler kimlerle düşüp kalktıkları ayan-beyan ortadadır.

Beklentiye, çıkara, makama ve mevkiye endekslenmiş dava arkadaşlığı veya dostluk laftadır, sabah doğup akşama ölür! Şu fani dünyanın arzularını gözlerine mil gibi çekenler ne gerçek sevgiyi ne gerçek sahiplenmeyi ne de gerçek adamlığı bilirler…Allah korktuğumuzdan emin eylesin!

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.