MHP Adana’da gücüne güç katıyor!

MHP Adana’da gücüne güç katıyor!
10.03.2021
A+
A-

MHP Çukurova İlçe Teşkilatının düzenlediği törende muhalefet partilerine mensup 50 kişi MHP saflarına katıldı. MHP Adana’da gücüne güç katıyor!

Bünyamin Avcı: MHP Adana’da gücüne güç katmaya devam edecektir ve Adana, Cumhur İttifakı’nın en büyük kalesi olacaktır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmamalı.

Muharrem Varlı: Vatandaşlarımızın sadece Adana’da değil her yerde Milliyetçi Hareket’e ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Cumhur İttifakı’na olan güvenlerinin artarak devam etmesi, gelecek adına önemli işaretler veriyor.

Katılımların devam ettiği Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’da güçlenmeye devam ediyor. MHP Çukurova’da yapılan törende 50 kişi MHP saflarına iltihak etti.

50 KİŞİ MHP SAFLARINDA…

MHP Çukurova İlce Başkanlığınca düzenlenen törende, muhalefet partilere mensup olan ve yönetici konumundaki önemli isimlere üç hilal rozeti takıldı. Hasan Oğuz, Hamza Efe Çiçekoğlu, Samet Çiçekoğlu, Hüseyin Abdusamed Bayğın, Sercan Dağlı, Savaş Solgun, Ramazan Özesen, Mustafa Yüceol, Osman Tapçı’yla beraber 50 kişi adına yapılan katılımda önemli mesajlar verildi.

BÜNYAMİN AVCI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, törende yaptığı konuşmada “Partimize yapılan bu güzel katılımlarda bazı arkadaşlarımızın evine geri döndüklerini, bazı vatandaşlarımızın da ilk kez Milliyetçi Hareket Partisi’ne geldiğini görüyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin liderliğinde Ülkücü-Milliyetçi Hareket Türkiye’nin, Türk Milleti’nin umudu olmaya devam etmektedir. Partimize iltihak eden vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çukurova İlçe Başkanımız Hasan Öztuğ’u ve yönetici arkadaşlarımızı da çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. MHP Adana’da gücüne güç katmaya devam edecektir ve Adana, Cumhur İttifakı’nın en büyük kalesi olacaktır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmamalı.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.