MHP Adana İl Başkanı Avcı’dan ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısı

MHP Adana İl Başkanı Avcı’dan ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısı
30.03.2019
A+
A-

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Haçlı Batılı başkentlerde Cumhur İttifakı’nın düşmesi istenmekte, Vatikan papazları fazla mesai yapmaktadır. Öte yandan mazlum ve mağdurların yığıldığı yanımızda, yakınımızda, Doğuda; güçsüzler, çaresizler Cumhur İttifakı’nın yükselmesi için dua etmektedir. Türk-İslam Dünyası’nın gözü, kulağı Türkiye’dedir ve Anadolu’dan müjde beklemektedir. Çünkü; Cumhur İttifakı mazlumların son umudu ve son kalesidir. Bu yüzden, mutlaka sandığa gitmeliyiz, mutlaka tercihimizi ‘Önce Türkiye’den yana yapmalıyız.” dedi.

 

MHP Adana İl Başkanı Avcı’dan ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısı

 

“Cumhur İttifakı son umut son kale”

 

Türk İslam Dünyası Cumhurun müjdesini bekliyor!

 

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı Pazar günü yapılacak olan seçimde çıkacak sonucun, sadece Türkiye’yi değil bütün Türk İslam coğrafyasını yakından ilgilendirdiğini, bu sebeple yapılacak tercihin hayati önem arz ettiğini söyledi.

“ASRIN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ HALİNE GELDİ”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yarın yapılacak seçime ilişkin ‘Mutlaka sandığa gidelim’ çağrısında bulundu. Avcı “Yarın pazar günü gerçekleştirilecek olan seçim, her yönüyle önemli hale gelmiştir. Daha önceleri sadece yerel seçim olarak kabul edilen ve sıradan görülen seçimlerin aksine 31 Mart 2019 tarihli seçim, milli bekamızın ve Türk İslam Dünyasının geleceği

açısından belki de asrın en önemli seçimi haline gelmiştir.” dedi.

TÜRKİYE VE İSLAM DÜNYASININ DURUMU

Avcı, şunları söyledi:

“Türkiye, tarihinde hiç olmadığı kadar açık hedef olarak ilan edilmiş durumdadır. Yakın komşularımızda devam eden süreç, milli güvenliğimizi çok yakından ilgilendirmektedir. Sınırımızda terör devleti kurulmak istenmektedir. Öte yandan eş zamanlı olarak ülkemizde de ‘Bölücü terör saldırıları’,‘Gezi Olayları’, ’15 Temmuz ihaneti’, ‘Döviz manipülasyonları’ gibi ardı ardına hain projeler devreye sokulmuştur. Doğu Türkistan, Arakan, Irak, Suriye, Yemen, Filistin-Gazze, Kırım, Karabağ, Pakistan, Afganistan gibi soy bağımız veya inanç bağımız olan tüm bölgelerde yaşananlar, hepimiz için yürek sızısıdır.”

“MHP TÜM BU İCRAATLARIN ARKASINDADIR”

Başkan Avcı, şöyle devam etti:

“Kıbrıs’ta soydaşlarımıza uygulanan soykırıma karşı ‘Barış Harekâtı’nın gerçekleştirmesinden sonra Türkiye milli varlığına yönelik tehdit ve tehlikeyi kapsamlı şekilde ilk kez sınır ötesinde bertaraf edecek hamleyi icra etmiş ve etmektedir. Bölücü terör örgütü ilk kez bu kadar zayıf hale düşürülmüştür. Yine ilk kez birden fazla cephede çok seçenekli eş zamanlı diplomasiyi başarıyla kullanabilmektedir. Haçlı projesi Fetö’yle ilgili temizlik devam etmektedir. Devlet Bahçeli liderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisi ve milyonlarca mensubu, tüm bu icraatların arkasında durmuştur ve desteklemektedir.”

ERKEN EMEKLİLİK VE ŞARTLI CEZA İNDİRİMİ

Bünyamin Avcı, devamla “Devletimizin hem içeride hem de dışarıda adım atacağı alan, çözüm üreteceği mesele elbette çoktur. Ekonomik ve sosyal sorunlarımız çözüme muhakkak kavuşur. Erken emeklilik ve şartlı ceza indirimi konusu da yüce Meclisimizin iradesiyle mutlaka halledilir. Allah’ın izniyle hepsinin üstesinden geliriz. Tek bir şeye ihtiyacımız var. Yüce Allah’ın yardımına, birlik ve beraberliğe… Tüm bu sıkıntıları ancak tek ses, tek yürek olarak çözebilir, bize yapılan yardım çağrılarına ancak sadece tek vücut olursak yetişebiliriz.” ifadesini kullandı.

TÜRK İSLAM DÜNYASI TÜRKİYE’DEN MÜJDE BEKLİYOR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “İşte Cumhur İttifakı bunun için vardır, bu yüce gayeler için kurulmuştur. Cumhur İttifakı Türkiye demektir, birlik, dirlik, düzen ve beka demektir. Cumhur İttifakı zayıflarsa Türkiye zayıflar. Haçlı Batılı başkentlerde Cumhur İttifakı’nın düşmesi istenmekte, Vatikan papazları fazla mesai yapmaktadır. Öte yandan yanımızda, yakınımızda, uzak Doğuda feryatları yürek yakan

yetimler, kimsesizler, çaresizler Cumhur İttifakı’nın yükselmesi için dua etmektedir. Türk-İslam Dünyası’nın gözü, kulağı Türkiye’dedir ve Anadolu’dan müjde beklemektedir. Çünkü; Cumhur İttifakı mazlumların son umudu ve son kalesidir. Bu yüzden, mutlaka sandığa gitmeliyiz, mutlaka tercihimizi biçareleri düşünerek ‘Önce Türkiye’den yana yapmalıyız.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.