Mezine Sırakaya,Şehitkamil Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatını yaptı.

Sırakaya; Aday adaylığını yayınladığı mesajla Gaziantep halkına duyurdu;

Bugün 5 Aralık Kadınlara Milletvekili Seçme ve Seçilme Hakkının Yasal olarak tanınmasının 84.Yıldönümü. Türkiye’de kadınların siyaset alanında yer alma mücadelesi elbet kolay olmadı. Bundan dolayıdır ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.
2014 yılı Yerel seçiminde Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi adayı, 25. 26. Dönem Gaziantep Milletvekili Adayı olduğum partim Milliyetçi Hareket Partisinden 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan Yerel Seçimlerde Gaziantep’e Şehitkamil’e hizmet etmek için Şehitkamil Belediye Başkan A. Adaylığı müracaatımı yapmış bulunuyorum.
Çıkmış olduğum bu yolda attığım ilk adımın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Değerli dava arkadaşlarım, dostlarım ve Gaziantepli Hemşehrilerimin dualarını, desteklerini bekliyorum.
“Tarihimizin şanlı mirasını namusumuz bilerek yürüyoruz. Arkamıza bakmadan, tuzaklara takılmadan, oyunlara aldanmadan Türk milletini yüceltmek, hak ettiği yükseklere taşımak için çalışıyoruz.Yolumuz hak yoldur, hakikat yoludur, Allah yoludur.Yükümüz ağır olsa da kaldıracak irademiz vardır, hamd olsun takatimiz yerindedir, heyecanımızın sıcaklığı buz dağlarını eritecek kadar yoğundur.”
Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir