Mehmet Taytak : Her Gün Fal Bakıp Tiyatro Oynuyorlar

Mehmet Taytak : Her Gün Fal Bakıp Tiyatro Oynuyorlar
28.03.2021
A+
A-

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, muhalefet partilerinin her gün fal bakıp tiyatro oynadıklarını söyledi.

MHP’li Taytak: Her Gün Fal Bakıp Tiyatro Oynuyorlar

Muhalefet partilerinin erken seçim ve HDP’nin kapatılması konusundaki tavrını değerlendiren MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, erken seçim konusunda her gün fal bakan muhalefet partilerinin HDP konusunda tiyatro oynadıklarını söyledi

MUHALEFET HER GÜN ERKEN SEÇİM FALINA BAKIYOR

Muhalefet partilerinin erken seçim talebi konusunda değerlendirmelerde bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Her gün çıkıyorlar, fal bakar gibi erken seçim tarihi ortaya atıyorlar. Yeni tarih, sonbahar. Sayın Kılıçdaroğlu, ortaklarınızda sizin gibi mi düşünüyor? En önemli soru da şudur. Adayınız kim? Talimat aldıklarınız hangi isimde mutabık kaldı?” dedi.

HDP’Yİ İTTİFAKTA SAYMAMALARI AYNI TİYATRONUN BİR PARÇASIDIR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP konusundaki tutumunu tiyatro olarak değerlendiren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Kılıçdaroğlu’nun hdp’nin kapatılmasına karşı çıkması çok normal ama ittifakta saymaması da aynı tiyatronun bir parçası. Sayın Kılıçdaroğlu, şayet hdp kapatılmasın istiyorsa, hdp kongre yapsın ve CHP ile birleşsin. Partinin yeni adı da CH²P olsun.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.