“Lütfü Türkkan, Aklını Pensilvanya’ya Kiraya Vermiştir”

“Lütfü Türkkan, Aklını Pensilvanya’ya Kiraya Vermiştir”
17.08.2019
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Erkan Azeri, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan hakkında şok açıklamalarda bulundu; “Lütfü Bey’de aklını Pensilvanya’ya kiraya vermiştir” dedi.

Kocaeli TV ekranlarında yayınlanan ‘Ters Köşe’ programına konuk olan Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Erkan Azeri, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan için “Siyasi anlamda Meral Akşener’e akıl veren Lütfü Türkkan’dır. Lütfü Bey’de aklını Pensilvanya’ya kiraya vermiştir. Lütfü Türkkan 2013 tarihinde diyor ki hükümetle ilgili bir kriz oluyor “Hoca efendini bedduası tutmaya başladı” diyor.” ifadelerini kullandı.

 

15 TEMMUZ’DAN SONRA İKİ AY ULAŞILAMADI

“Şimdi bu eski twitleriyle ilgili 15 Temmuz 2016 tarihi itibariyle birlikte Eylül’ün sonuna kadar Lütfü Bey’e ulaşabildiniz mi? Bugüne kadar sordunuz mu hiç Lütfü Bey neredeydiniz diye? Niçin telefonlarınız kapalıydı? Twitterınız niçin kapalıydı? Facebook sayfalarınız niçin kapalıydı? Niçin insanlar sizlere ulaşamadılar? Niçin çiftliğinizde değildiniz? Niçin evinizde değildiniz?”

 

LÜTFÜ BEY AKLINI PENSİLVANYA’YA KİRAYA VERMİŞTİR

“Bakın burada şunu söylemeye çalışıyorum ben siyasi anlamda Meral Akşener’e akıl veren Lütfü Türkkan’dır. Lütfü Bey’de aklını Pensilvanya’ya kiraya vermiştir. Lütfü Türkkan 2013 tarihinde diyor ki hükümetle ilgili bir kriz oluyor; “Hoca efendini bedduası tutmaya başladı” diyor. Bunu 25 Aralık 2013 tarihinde yazmış. Devam ediyor “Birileri Fettullah Gülen Hocaefendi ile ilgili hüküm veriyorsa bu ülkede kıyametin alametini sayacaksın” demiş.  7 Nisan 2014 tarihinde “Hoca efendi Türkiye’ye gelsin bunların hepsi elini ayağını öpmek için sıraya girer ” demiş” şeklinde konuştu.

 

“HOCA EFENDİNİN BEDDUASI TUTMAYA BAŞLADI”

“Daha önemlisi hükümeti şimdi PKK konusunda falan eleştiriyor ya başbakan ve çevresi şimdiki cumhurbaşkanımızı kastediyor “ Fettulah Hocaefendi için sarf ettiği sözlerin yüzde birini dahi PKK ve İmrali’daki bebek katili için sarf etmedi” 7 Mart 2014 tarihinde diyor. Tamam, Lütfü Bey doğru söylüyorsunuz ama başbakan evet hocaefendiye söylediğini belki o dönem Abdulllah Öcalan denen terörist başına söylememiş olabilir ama sen Salim Ensarioğlu’nun genel idare kuruluna alırken APO canlı yayına çıkmalıdır derken ona ilişkin niye bir şey söylemiyorsun?”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.