Lüleburgaz’da MHP’ye 450 Yeni Üye

Lüleburgaz’da MHP’ye 450 Yeni Üye
09.02.2018
A+
A-

 

MHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Birlik ve Beraberlik Kahvaltısı ve partiye yeni katılanlara rozet takma töreni düzenlendi. İlçe Başkanı Çetinbaş, partiye 450 yeni üye kaydı yapıldığını duyurdu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lüleburgaz İlçe Teşkilatı tarafından 4 Şubat Pazar günü Big Mammas’ta düzenlenen “Birlik ve Beraberlik Kahvaltısı”nda partiye yeni katılanlara rozet takma töreni düzenlendi.

MHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Akın Çetinbaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MYK Üyesi Erdem Karakoç, MHP Kırklareli İl Teşkilatı ve İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı ve MHP Evrensekiz ve Ahmetbey belde teşkilatları katıldı.

Katılımın yüksek olduğu etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Etkinlikte sırasıyla MHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Çetinbaş, İl Başkanı Hakan Aytaç Kaya, MYK üyesi Erdem Karakoç ve son olarak da İstanbul Milletvekili Arzu Erdem konuşma yaptı.

“LİDERİMİZE OLAN SADAKATİMİZ TAMDIR”

MHP İlçe Başkanı Çetinbaş yaptığı konuşmada MHP’ye yeni katılan üyelerin vesilesiyle toplandıklarını söyleyerek yeni katılan üyelere teşekkür etti.

Çetinbaş; “Bugün aramıza katılan arkadaşlarımız bir siyasi partiye değil, dualı bir teşkilata, elli yıllık bir kutlu davaya katılmışlardır. Bizim için mücadele eden ağabeylerimizin, kardeşlerimizin emekleriyle, binlerce şehidin kanıyla, binlerce gazinin alın teri ile yoğrulmuş bu davaya, Milliyetçi Hareket Partisi’ne güç katmaya, omuz vermeye katılmışlardır. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’mizin sigortası mihenk taşıdır. Türk siyasetine yöne veren bilge liderimiz ile birlikte omuz omuza mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışı yüce Türk milleti tarafından idrak edilmiştir. Liderimize olan sadakatimiz tamdır. Türkiye Cumhuriyeti devletinin bekası bizim için her şeyden önemlidir. Aramıza katılan 450 yeni arkadaşımızla birlikte devletimizin bekası için her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Yanında da olacağız. Türk milletini en ileri, en medeni, en kuvvetli bir varlık haline getirmek ülküsünden asla vazgeçmeyeceğiz. Bu yolda son nefes son nefere kadar çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ERDEM; “İKTİDAR ORTAĞIYIZ”

İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ise iktidar ortağı olarak vatandaşların sorunlarını çözmek için çalıştıklarını ifade etti.

Erdem; “MHP şu an iktidar ortaklığı yapmaktadır. İktidarla ittifaktır. İttifak demek iktidar ortaklığı demektir. Ev hanımlarının emekliliği ve kadınlarımızın doğum borçlanmalarına ağırlık veriyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözmek için çalışıyoruz” dedi.

Erdem, tören kadınları görmekten dolayı mutlu olduğunu, bir kadın olarak kadınların MHP’de siyaset yapmasının kendisini duygulandırdığını söyledi.

Erdem; “Bu güzel kalabalığın içinde kadınların bu kadar fazla olması bizleri gururlandırıyor. Trakya Türkiye’ye yol gösteriyor. Tüm Türkiye’de bu tabloyu görmek istiyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ve MYK Üyesi Erdem Karakoç tarafından partiye yeni katılan 450 üyeyi temsilen 40 üyeye rozet takıldı.

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.