Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

LOCALARDAN OKYANUS ÖTESİNE 15 TEMMUZ

15.07.2019
A+
A-

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır

Toprak eğer uğrunda ölen varsa Vatandır..!

Türklüğün ve İslam’ın düşmanı olan Siyasal İslam’ın ‘Sosyal Şizofreni’, papa ve loca evladı FETO darbe girişiminin 3. Yılında FETOCU lar tarafından lanetlenen 15 Temmuz idrakindeyiz. Evet FETO sözcüleri bugün FETO ya lanetler okumakta. 15 Temmuz sonrası ; Önceki yazılarımda da belirttiğim gibi yeni bir Milliyetçi akım meydana çıktı. Bunun adı ise 15 Temmuz Milliyetçileridir. Adı biz verdik belalarını Allah versin.! Loca ve Emperyalist kucaklarda haz çığlıkları atan FETO Türkiye Cumhuriyeti Devletinde bir askeri darbe yaparak yönetimi ele geçirme arzuları ile ; 15 Temmuz 2016 yılında Kahpe ve kanlı bir eylem meydana getirdi. Kanı ile canı ve malı ile her daim Kuruluş ve Kurtuluş mücadelesi veren Aziz Türk Milleti yine aynı şekilde FETO ve yamyamlarına karşı gerekli tavrı 15 Temmuz gecesi ve sonrasında da aynı şekilde sergilemiştir. ‘Bizim Ulan bu Memleketin tapusu’ diyen Milliyetçi Ülkücü hareket o gece Parti Genel Merkezimin ışıklarını komple yakarak ‘Buradayız! Korkmadık! Korkmuyoruz’ diyerek Üniformalı teröristlere bu ilanı verip ve ardından Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile irtibata geçerek Milliyetçi Ülkücü Hareketin sonuna kadar Allah Vatan Millet yolunda Devletimizin yanında olduğumuzu ve Kahpe Darbecilerin karşısında olduğumuzu Liderimiz Devlet BAHÇELİ Beyan etmiştir.

15 Temmuz ruhunu idrak edemeyenler kimi zaman sendikacı sıfatı ile, kimi zaman particilik sıfatı ile renklerini her daim belli etmişlerdir. FETOYA acil şifalar dileyenler ve dört göz ile ardından methiyeler dizenler bugün nerde? Siyasi ayağı kırılmalıdır. O siyasi ayak kökten kırılmadığı sürece ‘Ömer Halis Demir’, Cadde veya sokak ismine karşı çıkacak Sosyalistler daima peyda olacaktır.

15 Temmuz sonrası Milliyetçi geçinip, FETO sözcülüğü yapan kamu çalışanları ivedilikle tespit edilmelidir. FETO ve PKK her ikisi de Türkiye Cumhuriyeti Devletini bölmeyi amaç edinen terör örgütleridir. Hepsi de Emperyalizm güdümünde olan hainlerdir.

Ne Darbesi, Ne FETO olayıdır diyen siyasi ve sivil kimlik sahipleri aynı çizginin mensuplarıdır. Tepeden tırnağa her alanda ince eleyip sık dokuyarak bölücü bütün unsurların sempatizanlığını yapanların tespiti yapılmalıdır. Milliyetçi Ülkücü hareketin dediği gibi ‘Çaycı ve çorbacılardan ziyade Siyasi ayağın temizliği şarttır.’

Bugün sistemin her alanına çökmüş olan bu teröristlerin günahlarını; masumların çekmemesi bizim en temel noktamızdır. Asıl hainler cirit atar iken, masum kişilerin acı çekmemesi için FETO ile yapılan mücadelenin Siyasi ayağına ivedi bir harekat düzenlenmesi lazımdır. Özü hainlik ile dolu olan lakin 15 Temmuz sonrası korkuya kapılan, kendisini Hükümet ve Devlet taraftarı gösteren HAİNLERİ gözler görmektedir değil mi ?

Gözler görmüyorsa şayet ; Ülkücü Hareket Vatanın hem kalbidir, hem gözüdür. Bizler her şeyi en açık şekilde gösteririz. Zaten Bilge Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi her zaman olduğu gibi yine DEVLET duruşunu göstermiş ve Mücadeleye omuz vermiştir. Var olsun Türkmen beyimiz

Türk Gençliği milli meselelerde topyekun eğitilmelidir. Batı hayranlığı ile emperyal düzenin sinsi oyunlarına gelinmemelidir. 15 Temmuz gibi bütün kahpe olayları ilk okul çağlarında başlatılmalıdır anlatmaya. Türk Milletinin sigortası Milliyetçi Türk Gençliğidir. Gençliğimizi bekleyen cehalet ve kültürel emperyalizm savaşına ilim ve gelişim ile hazırlamak zorundayız. Bu bahsettiğim vazifeyi her daim en iyi şekilde yerine getiren Ülkü Ocakları Var olsun.

KAHROLSUN FETO VE YARDAKÇILARI
YAŞASIN BÜYÜK TURAN ÜLKÜMÜZ

ERTUĞRUL SUBASİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.