LİDERİMİZ HAK YOLUNDA, HAKİKAT YOLUNDA…

27.05.2020
A+
A-

Lider Devlet Bahçeli, ileriyi görmüş, hedefi koymuş, setleri bir bir aşmış, MHP’nin iktidar hedefini yakalamak için dik durmuştur.

Ömrünü verdiği bu kutsal dava için çekmediği sıkıntı kalmamıştır. Lider Devlet Bahçeli’nin Çektiği sıkıntıların mükafatı elbette ki, karşılık bulacaktır.

Kim ne derse desin, Lider Devlet Bahçeli emeğinin, sabrının, çalışmasının, hayır-hasenatının ve dürüstlüğünün mükafatını Allah’tan alacaktır!

Lider Devlet Bahçeli’ye en büyük sıkıntıyı değer verdiği kişiler vermiştir. Çünkü değer verdiği kişilerin alayı vefasız ve nankör çıkmıştır.

Bana göre: Nankörlerle, vefasızlarla, hainlerle, iyilik bilmeyenlerle ve arkadan hançerleyenlerle asla bir daha yola çıkmamalı. Liderim bu tipleri asla af etmemeli, yanına yaklaştırmamalı ve yola çıkmamalı!…

Biz bu tip şarlatanları Başbuğ döneminde de gördük. Oyun aynı, rejisör aynı, oyuncular aynı… Hepsi ne kadar da birbirine benziyor değil mi?

Devlet için, millet için, Türkiye için Lider Devlet Bahçeli kelle koltukta geziyor.. Utanmaz adamlar hâla liderimize iftira atıyorlar!

Liderimiz hak yolunda, hakikat yolunda, Allah’ın emrinde, imanıyla, duruşuyla, ilkeleri ile ve arkasına bakmadan yürüyen yiğit bir Liderdir.

Lider Devlet Bahçeli’yi desteklediğimizden dolayı, şahsımıza küfür edenler, hakaret edenle, dedikodu yapanlar, iftira atanlar, fitne üretenler unutmasınlar ki, biz doğru yoldayız ve sizi Allah’a havale ediyoruz utanmaz adamlar!..

Biz çıkardığınız bütün engelleri yıkar, Liderimizi yalnız bırakmayız! Çünkü o Allah’a sığınmış hakka ve iktidara yürüyor.

Dün Sayın Devlet Bahçeli’yi yere-göğe sığdıramayanlar, bugün yerden yere vuruyorlar!.. Dün Bahçeli’nin önünde takla atanlar, bugün arkadan hançerliyorlar!

Ne yaparsanız yapın, Lider Devlet Bahçeli’ye alayınızın gücü yetmez. Çünkü o davasında samimi, çünkü o MHP’nin iktidarına inanıyor ve Hakka koşuyor.

Allah Devlet Bahçeli ile beraberdir. O İslamiyeti güzel yaşıyor, o hayırsever, o fakir-fukara dostu, o mükemmel bir Allah dostudur.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.