Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli

Lideri Dinlerken

03.10.2018
A+
A-

Ülkücü Hareket komünistlerin ölüm tuzaklarına meydan okuyan, memleketi için canını çekinmeden çözüm için ortaya koyan Liderin belirttiği gibi “Değişip, dönüşüp, hatta melezleşip kökünden ve öz değerlerinden kopmadı”

Az olduk, kimi zaman geride kaldık, olmayacak işlere düştük, içinden çıkılması güç olaylar yaşadık, ancak helal olandan hiç sapmadık, vatan ve millet sevdamız hiç bitmedi. Bu sedamızdan zerre ayrılmadık.

Allah’a inandık, kendimize, Allah’ın verdiği güce güvenerek sırımızı kişilere değil egemenliğin sahibi sayılan Türk Milletine dayadık. Vatanın her karış toprağına göz koyan işbirlikçi hainlere ve yabancı güçlere karşı her dem dik durduk.

İdeoloji çukurunda kendilerini kaybeden solcular gibi dinsiz-Allahsız olmadık. Kaynağını Türk- İslam Ülküsünde bulan Türk Milliyetçileri olarak dışarıdan organize edilmiş hareketlerin içinde olmadık. Türk düşmanı olanların karşısında dimdik durduk. Çünkü biz önce Türkiye diyenlerdendik. Her an ayaktayız. Vatanın emrinde olan mukaddesat sahibi insanlarız.

Davamızdan ötürü yorulma yok, vazgeçmek yok, laubalilik yok, yenilgi yok… Başarıya programlanmışız onun için başarmak kaderimiz olmuş, Allah hakkı için hiç kimsenin koruma ve kollamasına ihtiyaç duymuyoruz. Biliyoruz ki bizleri Allah korumaktadır. Hiçbir sahte lütuf için hiç kimseye herhangi bir muhtaçlığımız yoktur. Biz hürriyet ve haysiyetimiz için yaşarız. Onun için kimse bize art niyetli diyemez.

Biz Kurtuluş Savaşına katılıp da şehit düşenlerin, gazi olanların, vatanı kurtarıp içinde rahat rahat yaşamamız için bize bırakanların çocuklarıyız. Biz onlarla fiziki bir yakınlığımız olmasa da aynı milletten olduğumuz için, aynı vatanda yaşadığımız ve nefes aldığımız için, aynı kökenden geldiğimiz için, kısacası Müslüman ve Türk olduğumuz için milletimizle birlikteyiz.

Lider Devlet Bahçeli’nin belirttiği gibi “Acılar paylaşıldıkça azalacak, mutluluklar paylaşıldıkça artacaktır” bu durumun olacağını bilen insanlarız. Bunun Allah tarafından gerçekleştirileceğini biliyor ve kabul ediyoruz.

Dünyayı ekonomik olduğu kadar, askeri olarak da kendisine esir etmeye kalkan zihnyet ne acıdır ki küresel boyutta savaş çıkacağını belirterek tüm dünyayı kokuya salmaktadır. Dünyayı korkuyla yaşatanlar, kendilerine fesatlık yapmaktadırlar. Doğru olana düşmandırlar. Bu nedenle Ülkünün hep ve her zaman karşısındadırlar. Ülkücü Hareket isminden aldığı güçle yaşamaktadır. Ve Allah’ın izniyle bundan sonra da yaşayacaktır.

Sağlıcakla kalın!

FİKRİ ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.