Lider Devlet Bahçeli Yanılmaz, Yanıltmaz…

09.01.2021
A+
A-

Bizim İmanımız İslam, hareketimiz adalet, inancımız hak! Bu kutsal hareketimiz büyük Türk milleti içindir. Çünkü MHP’nin iktidarı Türk İslam dünyasının yüzünü güldürecek ve Türk asrına mührünü vuracaktır! Lider Devlet Bahçeli Yanılmaz, Yanıltmaz…

MHP Siyaset üstü bir partidir.. Türk Devletinin sigortasıdır.. Lideri de Devlet Bahçeli’dir. Partisine ve liderine ihanet edenin siyasette iki yakası bir araya gelmeyeçektir.

Başta Türk milleti olmak üzere.. MHP ve Ülkücü camia Allah’a şükretmeli ki, adam gibi adam, yüksek vasiflı, ahlakı mükemmel lider Devlet Bahçeli var.

İnanın, güvenin, korkmayın ve kesinlikle endişe etmeyin.. Çünkü MHP ve Lideri Devlet Bahçeli yanılmaz, yanıltmaz.

Vakit tamam. Güneş yeniden doğuyor.. Daha aydınlık günler için.. Hep birlikte el ele..

Gün birlik günüdür. Dik durma günüdür. Hiçkimse endişelenmesin. Bu Ülke ilelebet yaşıyacaktır. Lider Devlet Bahçeli’ye ve Ülke’ye sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

İlkeli Lider Devlet Bahçeli’nin bulunun dediği yerde sabırla duruyoruz. Milliyetçi hareketin yaptıkları Türk milletinin yapılmasını istedikleridir. Çünkü temsil ettiği fikir Türk milliyetçiliği fikridir.

MHP’ye saldıranlar bizleri şaşırtmıyor. Çünkü! MHP’yi ve ülkücüleri hiç sevmediler. Ne acı tecellidirki bizden gözüküpte bunlara alkış tutanlar bizleri şaşırtıyor!

Sizi ve sizin gibiler kendini vazgeçilmez sanıyorsunya.. Biz, siz ve sizin gibilerden vaz geçmekten büyük keyf alıyoruz!… Bunuda bilmenizi isteriz.

Bu davaya zerre kadar katkısı olmamış, ter akıtmamış olanlar gazel okumaya devam ediyor. Hala utanmadan arlanmadan bu yüce davaya ve Liderine hakaret etmekteler.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün; Davam için, partim için yıllardır verdiğim soylu kavgadan, dönersem kahpeyim Ülkücü gardaş.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.