Kimlerin kafalarını bir kenara koyup, konuyu içsel tuzağın içine düştüğünü herkes, gerçekler apaçık ortada dururken gördüğü, çok iyi anladığı bir olayı paylaşmalıyız ki Türkiye’yi prangalı bir yaşama götürmek isteyenler net bir şekilde ortaya çıksınlar, herkes tarafından bilinsinler.

Burnumuzun dibinde bir Kürdistan kurulmasını isteyenler, buna asla ses çıkarmayanlar, Türkiye’de Türk olarak bulunup da bu soysuz harekete ses çıkarmayanlar, düpedüz ihanetin maskeli, gülümseyen yüzüdürler.

Türkiye günden güne karışıyor, düşmanlarımız tarafından karıştırılmasına müsaade ediliyor. Bunu yapanların hiçbir zaman tutulacak bir yerleri yoktur. Bu aymazlar hem kendilerini hain yapmakta hem de Türk milletine, Atatürk ve arkadaşlarına büyük bir ihanet etmektedirler. Bu gerçek tamamen böyledir hiçbir şey bunu değiştiremez.

Lider Devlet Bahçeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 27 Mart’ta İnegöl’de “Cumhurbaşkanı ikinci dönem Meclis’i feshedebilir. Kendisi de seçime girer böylece 5 yıllık süreyi doldurmadan 3. dönemde seçim ihtimali olacak.” dediğini aktararak, şunları kaydetti yani Lider Devlet Bahçeli Türk milletine bu durumu şöyle ifade etmiştir:
“CHP Genel Başkanı TBMM’de anayasa maddeleri görüşülürken nerelerde geziyordu? Değişen maddeleri hiç mi açıp okumadı veya yanında yöresinde hiç mi anlatan çıkmadı? Yeni sistemde cumhurbaşkanına iki dönem seçilme hakkı getiriliyor. Burası tamam. Ne var ki cumhurbaşkanı ikinci dönemde seçim kararı alırsa kendisi aday olamıyor. Burası kesin. Kılıçdaroğlu, yine çakıyor, yine batıyor, yine sallıyor.”
Bu konuşmalardan anlaşılıyor ki, Lider diyemeyeceğimiz bir adam Kıçdaroğlu, Türk milletini aldatmaya, kandırmaya, isyana teşvik ediyor, ömrü Türk milleti, Türk Devleti için geçmiş olan Lider Devlet Bahçeli, geçmişten geleceğe bu vatanın Türkiye olduğunu ve bunun için var olduklarını Türk Devletine ve Türk milletine Cenabı Allah’ı şahit tutarak açıklıyor.
Bu adalet, anlayamadıkları adalet anlayışıyla Y-CHP’nin adalet gibi hak bir duygu için yanına adaletsizleri de alıp, iz bırakmak için yürümesidir. Bunu neresi hak ve adildir. HDP’lilerle Türkiye için adalet diyen herkes haksızdır. PKK’ya uyum sağlayan gruplardır.
Bu yüzden sayın Lider Bahçeli bir çok defa açıkladığı gibi açıkça, gönül rahatlığıyla demiştir ki: “Şehidin, şühedanın kanını dökenleri öven, göklere çıkaran siyasi çürümüşlerle aynı hizada adalete yürüyenler iflas ve hezimettedirler.”
“Terörizmin mesleki yüzleri adalet iddiasıyla anarşi ve asayişsizliğe doğru yürüdükçe Türkiye Doğu Akdeniz ve Ege’de stratejik engellemelerle karşılaşmıştır.”
“MHP Türkiye’nin hak ve haysiyetinin, Türk milletinin tarihsel miras ve emanetlerinin can pahasına, fedakarca müdafaasından yanadır.” Diye gerçekleri açıklayan Lider Bahçeli15 Temmuz’da da şu sözleri, lider diye geçinenler saklanacak yer arayıp bulduklarında, o sadece Allah’ın yardımını alarak saatler 22.15’i gösterirken demiştir ki: “Bu kalkışmalar kabul edilemez. Hükümetin ve Devletin yanındayız.” Diye cümle aleme haykırmıştır. Birine Lider diyorsanız tamamen böyle korkusuz ve imanlı bir kişi olmalıdır.
Bugünde Avrupa’yla içinde bulunduğumuz kavgada, “AB’ye katılım müzakerelerinin durdurulması bağlamında ülkemizin tehdit edilmesi, şantaj altında tutulması asla iyi niyetli sayılmayacaktır.
İp inceldiği yerden kopacaksa kopmalıdır.”diyerek yüksek sesle konuşan Lider Devlet Bahçeli’dir.
Ve bu olaylardan sonra Türkiye’nin Allah’ın doğrusundan başka hiçbir yerde olmamamız gerektiğini vurgulayan Ülkücü Lider Devlet Bahçeli “Türkiye hiç kimseye, hele AB’ye mahkum, mecbur ve muhtaç değildir.” Diyerek Türk milletinin Devletiyle birlikte hareket ettiğini vurgulamış ve dost ya da düşman herkese Türk’ün duruşunun ne olduğunu yüksek sesle belirtmiştir.
Yazımızı hep beraber amin diye katılarak Lider Bahçeli’nin sözüyle sonlandıralım: “Biriz, beraberiz, Türkiye’yiz. Ezelden ebede Türk milletiyiz.”
Sağlıcakla kalın!

Fikri Atılbaz

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir