Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Gök Gürültülü

Kuyunun Dibini Beraber Boylayacaklar

05.09.2018
A+
A-

Her ne kadar dağlarda piknik yapıyoruz deseler de asında ne yaptığı belli olan  PKK’’nın gücünün düştüğü anlaşılınca PKK kamplarından kaçmaya başlayan çok oldu. Özellikle kadınlar sebepsiz sadece kaçma girişiminde bulundukları için getirilip teröristlerin gözü önünde öldürülüyorlar. Bu her teröristtin aklında korku izi bıraksın diye yapılıyor. Böylece insanlar kaçmaktan vazgeçiyor. Ancak son günlerde devlet PKK’lıları vurdukça bu tür olaylar daha çok duyulmaya başladı.

İşte H.R adında bir terörist bayanın ifadesi: “Eziyete varan muamelelere maruz kalıyorduk. Köle gibi kullanılıyorduk. Sürekli kayaların oyulması, taş taşınması, gibi ağır işlerde çalıştırılıyorduk. Tacizlerden dolayı intihar girişimleri de oluyordu. Ölümle de tehdit ediliyorduk. Öldürülenlerin bazılarının ailesine de çatışmada öldükleri söyleniyordu.” Bu ailesinden uzak terör kamplarında erkeklere peşkeş çekilen bu çocuk yaşta bayanlar aynı kepaze adamların cinsel tacizle doyum aracı olarak kullanılıyorlarmış.

Dağlardaki esaretten kurtulanlar için bugüne kadar PKK’nın hain kafaları istiyor diye düşman ettikleri askere, polise, sivil halka kurşun sıkanlar, bomba atanlar, mesken bildikleri dağlardan, mağaralardan canlarını hiçe sayarak özgürlüğe kaçıyorlar. Bu ölüm kampından kaçıp nefes alanlar, “yaşıyoruz” diye şükrediyorlardır herhalde. Dinsizliği din haline getirmiş bir kurumdan hiçbir şey beklenemez. Bunlar dinsiz Çıfıtlardır. Bu düzenbazlar, lider kadrosu tıka basa yiyen her alt kademedekine cinsel saldırıda bulunabilen vatan düşmanlarıdır.

Dinsiz adamın vatan dediği toprakları sevmesi imkansız bir şeydir. Bu imkansızlık içinde vatan oluşturma çabaları vardır. Eğer öyle bir şey gerçekten olsaydı devlete karşı açılan bu başıbozuk bir düzen içinde idare edilen örgüt olmazdı. Bu terör örgütü hakim kuvvete isyanda ancak PKK olarak bom boş bir, uşaklık seviyesine inmiş yaklaşımlarda Amerika gibi kapitalistlerin emrinde olarak bulunabiliyor.

Komünistler kapitalistlerin emrinde girerek komünistlik yapmaktadırlar. Bir kurtuluş mücadelesinin nasıl olduğuna bakmanız lazımdır. Orada yerli yerini oturan saiklere bakmak gerekmektedir. İhanet ve kalleşlik yaparak başarıya ulaşmak mümkün değildir Ancak öylece milyonlarca liralık güzel bir eyerin eşeğin sırtına yüklenmesi gibidir. Bir iki ağzı laf yapan adamın kendini beğenmiş narsist kişiler olduğunu unutmayın. Aynı zamanda birer nhilisttirler.

Bütün değerleri toptan yok sayandır… Bir nihilist için değer yoktur… Değer elbisesini çıkaran her kes artık bir nihilisttir… Bu çılgınlığa çok dikkat etmeli, asla onların yarattığı oyuna düşülmemelidir. Ama ne yazık ki on binlerce genç bu gibi nihilist görüşler yüzünden Allahsızlaşıp kedini Tanrı yerine koyan terör liderlerine biat ediyorlar. Açtıkları mücadelenin sonunun başarıyla biteceğini umut ediyorlar.

Nafile işlerle uğraşmanın bir netice vermeyeceğini onlarda anladılar ama bu seferde emrine girdikleri devlet adına havlamayı görev saydılar. Bu ihanet hareketine her ne kadar güzel isimler bulsalar da hizmet noktaları başkalarının emrinde vatansızlık mücadelesi vermektir. Alahsızlık yapmaktır. Böyle bir hareketin kazanmasını umut etmek bambaşka bir hayal içinde yaşamaktır. Ancak böyle hayal içinde nefes almaya alışanlar devletin nefes borularını kesmesiyle hayatlarına son verilir.

PKK oynadığı bu oyunun içinde —–nın köpeği olarak herkese tanıtılacak ve sonları da onlarla birlikte kuyunun dibine inmek zorunda kalacaklardır. Dipte yaşamak çok zor hatta hem de imkanasızdır.

Sağlıcakla kalın!

FİKRİ ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.