Kurtarıcı Bozkurt Devlet Bahçeli

09.06.2019
A+
A-

Yazıma; MHP Esenler İlçe Başkanı Sayın Suat Yılmaz’ın şu güzel sözleri ile başlamak istiyorum.. Başkan diyor ki:!”İnanmış insanların önünde dağlar yol denizler dere olur! İman imkan beklemez, sen koş yorulunca yürü lakin asla duraklama çünkü Türk İslam düşmanları içte ve dışta her an işleyen kahpelik çarklarının başındalar, seni beni, bizi sizi yok etmek için zaman kolluyorlar…”

Bu harakete en ufak bir emeği geçenden “Allah razı olsun” dedik. Şimdi bu hareketi bölüp parçalamaya çalışanlarda “Allah islah etsin” demek hakkımızdır.

MHP en zor şartlara ve karanlık suretlere karşı Türk Milleti’nin birlik ve beraberliği uğruna lendi öz değerlerini nasıl savunacağını bilen, inançlı kadroların oluşturduğu bir partidir.

Kimsenin endişesi olmazın: Washington, Pensilvanya ve Ankara arasında MHP düşmanlığı üçgeni kuranların tüm hesapları başlarına geçirilecektir.

Bugün MHP’yi hedef alıyor gibi görünenlerin asıl amacı Türkiye’yi düşürmek, MHP düşmanlığı yapanların asıl gayesi Türkiye’nin parçalanmasına yol açacak asımlara taşeron olmaktır.

Ortada ilkeleri ve ülküleri uğruna gençliğini, aile saadetini, şahsi düşlerini feda eden bir lider varsa bu lidere sadık kalmak onun vazgeçtikleri karşısında devede tüydür.

Çünkü ona sadık olmak onun savunduğu değerlere, Türklüğe, Türk milliyetçiliğine, Türk vatanın parçalanmaz bütünlüğüne, ahlaka ve erdeme sadık olmaktı.

O bugüne kadar bu değerleri savunmaktan hiç vazgeçmedi. Ülkücülerin başını hiçbir zaman öne eğdirmedi.

Bu imanla çarpan kalbim ümit ediyor, inanıyor ki Allah, Milliyetçi Ülkücü Hareketi asla yalnız bırakmayacak, parçalamak isteyenlere fırsat vermeyecektir.

Çünkü Milliyetçi Ülkücü Hareketin zarar görmesi, bölünmesi demek Türkiye’nin zarar görmesi, bölünmesi, emperyalistlerin isteklerinin gerçek olması demektir.

Manevi açıdan okunması gereken budur. Milliyetçi Ülkücü Hareket tek yumruk halinde yoluna devam edecektir.

Allah’ın yerine dünya gemisinin dümenine Amerika’yı oturtanlar ve yancıları istese de istemese de böyle olacaktır. Devlet Bahçeli ve Ülkücü Hareket Allah Yolunda yürümektedir.

Yazımı Sayın Suat Yılmaz’ın şu güzel ifadeleri ile bitiriyorum: “Yaşamak varken ölüme koşan nesildiler, en güzel bahçelerde sevdikleriyle meyve toplamak varken, bir bir, binlerce olup severek kara toprağa girdiler. İnanç/iman abidesi oldular ölümsüzlüğe yürüdüler, Ülkücüydüler…”

Ya Allah Bismillah Allahu ekber!

Zakir Tercan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.