Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü

Kundakta Öldürülen Bebekler Kabusunuz Olacak

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
19.03.2013
A+
A-

YILDIRAY ÇİÇEK

PKK Açılımı yapma konusunda, ABD’nin sınırları, rejimleri değiştirme ve ülkeleri işgal etme projesi olan BOP’da Eşbaşkanlık yapan Recep Tayyip Erdoğan ile küresel ve emperyalist güçlerin maşa olarak kullandığı PKK’nın başındaki (AB)(D)ullah Öcalan’ın karşılıklı anlaşmalarını, pazarlık yapmalarını anlıyoruz ve kendi misyonları gereği gayette mantıklı görüyoruz.

Ya Türklere, ya Kürt kökenli vatandaşlarımıza ne oluyor?

PKK açılımını bir Türk, bir Kürt savunabilir mi? PKK açılımı konusunda bir Türk veya bir Kürt, Türk milletinin parçalanması için AKP ve PKK’ya destek verebilir mi?

Bir Türk ve Kürt, PKK açılımına destek verirken kundakta öldürülen bebekleri, cami çıkışında kurşuna dizilen dedeleri, tarlada kurşuna dizilen nineleri, kucağında çocuğu varken öldürülen gelinleri hiç mi düşünmez?

Emperyalist ülkelerin menfaatleri için Türk-Kürt demeden Türk milletinin evlatlarını vahşice öldüren PKK ile neyin çözümü olacak ve neyin barışı sağlanacaktır?

On binlerce masum insanın katilleriyle neyin pazarlığı yapılmaktadır?

Kürt kökenli vatandaşlarımıza “Siz kendinizi erkek zannediyorsunuz ama gerçekte karısınız, Kürt erkeğinde sahte namus anlayışı ve kadın düşkünlüğü vardır. Kürtlerden bir iki elin parmakları kadar dürüst adam çıkmıyor, kendi haline bıraksan çoğunluğu sünepedir’ şeklinde hakaretler eden, Türklere de “Düşman, Barbar, Cüce, İstilacı, Yırtıcı, Uğursuz, Acımasız” şeklinde saldıran (AB)(D)ullah Öcalan Türk-Kürt kardeşliğine karşı yaptığı kahpelikler ortada iken, AKP bu alçağı nasıl Kürtlerin önderi ve sözcüsü haline getirmiştir?

“Ayet ve sünnetleri materyalist analiz çerçevesinde değiştirmek gerekir”

“Camilerde tiyatro oynanmalı! Namaz bir tiyatrodur!”

“Günümüzün Allah’ı bilimdir.”

“İslam inancı bir hastalık!”

“İslam dini Kürt’leri ezdi!”

“Muhammed’in kişiliği çelişkili!”

“Kürtler İslamlaştıkça Kürtlüklerini unutuyorlar!”

“Cennet ve cehennem fantezidir!”

“İslam, Kürtlüğe ihanet ediyor!”

“İslamiyet bir Türk şovenizmidir!” sözlerinin sahibi ateist ve İslam düşmanı (AB)(D)ullah Öcalan ile sözde İslamcı, özde Haçlı Ordularının hizmetkarı Recep Tayyip Erdoğan kimin hesabına Türk-Kürt düşmanlığının tohumlarını ekmektedirler?

Şurası çok açıktır; Recep Tayyip Erdoğan ve ((AB)))(((D)))ullah Öcalan ikilisi ABD ve İsrail projesi olan 4 parçalı Büyük Kürdistan’ın kurulması için küresel şantiyede çalışmaktadır. Bunun için Irak, Suriye, Türkiye ve İran’dan alınacak toprak parçaları hedeftir. ABD’nin Irak’taki kuklası ve AKP’nin kongresinde “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye sahneye çıkartıp konuşma yaptırdığı çapulcu Barzani bunu her fırsatta ifade etmektedir.

Türk milletinin bütünlüğünden, birliğinden yana olan bir Türk, bir Kürt ABD-İsrail ikilisinin bu hedefine hizmet etmekte olan PKK açılımına nasıl destek verebilir?

Ertürk Yöndem’in hazırlayıp sunduğu “Anadolu’dan Görünüm” isimli programda izlemiştim ve bunu daha önceki yazılarımda da hatırlatmıştım (AB)(D)ullah Öcalan isimli Türk-Kürt düşmanı alçak, göbeğini kaşıya kaşıya Kürtlere hakaretler yağdırarak “Kürtler kadar aşağılık bir topluluk yok, en ufak hatalarında kafalarını ezeceksin, yoksa laf dinletemezsin” diyordu… Şimdi bu alçak AKP sayesinde Kürtler adına konuşuyor, bırak Kürtleri tüm Türk milletinin kaderi hakkında söz sahibi gibi duruş sergiliyor.

Yine bu ruh hastası “HEP’e destek vermeyen Kürdün tavuğuna kadar öldürün” ve “Otoritemizi kabul etmeyenlerin evdeki faresine kadar başını ezin, göçertin. O topraklarda tarafsız kimse olmaz, ya bizdendir yada düşman” şeklindeki sözleri ile binlerce Kürt kökenli vatandaşımızın ölüm fermanını vermemiş miydi?

Pazarlıklar sürerken bile “Başarılı olursam, Ne KCK tutuklusu kalır ne başkası. Bu olmazsa 50 bin kişiyle halk savaşı olacak. Ölen ölecek, ben karışmıyorum.” diyen (AB)(D)ullah Öcalan ile “barış ve çözüme” ulaştıklarını söyleyenler ahmak olabilir ama bizler ahmak değiliz.

Çözüm adı altında PKK’ya neler vereceksiniz çıkın bunu Türk milletine açıklayın…

“Çözüme karşı çıkıyor” diye MHP’yi suçluyorsunuz, çözümden neyi anlamamızı bekliyorsunuz?

PKK’nın eline elmalı şeker mi vereceksiniz de silahı bırakacak?

Kundakta PKK tarafından öldürülen Türk-Kürt çocukları bu ihanetinizde kâbusunuz olacaktır.

Ateist Öcalan ve sözde İslamcı Recep Tayyip Erdoğan ittifakı şunu asla unutmayın !…

Bu topraklarda milli şuuru yüksek Türk-Kürt kardeşliği hala devam etmektedir.

Bu kardeşlik, bu ihanet projesinin hayata geçmesine asla müsaade etmeyecektir.

Türk-Kürt düşmanlarına yol açan, yücelten AKP bunu iyi anlasın…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.