KORKUYORLAR!

21.04.2021
A+
A-

Ödleri kopuyor! Tir tir titriyorlar adımları ile zelzeleyi andıran bizlerden. Uyuyanları kaldırdıkça bizler, neme lazım/cıları harekete geçirdikçe kuduruyorlar, tabanı yanmış it misali gibi. Milli ve manevi değerleri biz kaldırdıkça, biz yücelttik ve yaşattıkça, adeta kramplar giriyor haramzade işkembelerine. Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i ve Türk Milleti güçlüdür dedikçe biz, onlar; Tarlanın ilaçlamasıyla kaçışan sıçanlar gibi deliriyorlar. Çünkü istemiyorlar Yüce Türk Milletinin görmesini, duymasını, idrak etmesini! İstemiyorlar Türk’ü Türk yapan kudretin varlığının devamını! İstemiyorlar Türk’ün tarihi ile özüne dönmesini ve planlarını ve hedeflerini ayarlamasını. Yeter ki Türk Milletinin ayağı tökezlesin, aksasın ilk tümsekte yalpalasın! Hemen kuduz köpek misali salyaları akıyor bu satılmışların. Hiç isterler mi Türk şahlansın ve Türk Ruhunu yaşatsın. Bugün Türk ve İslam’a karşı hareket edenler gayesi, korktukları hususların başlarına gelmemesi adınadır.

Türk Milliyetçiliği; Türk’e ait, Türk için her olgu ve ruhu yaşamayı ve yaşatmayı gaye edinir. Bu gaye ile Ülkücü Hareket, harekete geçer her alan ve sahada. Ülkücü Hareketin her eylemi Marksist güruhların sancı sebebi olmaktadır. Bu sancı elbette bizi mutlu etmektedir. Lakin kendisini Türkiye Cumhuriyeti partisi diye tanımlayan, Atatürk maskesi ile tribünlere oynayan, Kandil zılgıtları ve Moskova borazanları arasına karışmış olan Y-CHP artık politika batağının dibindedir. Bu yeni bir tespit değildir. Tekririmizin ve Haykırışımızın sebebi Türk Milletinin değerlerine düşman olan kimsesizleri, sorumlu olduğumuz Yüce Milletimize beyan etmektir.

Korkuyorlar! Türk’ün ayak seslerinden. Korkuyorlar Türk Milliyetçiliğinin inşa ettiği güzelliklerden. Korkuyorlar Türk Töresi ve İslam Ahlakının öğretilerinden. Korkuyorlar evlatlarımızın Milli Şuur ile yetişmesinden. Onların hayali Marksist-Leninist bir nesil, onların hayali Küresel Emperyalizm uşaklığı, onların hayali Materyalist bir yurt, onların hayali özgürlük adına yıkım! Onların hayali sosyallik adına Sosyalizm! Onların hayali Atatürk’ü unutturmak! Onların hayali Tanrı’yı kıyamete zorlamak! Onların hayali bölünmüş bir Vatan! Parçalanmış bir millet! Onların hayali Enternasyonal bir düzenin soytarılığı! Bu soysuzların korkusu, Ülkücü Hareketin her şeyin farkında olarak mücadele etmesi!

Ya hu hiç aşksız meşk olur mu? Bizi biz yapan bu aksiyoner aşktır. Fikrin ve davanın hareketi, bu aşkın ve Aksiyonerliğin zuhur etmesi ile olur. Bugün Kemalistler, Sosyalistler ve Kızıllar ile Yeşillerin en büyük korkusu budur işte! Uyuyan devi uyandırmayın diye bir eylemleri var Türk Milleti için geçerli olamadı! Çünkü bu necip Milletin fıtratından gelen kudret ve Allah’ın yar ve yardımcılığı her alanda Türk’ün yükselmesi ve yücelmesine sebep oldu. İşte onların unutturmaya çalıştığı, vazgeçirmeye çalıştığı, düşmanlık ettikleri her husus bu aşk ve Aksiyonerliğin bir arada yaşanması ile ayakta duruyor.

Korktukları için neler mi yaptılar. Altmış sekiz kuşağının Solcuları darbe hayali ile bu zamana kadar geldiler. Defalarca kulisler yapıp cuntacılar ile iş tuttular. Gayeleri kendilerince yeni bir düzen inşa etmek idi. Korktukları için her daim Allah Vatan Millet yolundaki gençliğe kan kusturdular. Haykıran her yiğidi şehit ettiler. Solun bu korku ve bu ayyuka çıkmış dalkavukluğuna İpsiz, sapsız, ünsüzler örgütleri ve daha niceleri destek vererek hainliğin her vesikasını, her pozisyonda gösterdiler! Ateşleri bol olsun.

Korktukları için; Şanlı Peygamberin, mübarek sözlerinin duyulması ve yayılmasını istemiyorlar. Oğuz Kağan dan bu zamana yol gösteren, önder olan her şahsiyeti unutturmaya çalışıyorlar. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Nutuk” eseri öyle bir batıyor ki bu Kemalistlere, bu sebeple zıp zıp zıplıyorlar voyvoda kazıklarının üstünde! İhanetin her durumunu aşikar bir biçimde sergileyenleri unutmaz Yüce Türk Milleti!

Korkuyorlar! Nizamı Alem savaşçılarının Ülkü yolundaki gayretlerinden. Hele şu Siyasal İslam zındıkları yok mu? Onların da hiç farkı yok şu kızıl soytarılardan. Kendilerince her gün verirler fetva, Bismillah diyerek çalıp, Ya Allah diyerek vurgun yaparlar. Onlarda Korkuyorlar Hakiki manada İslam’ın öğrenilmesinden. Haramı helal, helali haram eden bu kansızlardan ne çok çekti Dini İslam! Ödleri kopuyor hakiki manada yaşanan ve yaşatılan İslam dan. Bu sebeple akıllarını atıyorlar tasavvufun idrakinde olunan bir neslin inşasından. Ülkücülerin derdi sadece sol değil ki! Solun her fraksiyonu, Sağın her belası! Siyasal İslam’ın her yobazlığı, Kızıl ve Yeşillerin her durumu. İşte bunların alayı Ülkücülerin karşısında olan Olympos dağının yamyamlarıdır!

BU DAVA! AYIYA DAYI DEMEYENLERİN DAVASIDIR |Serdengeçti|

ERTUĞRUL SUBAŞI

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.