Koray Aydın’a: Siz kendi halinize acıyın!

Koray Aydın’a: Siz kendi halinize acıyın!
19.02.2021
A+
A-

Sosyal medya hesabı Twitter’dan Koray Aydın’ın açıklamalarını değerlendiren MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, şunları söyledi: Koray Aydın’a: Siz kendi halinize acıyın!

“TÜRK MİLLETİ NEZDİNDE HİÇBİR KARŞILIĞINIZ YOK”

“Türk Milleti nezdinde hiçbir karşılık bulamayan İP’in Başkan Yardımcısı, bu kez de koşarak gittiği ittifak ortağı Serok’un gazetesinden Sayın Genel Başkanımız ve partimiz hakkında akla ziyan açıklamalar yaparak gündem çarpıtmanın telaşına düşmüş.

YAPILAN NİYET OKUYUCULUĞU

Oy kaygısı taşıyan Cumhur İttifakı, sözde ‘durum daha da kötüye gitmeden’ erken seçim arayışları içerisine girmiş ve ‘Dar Bölge Sistemiyle’ bu seçim gerçekleştirilecekmiş. Niyet okuyucu İP Yardımcısı, MHP’nin bu sistemi kabul etmesi halinde yok olacağını da öngörmüş(!)
‘Müthiş öngörüleri(!)’ bununla da bitmemiş… Başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere, Parti olarak seçime AK Parti listelerinden gireceğini iddia etmiş.

OY KAYGIMIZ DA ENDİŞEMİZ DE YOK

Bunlar Sayın Genel Başkanımızın Cumhur İttifakıyla ilgili açıklamalarını hiç dinlememiş olmalı ki, MHP’yi ve Cumhur İttifakını kısır oy muhabbetleri içerisine sıkıştırmanın telaşındalar. Bizim oy kaygımız da endişemiz de yok, siz kendi halinize acıyın!
Her fırsatta MHP’den geldiğinizi hatırlatsanız da, MHP’de bulunduğunuz süre zarfında MHP’yi ve Lider Devlet Bahçeli’yi hiç anlayamamışsınız. Anlamış olsaydınız, MHP’nin her şeyden önce oy kaygısıyla değil, milletin menfaatleri için siyaset yaptığını bilirdiniz.

SİZ KENDİ İÇ SAVAŞLARINIZI HALLEDİN!

MHP’nin herhangi bir siyasi parti değil, Türkiye’nin sigortası olduğu gerçeğini, farklı siyasi görüşlere sahip hemen hemen tüm Türkiye dile getirmekte ve vurgulamaktadır. Siyasi fal bakarak, kendi partinizi bir arada tutup, önce kendi iç savaşlarınızı halledin!

TBMM çatısı altında HDP’li Fatma Kurtulan’ın size dönerek, “Bizim oylarımızla bu koltuklarda oturuyorsunuz” sözlerini ne çabuk unuttunuz? İP’in iplerinin kimlerin ellerinde olduğunu Yüce Türk Milleti biliyor ve İP’e de bu gözle bakıyor.

MHP İÇİN KAYGILANMAYIN KORAY BEY!

Hem siz MHP için kaygılanmayın Koray Bey! MHP’nin saygıdeğer Lideri Türk Milleti için çalışır ve Yüce Türk Milleti de kendilerine teveccüh gösterir. Göstermeyenlerin kimler olduğunu ve hangi mecralara sürüklendiklerini de yine milletimiz iyi bilir.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.