Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 12°C
Parçalı Bulutlu

KOMÜNİST-SOSYALİST-MARKSİST- OPORTUNİST İP

06.08.2019
3.134
A+
A-

“Benim Milliyetçilik anlayışımda; dar kavmiyetçiliğe yer yoktur “ diyen Seyyid Ahmet ARVASİ hocamız, Türk İslam Ülküsü ışığında bizlere nasıl yol gösterdiyse bu hususu siyasi arenada, aynı şekilde yerine getirmekteyiz. Dar bir siyasetin temsilcileri olmadığımız için, üç günlük kuru cihangirlik davasının da temsilcileri değiliz. Kürsülerden nutuklar savuran bir yapının temsilcisi olmadığımız için, köşeye sıkışan mahluk misali kıvranmamız da görülmemiştir. Siyaset dansözlüğünü en iyi bilenler şunlardır ; o partiden, bu partiye akın edenler. Kucaktan kucağa gezenler. Çirkeflik de üs bölge halini yaşayanlar.

Marksist İP HDP ve PKK ile olan ortaklık sonrası girmiş oldukları seçim bölgelerinde, nabza göre bölgesel şeker vererek seçimi bu şekilde atlatmıştır.

Sosyalist İP Atatürk maskesi altında Komünizme hizmet edenler ile beraber seçim çalışması yapar iken Sol dan gidenler ile kol kola.

Marksist İP Kandil desteği ile seçim çalışması yapar iken PKK ve siyasi partisi HDP ile muazzam bağlar örmüşler. Bu örülen bağların kökeninde ; Kan, İhanet, haydutluk ve eşkıyalık var.

Marksist İP, Komünist İP, Sosyalist İP, Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı olan, Kandil ve YPG-PKK talimatları ile hareket eden HDP ortağı İP. Atatürk maskesi altında Komünizme hizmet eden PKK’yı terör örgütü olarak görmeyen CHP ortağı İP. Siyasal İslam’ın baş rol oyuncusu İslam üzerinden siyaset yapar iken Milli değerleri ayakları altına alan Saadet ortağı İP. Dükkanları taşlayan, camları kıran, kuduz köpek gibi milletimize saldıran HDP ortağı İP. Sizin sahibiniz gibi size kapı önünü gösteren ve haddinizi bilin o koltuklar da PKK ya gönül verenlerin oyları ile oturuyorsunuz diyen HDP ile ittifak olan İP

4 Ocak 1968 senesinde Ankara Site yurdunda Komünist hainler tarafından şehit edilin Ülkücü Hareketin ilk şehidi olan Ruhi KILIÇKIRAN dan, Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU na Ülkücü hareketin neferlerini şehit edenler ile beraber hareket eden ve elinde Ülkücü hareketin kanı olan İP.

İlimden, irfandan, edep ve haya nasipsizi olan İP; Yesevi dergahı Ülkü Ocakları ve Ülkü Ocaklı Türk İslam Ülkücülerini anlayabilecek bir kapasiteye sahip değildir. Ülkücü Hareket milli mevzularda her türlü şahsi olayları elinin tersiyle iterek, Memleketin gelişme ve ilerlemesi için hareket eder. Sırf seçim kazanmak ve yüksek ideallerini gerçekleştirmek için PKK ile dirsek teması yapan İP eşkıyaların önderi vaziyetindedir. Dağda ve şehirde eşkıyalık ve haydutluk yapan HDP ve sosyetik tarzda görünerek vahşilik yapan SOL haydutların demokrasi kanadını oluşturan İP.

Ertuğrul Dursun ÖNKUZU Ağabeyin ciğerlerini bisiklet pompası ile şişiren ve okulun üçüncü katından aşağı atan Komünist teröristler ile bugün yol yürüyen İP; haydutların öbür yüzünü oynamaktadır. Kanı durmayan Süleyman ÖZMEN Ağabeyin o durmayan kanını akıtan Sosyalistler ile ortak olan İP artık Milli ve Mukaddes kelamlarını sözlüklerinden kaldırmalıdır.

Bak topuklu ; Kadife eldiven içindeki demir yumruk olan Ülkücülerin yaptığı yürekliliktir. Soldan gidenler ile hareket etmek ise yoldaşlık ve haydut militanlığıdır. Taş atanların yoldaşısın İP. Molotof uzmanlarının yoldaşısın İP. PKK ve YPG nin demokratik sözcüsü ve yoldaşısın İP. Türk Milliyetçiliğini Faşizm şeklinde tarif eden CHP ve HDP nin yoldaşısın İP.  Demirtaş çizgisine aşık olanların maşuklarısın İP. Apo piçinin ve Kandil şarlatanlarının yerel mikrofonu haline geldin İP.

 

Ülkü Ocakları; Türk İslam Ülkücülerinin otağı ve Güçlü Devlet Milli İktidar yapısının temel taşıdır. Ülkü Ocakları ; Türk Milletinin ve Devletinin sigortasıdır. Bizim harcımız; Türk İslam Ülküsüdür. Ülkü Ocakları ; eğitim ve kültürün yuvasıdır. Edep ve haya sistemi ile hareket eden. Mazlumun yanında Yunus, zalimin karşısında Yavuz olandır. Türklüğün gurur ve şuuru, İslam’ın ahlak ve fazileti ile hareket eden Alperenlerdir. Ülkü Ocakları Nizamı Alem uğrunda, Kızıl Elma yolunda, Turan sevdasında TAVİZ VERMEYEN yüreklerin sesidir. Memleketin her karışını mübarek kanları ile sulayan Ülkü Ocaklılar; Aksiyoner Türk Milliyetçiliğinin ;YUMRUĞUDUR! Kahpe düzenin yiğit çocukları VAROLSUN ÜLKÜ OCAKLARI.

 

YAŞASIN BÜYÜK TURAN ÜLKÜMÜZ

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.