DOLAR 6,0488
EURO 6,5654
ALTIN 306,6
BIST 120.562
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Çok Bulutlu

komunist rusya ile Akp arasında Fark varmı?

08.12.2010
148
A+
A-

“Uzaya bile gittiler”, “herkes çok mutlu, hiç fakirlik yok”, “Herkes eşit, özgür, mutlu”, “Ekonomi çok iyi, bilim ve sanat son derece yüksek”…

Bu ifadeler 1980 öncesinde yerli komünistlerin Sovyetler Birliği için söylediği methiyelerden sadece birkaçı…

Yıkıldıktan sonra bir de gördük ki, Komünizm 70 yılda sadece fahişe üretmiş. Demirperde, suya batırılmış kâğıt mendil gibi bir anda eridiğinde, ürettiği tek şeyin yüz binlerce fahişe olduğunu herkes gördü. 70 yılda halının altına süpürülenler bir anda ortaya saçıldı ve Komünizmin ne denli iğrenç bir ideoloji olduğunu bizim yerli eski tüfekler bile itiraf etmek zorunda kaldı.

***

“Kalkındık, enflasyon düştü…” “Araba satışları patladı…” “Fakire fukaraya odun, kömür…”, “Ekonomik büyümede rekor”, “Türkiye çok gelişti”, “Dünyanın en büyük 20 ekonomisinden biri olduk”, “Özgürlük, demokrasi gelişti”, “Refah arttı”…

Bunlar da son 8 yıldır yandaş medyanın söyledikleri.

Değişen bir şey yok yani. Ha Komünist Rusya, ha AKP idaresindeki Türkiye.

Mesela komünist Rusya’da halkı istif halinde yaşatmak, havasız bırakmak, düşünemeyen halk yığınları oluşturmak için toplu konut alanları yapılırdı.

Aynısını şimdi AKP yapıyor…

TOKİ marifetiyle, bir yandan beton yığınlarının içine hapsedip hayvan gibi yaşamalarını sağlamak için insanları üst üste istif ederken, bir yandan da yandaşlarını zenginleştirmekte.

Bir taşla iki kuş yani.

Türk kültürüne ve İslam ahlakına aykırı olarak insanlara bir yandan “Komün” hayatı dayatıyorlar, bir yandan da “Sağolsun devlet, bize başımızı sokacak ev veriyor” diye bir de teşekkür alıyorlar.

Nedense kimsenin aklına “Yahu, çok geniş alanlar var. Neden şöyle ferah, bahçeli, insanca yaşanabilecek alanlar değil de böyle ahır gibi üst üste evler yapar, bizi hayvan gibi içi içe istif eder devlet” diye sormak gelmiyor. Hiç kimse çıkıp da “naapsınlar, devletin imkânı ancak bu kadar” demesin. Kendilerine, yandaşlarına villalarda yaşama, jiplere binme imkânı sağlayanlar, vatandaşı ahırlara mahkûm ediyorsa, biraz düşünmek geremiyor mu?

Milleti açlığa, yoksulluğa mahkûm edip sadaka dağıtıyorlar, ardından da “Allah razı olsun, bu yıl da odunumuzu, kömürümüzü verdiler” diye bir de dua alıyorlar.

Komünist Rusya ile AKP Türkiye’si arasındaki bir başka benzerlik de din konusudur.

Komünist Rusya “Din Afyondur” felsefesiyle insanları maneviyattan uzaklaştırıp birer hayvan haline getirerek gütmeyi hedeflerken, AKP, dini bir afyon gibi kullanıp Müslümanları uyuşturmakta.

Camileri yıkıp kilise ve havra inşa eden AKP’nin halen Müslüman Türk Milleti’nden yüksek oranda oy alabiliyor olması, AKP’nin Müslümanları uyuşturduğunun ispatı değilse, ben de hiçbir şey bilmiyorum.

“Yahudiliğe büyük hizmet ödülü” alan, “Müslümanları köleleştirmek ve ülkelerini ele geçirmek projesi olan BOP’un eşbaşkanı olduğunu” her fırsatta söyleyen Tayyip Erdoğan’ın halen “İslamcı, mütedeyyin” sıfatlarla anılıyor olması, Müslümanların uyuşturulduğunun bir başka göstergesi.

Madem laf Komünist Rusya’nın 70 yılda ürettiği ve “en önemli ihraç ürünü” olarak fahişeliğin olduğu gerçeğinden laf açıldı, biz de son 8 yılda AKP’nin ürettiği ve “geliştik” diyerek milleti aldatmaya çalıştığı manzaraya bakalım. Bakalım ne kadar “gelişmişiz?”

Boşanmalar %75 arttı.

Cinayet ve Ahlaksızlık suçları %60 arttı.

“Ensest” suçlarda Avrupa’yı sollamaya az kaldı.

İşsizlik %21’lere çıktı. Yoksulluk ve açlık sınırı altında yaşayanlar %30 arttı.

Zina suç olmaktan çıkarıldı.

“Yesinler ama iş de yapsınlar.” diyen öküz sayısı ülkedeki eşek sayısını geçti.

Elektrik, su, doğalgaz, ekmek, akaryakıt … zam şampiyonu.

Medyayı ele geçiren AKP, TV dizileri ile milletin ahlakını bozmak için her türlü ahlaksızlığı meşrulaştırdı. Artık “Babaların akşamları meyhaneye, anne ve kızın da birlikte pavyona gitmesi” teşvik edilmekte “Müslüman-Türk aile yapısı” yerine “demokratik aile yapısı” hâkim kılınmaya çalışılmakta. Milletin parasıyla kurulan TRT’nin 24 saatlik yayınının 12 saati Tayyip haberleri, 12 saati de “demokratik aile yapısı inşası” ile geçmekte.

AKP’li kültür bakanının kontrolündeki bir sanat galerisinde “20 dakika boyunca kadın kadına sevişenler, lezbiyenliğin faziletleri konusunda topluma önemli mesajlar verdiler!” AKP’li kültür bakanının bu “önemli sanat icrasına” büyük ödül vermesi bekleniyor.

Milyarder sayısında Japonya’yı solladık. (Bu övünülecek bir şey mi, yoksa kaynakların yandaşlara aktarılmasının bir sonucu mu, siz karar verin.)

Öyle geliştik ki, artık fuhuş kredi kartına 10 taksitle.

8 yıl önce sokakta bile söylenmesi mümkün olmayan şeyler TBMM’nde rahatça dillendirilmekte.

“TSK terör örgütü, PKK güvenlik gücü”

PKK mecliste, TSK cezaevinde.

Başörtüsü hala yasak, Türküm demek suç.

Tayyip Erdoğan’a göre “Türkiye Türklerindir demek ahlaksızlık, şehitler kelle, katiller sayın”…

“2011 seçimlerinden sonra Anayasa’dan Türk kelimesini kaldıracağız…”

Türkiye artık Ankara’dan değil İmralı’dan yönetiliyor.

Hak arayan işçiler ve üniversiteler hakkında görüş açıklamak isteyen öğrenciler, polisler tarafından kahramanca denize dökülürken, PKK’lıların ve ibnelerin yürüyüşünde polis büyük bir nezaketle davranıp AKP sayesinde ne kadar demokratikleştiğimiz tescillendi.

***

AKP’nin 8 yılda ülkemizi ve insanımızı getirdiği nokta bu.

Haziran 2011’de bunlara öyle bir tokat vurulmalı ki, komünist Rusya’dan beter olmalılar. Aksi halde Türkiye, Komünist Rusya’dan beter olacak, haberiniz olsun.

Stalin, 5 milyon Türk’ü katletmiş, 10 milyon Türk’ü de Sibirya’ya sürmüştü.

Tayyip Erdoğan ise 70 milyon Türk’ü Türkiye’den sürmek istiyor. Yalan mı?

“Türkiye Türklerindir demek ahlaksızlıktır” diyen Tayyip Erdoğan’ın halen bu ülkede Başbakan olması benim Müslüman-Türk vicdanımı sızlatıyor, utanıyorum.

Ya siz? Sizin vicdanınız sızlamıyor mu? Siz utanmıyor musunuz?

Yoksa sizin vicdanınız Müslüman Türk değil mi?

Yoksa siz utanmaz mısınız?

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.