KEŞKE DEVLET BAHÇELİ KADAR ADAM OLSANIZ…

21.12.2020
A+
A-

Allah aşkına, sahi siz neyin peşindesiniz? Yanlış olan nedir? Sizde hiç arlanma utanma yok mu? İşinizi gücünüzü bırakmış aşağı MHP, yukarı Devlet Bahçeli… MHP ve Devlet Bahçeli kadar başınıza taş düşsün inşallah…

Keşke Bahçeli kadar mert olsanız, keşke onun kadar fedakar olasanız, keşke onun hizmetinin tozu olasanız, keşke onun kadar adam olsanız.

Bütün Türk milleti ve hatta dünya şahittir ki, istisna cinsinden de olsa MHP’nin varlık sebebine aykırı hiçbir şeye yol verilmemiş, Ülkücü ve milliyetçileri zor duruma düşürecek, şehitlerimizin ruhunu incitecek hiçbir gelişme yaşanmamıştır.

51 yıllık tertemiz bir dava, ehil ellerde bugüne getirilmiş olup, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli davamızı temsil etmiş ve hiç kimsenin önünde eğilmemiştir.

Söylenen her şeyde haklı çıkmış, her itiraz yerini bulmuştur. Bu yönüyle MHP ve Devlet Bahçeli Türk siyasetinde tekdir.

Ancak, eğer bir yanlış yoksa, her şeyde haklı çıkılmış ve MHP 51 yıllık şerefli mazisine uygun bir yol izlenmişse, Bunu sağlayanın, bunu hayata geçiren ve sonuç alanın Bilge Liderimiz Genel Başkanımızın olduğunu unutuyorlar.

Hiç kimse kuşkuya kapılmasın; Allah yolunun yolcuları mutlaka kazanacaktır. Yolcuların önderi de MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’dir.

Zalimlerin adı değişse de, zulmedenlerin akibeti değişmeyecektir. Çünkü bu davanın Lideri hep zalimlere ve zulmedenlere hep baş kaldırmıştır.

Gerçek arkadaş, gerçek dost, gerçek ülkücü, gerçek MHP’li, gerçek dava adamı zor günde belli olur. Zor günlerin adamı adam gibi adam MHP Lideri Devlet Bahçeli’dir.

Yürekte tutan yürekte tutunur. Bizlerde MHP Genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi yürekte tutan yüreğinde tutunmaya çalışan vefalı kişileriz.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün, MHP ve Devlet Bahçeli Türk siyasetinde tekdir ve adamdır.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.