Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Rüzgarlı

KENDİMİ DEVLET BAŞKANI İLAN EDİYORUM

08.10.2009
A+
A-

Şanlı ecdadımızın defalarca gerçekleştirdiği, Mustafa Kemal’in “Bir gün elbet kurulacaktır.” dediği, Alparslan Türkeş’in temellerini attığı “Türk Devletler Birliği’ni” nihayet kurduk. Hayırlı olsun.

 

1992’de Başbuğ Türkeş’in çabalarıyla Ankara’da ilki yapılan “Türkçe Konuşan Devlet Başkanları Toplantısı”’nın sonuncusu 2-3 Ekim 2009’da Nahcivan’da yapıldı.

Türk devlet başbakanları yüzde yüz Türk şuuru ile verdikleri demeçlerde “Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğinin sadece Türk Milleti için değil bütün insanlık için bir kurtuluş olduğuna” vurgu yapmışlar ve dünyayı zalimlerden kurtarmak için çok hızlı hareket edilmesi gerektiğini söylemişlerdir.

 

Toplantıya katılan devlet başkanlarından sadece bizimkinin ne dediği pek anlaşılamamış, “Diyalog, AB medeniyetler projesi, dost ve müttefik Amerika, ne mutlu Türküm diyene demeyin, Türk yok, Türkiyeli, Azerbaycanlı var, gücümüzü BOP için harcayalım, barış için en çok ABD askeri şehit oldu…” filan gibi cümleler kurması kimseyi şaşırtmamıştır.

 

Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev’in “Türklüğümüzü dünyaya ve çocuklarımıza öğretelim” önerisi ayakta alkışlanmıştır.

Nahcivan toplantısının akabinde “Türk Birliği Sevdalıları” toplantısında alınan kararları açıklamak görevi bana verilmiştir. Açıklıyorum.

1) Türk Devletler Birliği kurulmuştur. Sancak, Kurt başlı Üç Hilal, bayrak, Ay-Yıldız, sınırlar, Adriyatik’ten Çin seddine (şimdilik) kadardır.

2) Mühür, ehlinde, yani Süleyman’dadır.

3) Türk devletlerinin üyesi olduğu uluslar arası birlikler ve teşkilatlarda, tek karar verici otorite Türk Devletler Birliği olacaktır. Türk otoritesi kabul edilmeyen tüm uluslar arası birliklerden çekiliyoruz.

4) ABD ordusu derhal silahsızlandırılacak, mikrobun daha fazla yayılması engellenmiş olacaktır. İşgal ettiği Müslüman ülkelerden derhal çekilecek ve bu ülkelere tazminat olarak ödeyecektir. ABD, itaat ettiğinin ilk göstergesi olarak tüm Yahudileri Amerika’ya götürecek ve İsrail denilen yer Filistinlilere terk edilecektir. Filistinliler de bundan sonra adam olacak ve yahudiye toprak satmayacaktır.

5) Çin, Doğu Türkistan’dan derhal çekilecek, Pekin’in yarısını da Uygurlara tazminat olarak verecektir.

6) Ermeni, derhal Karabağ’dan çekilecek, tazminat olarak Erivan’ı da Azerbaycan’a teslim edecektir.

7) NATO üyeliğinden derhal çıkacağız. ABD’nin paralı-gönüllü askeri olmak, sizin de gururunuza dokunmuyor mu?

8) AB’ye üyelik talebimizi derhal geri çekeceğiz.

9) Cudi, Gabar dezenfekte, Kandil gibi lüzumsuz dağlar da dümdüz edilecektir.

10) Kandildeki temizliğin aynısı Irak’ın kuzeyinde de yapılacaktır.

11) İmralı ateşe verilecek, içindeki tüm mikroplar yakılacaktır.

12) “Bazı farklılıklar” zenginlik değil, tehlikedir. Giderilmesi önceliklerimizdendir.

13) İkinci bir emre kadar, Türk topraklarından çıkan petrol, gaz, altın, gümüş, uranyum, bor gibi madenlerin sınır dışına çıkartılması yasaklanmıştır.

14) Fırat ve Dicle’den sınır dışına tek damla su gitmesi önlenecektir.

15) BOP’ta asbaşkan, eşbaşkan.. her ne kademede olursa olsun görev alanlar derhal idam edilecektir.

16) “Düğünde takılan takılara, gemiciklere, villalara” el konulacak, El-Fenerli hırsızlar Galata, Deniz-Feneliler de Boğaz köprüsünden sallandırılacaktır.

17) Türk ülkelerindeki tarikat, cemaat, şeyh, şıh.. adı altındaki mevcut tüm faaliyetler yasaklanmıştır.İslam’I esas alan, mürşid-i Kamil olarak Hoca Ahmet Yesevi’yi tanıyan, Horasan Erenlerinden herhangi birinin yolunu yol olarak bilen her türlü faaliyet serbesttir ve devlet tarafından desteklenmesi zorunludur.

18) Tüm Türk dünyasında “Toprak reformu” yapılmış olup ağalık, derebeylik, marabalık, aşiretçilik yasaklanmıştır. Topraklar, “Türküm, ne mutlu” demek şuurunda olan vatandaşlar arasında pay edilmiştir.

19) Eğitimde, resmiyette ve sosyal hayatta Türkçeden başka lisan kullanılmayacaktır.

20) Anaokulundan başlayarak İslam din dersi ve Türk Tarihi dersi zorunludur. Yabancı kolejler kapatılmıştır.

21) Fatih’in vasiyeti gereği, Ayasofya derhal cami olarak hizmete açılacaktır. Yüzyıllardır kilitli kalan “demir kapı” derhal törenle açılacak, kapıdaki pas Fener papazına yalatılacaktır. Heybeliada’ya bir İmam Hatip Okulu bir de Türk Ortodoks Lisesi yapılacaktır.

22) Türkiye-Ermenistan maçı izlenirken “Katil Sarkisyan, Karabağ’da bizzat yaptığın katliamın hesabı sorulacak, seni adam yerine koyup muhatap alanlar utansın” şeklinde pankart açılacak.

23) Altın rezervlerimizin ABD’de saklanması utancından derhal kurtulacağız, rezervler Türkiye’ye getirilecektir.

24) Türk Güvenlik Güçleri, gerektiği durumlarda “Hele bi Ankara’ya sorayım” filan demeyecek, teröristi gördüğü yerde mıhlayacak, leşlerini de dağdaki kurda kuşa yem olarak bırakacaktır. Sınırlardaki sorunlar, sınırlar genişleterek halledilecektir.

25) Yüce Türk Milleti ve Türk Devletler Birliği adına alınan bu kararların uygulanmasını, bu satırların yazarı “Türk Devletler Birliği Devlet Başkanı” sıfatıyla denetleyecek ve izleyecektir.

Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin.

***

“İyi de aga, neden devlet başkanı sen oluyorsun da başkası değil” diyorsanız, “keyfimin kahyası değilsiniz, elbette kendi hayalimin lideri kendim olacağım, size ne? Süleyman ben isem, elbet mühür de bende olacak.”

“Kafayı yemiş, ne dediğini bilmiyor, hayalperest” diyenleriniz olabilir.

Kafayı yemedim, ne dediğimi biliyorum.

Unutmayın ki, hayal edilmeyen hiç bir şey gerçekleşemez.

Bugün hayalimizi diri tutmaktan başka çaremiz yok.

Belki bir gün, Türk çocuklarının batı hayranlığı ile yetiştirilmesinden vazgeçilir, bu satırları bir Türk çocuğu okur, hayal eder, hayaliyle birlikte büyür ve gerçekleştirir, kimbilir?

Bunları gerçekleştirmek için gücümüz ve kudretimiz vardır. Tek eksimiz, bu güç ve kudretin farkında olmamamızdır.

Hiçbir şey tesadüf değildir.

Her şey bir hayalle başlar.

Korkmayın, siz de hayal edin.

Ve hayalinizde BATI, sadece FETİH için gideceğiniz yer olsun.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.