KAVRAMSAL SIĞINTILIK

30.05.2021
A+
A-

Hümanizm tiplemesi üzerinden “Marksizm” aşıklığı. Feminizm üzerinden “Sosyalizm” sevdalığı. Atatürk üzerinden “Kemalizm” tutkusu. Bunların alayı peyda olmuş ve bir de Din tüccarı “Siyasal İslam” eklenince siz görün yangını!

Önüm arkam her yanım “Sol” diyenler bugün Lider Devlet BAHÇELİ üzerinden söylemler yapıyor. Ülkücü Hareketin Lideri Devlet BAHÇELİ HDPKK kapatılsın derken, siz Kandil inine başınızı sokmadınız mı? Lider HDPKK kapatılsın derken siz “Bu kadar seçmeni” hiçe sayamazsınız demediniz mi? Bugün HDPKK eylem ve söylemleri ile sizin aleni bir şekilde alkışlarınızı alırken Milliyetçi Ülkücü Hareket aşikar bir şekilde tavrını belli etmişti ve etmeye devam edecektir. Liderimiz aynı zamanda sadece kapatılmasını değil, hiç bir şekilde başka bir isimle yeniden yapılanma olmamasını da beyan etti. Bugün ne idüğü belli olmayan bir kalemşör Devlet Bey sessiz kalıyor diyecek kadar küstahlaşmıştır. Lider Devlet Bey; Bütün hukuki mercileri zaten göreve çağırmış bu hususta gerekli adımı atmıştır. Ya hu bu neyin kafasıdır sizde! Söyleyeyim hemen; Mezopotamya sıçanlarını koruma ve kollama kafası diyoruz biz buna. Ne ortacı, ne şucu, ne bucu olduk biz her daim ve her şartlarda Ülkücülüğün aksiyoner tavrından yana hareket ettik. Kadife eldiven içindeki demir yumruk asla paslanmadı. Gönüllerin fethi en büyük muradımız, lakin eğilmedik ve bükülmedik.

Bir hususun kararı iyi verilmeli. Siz kimden yanasınız? Bu yapılan muhalefet değildir. Bu yapılan Türk düşmanlığıdır. Ne adım atılırsa atılsın Türkçü tavra karşı harekattır. Her noktaya ideolojik ve fikirsel bakarız biz. Ya heptir, ya da hiçtir! Yoktur ortası. Bugün Cumhur ittifakına karşı hareket edelim de ne olursa olsun diyenler var. Bugün Milliyetçi Ülkücü Hareketin desteklediği ve gündemini oluşturan ne olursa karşı olalım da ne olursa olsun zihniyeti Milliyetçi Ülkücü hareketi yıpratmaz! Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milletini usandırır sadece. Söylemlerin nereye postalandığını bilmeyen bu mayıs kargaları burunlarına dikkat etmelidir. Söz konusu Yüce Türk’ün şiarıdır çünkü.

Bir soytarı peyda olmuş, ipin ucunu tutan belli. Konuşturan ve zuhur ettiren de belli. Bugün bu sokak kabadayısı, bugün bu aklı fukara ve ortaya karışık olanların her kelamı bunlarda resmen hutbe niteliğini taşımaktadır. Bugün geniş bakamayan, ardını göremeyen, kavramsallığın dışına çıkmayan ve izm kargaşası ile tepinen bu sırtlanların düğmesine basan Tapınakcı zihniyetin ürünlerini göremeyenler ; Ülkücü Harekete kulak vermeyip, ne yapmayı düşünmektedir! Bırakın bu sokak saldırılarını hakikatin zuhuruna kulak verin.

Bana dokunmayan, bin yıl yaşasın zihniyeti ; Bin yıllık kardeşliğin karşısındaki en önemli faktördür. Bugün örgütlerin seçmeni olmaz. Bugün PKK ve PYD seçmeni olmaz. Ancak aynı kaftanı giyenler olur. O sebeple oturup Lider Devlet BAHÇELİ beyefendiye laf yetiştirmek yerine, kulak vermeniz yeterli olacaktır!

Nedir bu sorunların çözümü? Bu sıkıntıların topyekun çözümü nerededir suallerinin cevabı Ülkücü Kadronun ta kendisidir. Kavramların ardında saklanan, izm/ler ile hareket eden yosma düşlerin yekpare ortadan kalkmasını yegane yolu budur.

Türk İslam Ülkücülerine güvenin. 1944-1961-1968-1980- 15 Temmuz ve nice çalkantılarda gemiyi terk etmeyen Türk İslam Ülkücüleridir.

Türk İslam Ülkücülerine inanın. Marksist-Leninist oluşumların karşısında canıyla ve kanıyla mücadele eden yine Ülkücülerdir. Ülkücü Harekettir yılmayan ve yıkılmayan

Türk İslam Ülkücülerine kulak verin. Kandil’in ve Okyanus ötesinin sesini evvelden işiten ve ne halt olduklarını beyan eden yine Ülkücülerdir.

Türk İslam Ülkücülerine sırtınızı yaslayın. Çünkü bu arkasız yiğitlerin ardında Ol deyince olduran Allah vardır. Sırtını ne Pekin’e, ne Moskova’ya, ne Kandil’e ne de Diyalogcu arsız Okyanus ötesine dayar. Tarihin her seyrinde açık ve net bir şekilde kendisini gösteren ve ellerinde Dokuz Işık ile ışıldayan Ülkücüler bir Güneş misali doğmuştur yarınlara. Güneşi içenlerin türküleri ile Sosyalizm aşkı yaşayanları ve Olimpos dağlıları ile zılgıt çekenlerin gayesi yeni bir dünya düzenidir. Bu yeni dünya düzeni Sanal bir eylem, genetik değişim faktörü, iktisadi bir patlatmadır. Uyanmak lazım!

Ülkücü Hareketin her söylemi ve eylemi bu düzen şakşakçılarına ve Yeni Dünya düzeni gayesi ile hareket edip; Nizamı Alem- İ’layı Kelimetullah düşmanlığı yapanların karşısında set olmaktır. Uyuyanların kulağının dibinde borazan da çalıyoruz ama nemelazım/cılar inadına uyuma halinde.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

ERTUĞRUL SUBAŞI

30.05.2021

ETİKETLER:
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.