Katar prensesi 7 erkekle yakalandı

24.08.2016
A+
A-

İngiliz güvenlik hizmetleri sadece kolektif seks Katar prensesi bulmak için Londra daire içine kırmıştı zaman İngiliz gazetesi “Financial Times” ağır kalibreli skandalını ortaya çıkardı.

 

Dört diğerleri koridorda doğrultusunda şüpheli bekleyen dahil ederken, onu oda içinde üç Avrupalı erkeklerle seks bulmak için Katar prenses aittir bir daire içine bir şüpheliyi izleme sırasında Gazeteye göre, İngiliz polisi şaşırdı .

 

soruşturma sırasında şüpheli Sheikha Salwa, eski Başbakan Hamad bin Jassim Bin Jabor Al Thani bir kızı adlandırılan Katar prenses, belirli şekillerde deneyime sahip özel fiziksel nitelikleri erkeklerde getirmek için bir aracı vasıtasıyla kendisiyle aynı fikirde olduğunu itiraf çok para karşılığında toplu seks. Katar prenses seferde altı erkek getirmek için ona bu sefer sordum ve daha önceki ziyaretlerinde olmamış gibi onlar bunların herkes tarafından şiddet korkusuyla ayrılmak kadar daire salonda kalmak için sordum.

 

güvenlik personeli soruları cevaplarken prenses üzücü para için fuhuş değil, ama o erkeklere para ödüyor ve bildiğim kadarıyla o bilir bu İngiliz hukuku ihlal değildir. Ama polis bir sabıka kaydı ya da fuhuş için erkekleri sahip bir adam kullanmak yasalara aykırıdır söyledim. diğer kanunlarda aksine, yasa dışı İngiliz hukuk erkekler fuhuş cezası Ve o İngiliz yasa dışı cinsel hizmet aradı söyledi.

 

Bir ofis 6 içeriden Financial Times, prenses diplomatik pasaporta sahip olarak içine bir şey intikal olmaz durumda olayın ve o hikayeyi anlattı. İngiliz polisi konunun Katar büyükelçiliğini haberdar ama ikinci skandal yayın önlenmesi başka bir şey umurumda değildi. “Katar elçilik kağıdı 50 milyon $ ‘sunarak gün ışığına görmesini skandalı engellemeye çalıştı, ancak Financial Times, davanın etkileri hakkında daha fazla ayrıntı isteyen, ancak gazete teklifini reddetti ve gerçekleri yayınladı prenses ‘ “iPad” çekilen fotoğraflarla birlikte dava.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.