Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu

Kapısına Bağlı Oldukların Belli Zaten Sebahattin Önkibar!

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
05.05.2014
A+
A-

Yıldıray Çiçek

Bugün yazacağım bu yazıya sakın ola…”Bu kişiyi de sürekli adam yerine koyup , cevap veriyor” diye değerlendirmeyin. Karşınızda bulunanlar bir zihniyet toplamıdır aslında… Bunlar birey basitliği ve saplantısı olarak karşınızda değildir. MHP ve Ülkücü Hareket içinde fitne tohumları ekmek için sahipleri tarafından kullanılan tiplerden birisidir. MHP’yi ele geçirmek isteyenler bu tipleri kullanıyorlar, MHP’nin haklı duruşunu gölgelemek isteyenler bu tipleri kullanıyorlar. Bunlar gibi tipler çoktur. Görev alanları MHP ve Ülkücü Harekettir. Hangi televizyonda konuşurlarsa , hangi gazetede köşe yazarlığı yaparlarsa yapsınlar MHP, Ülkücü Hareket ve Devlet Bahçeli düşmanlığı yapmak bunların şeytana ibadeti olmaktadır.

Defalarca yalanını ortaya çıkardığımız , fitne-fesat üretirken iş üstünde yakaladığımız ve karanlık ilişkilerini çözdüğümüz Sebahattin Önkibar isimli Doğu Perinçek’in şimdiki kalemşorundan bahsediyorum. Bu adamı, bu misyonu için yarın kimin kapısına bağlarlar bunu bilmiyoruz.

“3 Mayıs Milliyetçiler Bayramı” günü Ülkü Ocakları Genel Merkezi Ankara’da onbinlerce Ülkücünün ,Türk milliyetçisinin katılımı ile büyük program düzenliyor ,milli coşku Ankara merkezli tüm Türkiye’yi kaplıyor ,Doğu Perinçek’in tetikçisi Sebahattin Önkibar da aynı gün Aydınlık Gazetesi’ndeki köşesinden “Dünden Bugüne Ülkü Ocakları” başlıklı yazı kaleme alarak ,her türlü saçmalığı ve fitneyi köşesinde biriktirerek ,yazısını da “Bütün ülkücü gençleri Türkiye’nin değerleri adına bedel ödeyen Türkiye Gençlik Birliği çatısına davet ediyoruz.” Şeklinde noktalıyor.

Sebahattin Önkibar’ın Ülkücü gençliği davet ettiği yer Doğu Perinçek’in gençlik örgütlenmesidir. Adamın harbi aklıyla zoru var. Bu adamı “MHP ve Ülkücü” maskesi takarak MHP kongrelerinde tetikçi gibi kullananlar utansın !

Sebahattin Önkibar ,Ülkücü gençlik TGB’ye gelip ne yapacak , Apo ve Doğu Perinçek arasındaki uzatmalı gül konulu portrelerini mi silip ,temiz tutacak?

Hangi güçlere çalıştığı meçhul ,dün ortaya koydukları farklı ,bugün farklı ve yarın ise ne yapacağı belli olmayan Doğu Perinçek’in dönüşümlerine zihniyet kurbanları mı arıyorsun?

Sen Ülkücü gençleri aptal ,hiçbir şeyden anlamaz mı sanıyorsun?

“Kürt sorununa çözüm demokratik, federal, emekçi cumhuriyetidir. Türk milliyetçisi ve piyasacı düzen partileri Kürt illerinde iflas etti… Kürt milleti kaderini tayin hakkına kayıtsız şartsız sahiptir. Eğer isterlerse ayrı bir devlet kurabilir. Emekçilerin çıkarı, tam hak eşitliği ve özgürlük temelinde, gönül birliği gerçekleştirmektedir. Kürt illerinde referandum yapılmalıdır. Referandumda ayrılığı savunanlar da özgürce propaganda yapabilmelidir…”

(Doğu Perinçek, 2000’e Doğru Dergisi, 15 Eylül 1991)

Bugün Recep Tayyip Erdoğan’a ihanet olarak gördüğümüz ve kızdığımız konuları dünlerde Doğu Perinçek bu sözleriyle göstermiyor muydu?

“Türk milliyetçisi ve piyasacı düzen partileri Kürt illerinde iflas etti.” diyen Doğu Perinçek ile “Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldım” diyen Recep Tayyip Erdoğan arasında fark nedir Doğu Perinçek’in tetikçisi Sebahattin Önkibar ?

CNNTÜRK ekranlarında izlenen Enver Aysever ‘in sunduğu “Aykırı Sorular’ programında “O bölgenin ismi Kürdistandır, oradaki halk da Kürt halkıdır” diye konuşmalar yapan Doğu Perinçek’in sanatçı yoldaşı Cezmi Baskın isimli birisi vardır. Geçtiğimiz yıl bu sözü kullanan Cezmi Baskın’ı , iki yıl önce “19 Mayıs 2012 TGB mitingi” reklamlarında oynatanda Sebahattin Önkibar’ın Ülkü Ocaklı gençleri davet ettiği “Türkiye Gençlik Birliği’dir. Ülkücü Gençlerde Kürdistan diyen sözde sanatçıların yer aldığı TGB’nin reklam filmlerinde yardımcı figüran mı olacak Sebahattin Önkibar?

Gazete ve dergilerinde hedef gösterdiği Ülkücüler şehit edilirken , sendeki nasıl karakter ve şeref anlayışı ki , o şehitlerin dava arkadaşlarını bugün Doğu Perinçek’in örgütleri altında birleşmeye davet ediyorsun?

Ülkü Ocakları gençliği “Yaşasın Ülkü Ocakları” anlayışını haykıran Lider Devlet Bahçeli’nin izinden yürüyorsa sana batan nedir?

Ülkü Ocaklı genç çatışmaların , kavgaların içinde yer almıyor , milli tüm refleksini demokratik alanda gösteriyorsa senin rahatsız olduğun nedir?

Ülkü Gençlerin cesaretini, fedakarlığını ,mücadelesini ölçmeye kalkma!

Ülkü Ocaklarının mazisi ile günümüz arasındaki ince çizgisi duyarlı, sağduyulu olması ve sabır sınırında durmasıdır. İnan bu ince çizgi sabırla korunuyor ,yoksa bu çizginin aşımı ilk senin gibi tipleri ayaklar altına alacaktır. Sonra Ülkücü Gençlerle tanışmanın mutluluğunu o zaman yaşayacaksın !

Kimin kapısında bağlıysan ,oranın faaliyetlerini yaz ,konuş… Ülkücülere bulaşma… Gerçi sende haklısın kapısında bağlı oldukların hep MHP ve Ülkücü Hareketin öz düşmanları …

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.