KAOSUN ÇOCUKLARI ; ANARŞİ!

05.01.2021
A+
A-

KAOSUN ÇOCUKLARI ; ANARŞİ!

Tekririn ve tekerrürün tezahürünü yeniden görüyoruz. Sadece güzellikler değil, kimi zaman çirkinlikler ve alçaklıklar da tekrir edebiliyor. 1944 de başlayan kamuda ki çarpık sosyalist kadrolaşma, 1968 de Solun ayaklanma faaliyetleri, 1972 de süregelen üniversite olayları ve üniversitelere belirttiğimiz tarihlerde olan sızmalar ve 1980 darbesinin öncesindeki Solun son vuruşları. Sonra 2000 li çağlar ve günümüz yine aynı kare ve yine aynı sloganlar. Yine Yüce Türk Milletinin ve Türk Devletinin karşısında aynı MLKP gösterileri. Aynı TKP sloganları. Aynı DHKP-C türevleri. Velhasıl kelam yine Marksist-Leninist eylemler. Üniversiteleri; Marksist-Leninist öğreti ile doldurmaya çalışan Sosyalistler Kürtçü kürkleri ile her seferinde, Olympos Dağının yabanileri ile Tanrı dağının yiğitleri karşı karşıya getirilerek yeni bir algı oluşturulmakta. Biz her hülyanın da kimyasını biliriz. Ülkücü Hareket baktığı her olguyu yorumlar. Yapılan çirkeflikleri, tecavüzleri, yolsuzlukları, PKK ile kol kola gezmeleri, Yığınların gaspını, yığınları Devlet ve Milleti karşı örgütlenmeleri gibi bu tür olayların üzerini kapatma ve yeni bir pencere açma gayretindeler. Astığınız her çiviye elbette asarız elimize ne geçerse!

Dikkatinizi çekeceğim en büyük husus şudur. Komünizm yıllardır Üniversitelerde baş göstererek harekata geçti. Çünkü bir milletin yürütücü gücü, elbette o milletin gençliğinin yüreğindedir. Kampüslerden akıp gelen bir Anarşizm hayalindeler. İpleri Moskova, Kandil ve Okyanus ötesi olması münasebetiyle her türlü imkan ve destek görmekteler. Bugün alçak ve kahpe bir söylem olan Faşist polis sloganı ; Yukarıda sıraladığım tarihlerin her safhasında, dile getirilen Marksist-Leninist, Maocu ve Komünist ( Siz bakmayın birbirlerine çatmalarına, Hepsi aynı rengin ürünleri) örgütlerin Türk Devletinin Polisine, bizim yiğitlerimize karşı söylenen bir alçaklık idi. Bugün hainlik yeniden zuhur ediyor, CHP tarafından örgütlenen öğrenci tiplemelerinde. Kaftancıoğlu neyi ve kimi örgütlediğinin elbette farkındadır. Solun ateşli çocukları!

Üniversitelerin özerkliği demek ; sizin kafanızdaki özerklik ile alakalı değil. Feodal bir tiplemenin heyecanında olanlar bugün Üniversitede örgütlenme yaparak, Türk Devletine ve Yüce Türk Milletine karşı sözde direniş göstermekteler. Söyledikleri DHKP-C marşları ve söylemleri ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin gücü Polisimize yeni bir Mao taktiği ile gelmekteler. Satılmış zihniyetin, kokuşmuş ürünleri, Sol raflarındaki Marksist-Leninist paketler sizi!

Ellerinde sapanlar, vuruyor bu çocuklar

Kalkın ayağı kalkın… Faşist Polis..

Evvela Türk Milleti leş kargalarını, ak babaları, tarla sıçanlarını, lağım farelerini o sapanlar ile tarumar eder. O sapanlar ile polisin karşısında hadsiz kelamlar edenleri yine tarihin dibine nakleder. Bu üniversitelerde kin ve nefret tohumu ekmek, nifak zemini ile PKK denilen kanlı örgüte yeni bir zemin yollamaktır. Satılmışların rektör atamalarını bahane ederek, ilim ve irfan otağı olan üniversiteleri karıştırıp; Yeni bir Gezi olayı gibi Türk Devlet ve Yüce Türk Milletini yeniden karşılarına almak istemektedirler. Yeni bir algı ve yeni bir gündem YEMEZLER! Bu hadsiz ve kuduz olanlara, tabanı yanmış kelp misali inleyenlere Devletimiz ve Milletimiz gereken cevabı vermiştir. Ülkücü Hareket tam karşınızda ; Türk Devletinin ve Güçlerinin yanındadır.

Bir yandan DHKP-C slogan ve eylemleri sürerken, diğer yandan zilletin Devlet ve Millet düşmanlığı ile yaptıkları devam etmekte. Muhalefetin partilere değil, hükümete değil bizzat Türk Devletine ve Türk Milletine yaptıklarından bihaber değiller herhâlde. Hükümet ve Devlet farkını idrak edemeyenler; biz yeniden idrak ve ayrım için izahatlar yaparız. Diğer yandan bu karmaşanın ortasında ne vursam kardır diyen, felaketlerin ortasındaki yağmacıları andıran Darbe heveslisi üniformalı zevatların o leş kokan dilleri. Ayrıştıran, bölen, parçalayan bu dilleri ve iğrenç lisanları nereye kadar! 27 Mayıs 1960 darbesini gösteren, erken seçimin açıklanmadığını bu sebeple darbe ve idama selektör yapanlar. Diğer yandan darbe yapacak bir heyetin mevcudiyetinin olmamasından adeta yakınan ve resmen üstünü başını yırtan ayarsızlar. Her yanları kan kokan, her yanlarından irin akanlar Vallahi Türk Milleti size fırsat vermeyecek

Farkındayız ve inançlıyız. Ne balık hafızalıyız, ne de; gamsız, vurdum duymazlarız. Ne yapmaya çalıştığınızı iyi anlıyoruz. Sizin Tanrı-laştırdığınız, sizin yücelttiğiniz o bütün olgular yerle yeksandır. Hakkın inkarının sevk ve teşvikinde bulunanları Kurtlar dişleri ile parçalamıştır ve parçalayacaktır.

Ayrıştıran,bölmeye ve parçalamaya çalışan bu bölücü zihniyetin karşısında Ülkücü Kadro kaçınılmaz bir haldir. Yeni Dünya düzenine yetişmeye çalışan, Sol güruh ve darbe heveslilere karşı ; Her daim birleştiren ve bölünmeye karşı meydan okuyan ve hiçbir zaman fırsat vermeyen Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendinin sözünü naklederek bugünkü “Haykırışıma” son vermek istiyorum.

Darbeyi aklından geçiren varsa, millete silah çekmeyi düşünen bulunuyorsa, biliniz ki seksen iki milyonun kanını dökmeden bu şerefsiz tertip ve teşebbüsünde muvaffak olamayacaktır.”

Dr. Devlet BAHÇELİ

MHP Genel Başkanı

ERTUĞRUL SUBAŞI

05.01.2021

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.