Kandil Tecavüzcülerine Ve Bebek Katillerine Bak Sen

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
07.04.2016
A+
A-

PKK’nın kucağına oturarak siyaset yapan Selahattin Demirtaş son zamanlarda MHP’ye olan saldırılarını artırmaya başladı.
Son olarak da MHP’nin HDP’nin verdiği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verdiği önergeye destek vermemesine ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin terörle mücadele de “Taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakılmasın” sözlerine kimyasının bozulduğunu bir kez daha gösterdi.
PKK’nın siyasi taşeronluğunu yapan Selahattin Demirtaş’ın söz konusu MHP olunca kimyasının nasıl bozulduğunu “Bu bakanla ilgili gensoru da rezaleti gördünüz. Çakma milliyetçi, Çin malı bir parti var onların desteğiyle gensoru reddedildi. 7 Haziran’dan beri bu çakma parti AKP’den daha AKP’li olmuşlar. ” ve “Çin malı çakma milliyetçi biraz önce katliam çağrısı yaptı. Zaten orada beyefendinin çağrısına uyumlu şeyler yapılıyor. Kan görmek istiyorsan bolca var. Tam senlik günlük yaşanıyor. Kan görünce kendisinin yanaklarına can geldiğini tecrübe ettik. İçin rahat olsun oralar yıkılıyor kan dökülüyor. Bizim içimiz rahat değil barış, can, insandan yana olanın içi rahat değil.” sözlerinden çok net rahat anlıyoruz.
Kandil’de dağa çıkardıkları kızlara tecavüz etmeyen kalmamış bir örgütünün sözcülüğünü yapıyor, aklınca mecliste de ahlak pazarlıyor. PKK’lı Selahattin Demirtaş sırf PKK’lı itirafçıların kitaplarını al oku bakalım, Kandil’de tecavüze uğramayan terörist kalmış mı?
Şemdin Sakık Apo’nun tecavüzlerini teker teker yazdı. Kundak’taki bebekleri öldürüp, çocuk tecavüzleri konusunda siz mi hesap soracaksınız? MHP’ye siz mi ahkam keseceksiniz?
MHP zaten çocuk istismarının önlenmesi için Meclis’e araştırma komisyonu kurulması önergesi veren ve kabul ettiren ilk parti iken, HDP’nin konuyu sulandırma çabası görülmelidir. MHP’nin önergesi zaten gündem olup, Türkiye’nin dikkatini konunun üzerine çekmiştir.
MHP Lideri Devlet Bahçeli’de zaten bunun farkında olarak MHP’nin grup toplantısında “Dün, HDP’nin Adalet Bakanı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı hakkında verdiği gensoruya olumsuz baktık.
Niye, çünkü çocuk istismarıyla ilgili TBMM’de kurulması kararlaştırılan Araştırma Komisyonu henüz sonuca ulaşmamışken, planlanan siyasi ayak oyunlarına alet olmamayı tercih ettik.
Bize bu konuda kimse laf yetiştirmeye çalışmasın, tabii ki ilgili bakanların sorgulanmaya ve tartışmaya açık faaliyet ve sözleri olduğunu biliyoruz.
Buna rağmen Milliyetçi Hareket Partisi, bu aşamada flu baktığı HDP’yle aynı kareye giremez, girmeyecektir.
Doğu ve Güneydoğu’da silahlı bölücülerin Meclis ayağıyla bir ve ortak hareket edemeyiz.
Biz sorumluluk ve milli şuur sahibi bir partiyiz.
Tutuşan fitne ateşi sönsün, evlatlarımız ölmesin, analarımız ağlamasın, terör destekçileri cezasız kalmasın istiyoruz.” açıklamasını yapmıştır.
Kandil tecavüzcülerine sözcülük yapanlar bunu anlamaz da, bunların oyununa düşenler bunu niye görmez ve görmek istemezler?
35 bin kişinin katili olan, kanla beslenen, öldürmekle hayat bulan bir terör örgütünün kucağında yolculuk yapacaksın, İmralı ve Kandil’de gezmediğin kucak kalmayacak ama “Barış, can” masalları anlatacaksın! Öyle mi Selo?
MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Sayın Başbakan size ayrıca tavsiyem şudur: Nusaybin ve diğer operasyon yapılan il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlarımıza çağrıda bulunun.
Onlara üç gün mühlet verin ve şehirleri tahliye etmelerini sağlayarak herkesi emniyetli yerlere alın.
Arkasından da Nusaybin’de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın.
Şehitlerimizin kanını yerde bırakmayın.
Sur’u yeniden yapmak için kolları sıvamışken, Nusaybin’de tekrar inşa edilir, Şırnak, Yüksekova’da yeni baştan ve Türk-İslam mimarisine uygun olarak hayat bulur.” Şeklinde yapmış olduğu çağrı teröristleri temizlemek adına iken, sen ne canından, ne barışından bahsediyorsun? Sen elinde silahla, bombayla asker, polis şehit eden yaratıkları insan mı sanıyorsun?
Gerçi sen insan olsan bu yaratıkları savunmazdın!
Gerçi sen insan olsan İmralı ve Kandil turları düzenlemezdin!
İnsan olanın önderi Öcalan olur mu?
İnsan olanın örgütü PKK olur mu?
Bebek katillerinin, tecavüzcülerin, kan emcilerin sözcülüğünü yapan Selahattin Demirtaş sana kanlı örgütünle, sapık önderlerinle mutluluklar diliyoruz.
MHP’ye bulaşma ve HDP’nin Dolmabahçe’de, Oslo’da, Habur’da, Kobani’de AKP ile hangi işbirlikleri yaptığını unuttuk sanma!

YILDIRAY ÇİÇEK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.