KAHROLSUN KÜRESEL EMPERYALİZM YAŞASIN BÜYÜK TURAN ÜLKÜMÜZ

KAHROLSUN KÜRESEL EMPERYALİZM YAŞASIN BÜYÜK TURAN ÜLKÜMÜZ
04.12.2020
A+
A-

İmanla inkarın adalet ile zulüm hak ile batılın Savaşı’nın verildiği bir çağa denk geldik ki harcadığımız zaman ayırdığımız vakit sarf ettiğimiz nefes döktüğümüz ter Türk milletinin kıyamı İslam’ın zaferine katkı sağlayacaktır. Atamız Oğuz Kağan Tanrı adına onun emrettiği üzere hükmetme, zalimlere savaş mazlumları koruma ve adaleti tahsis ederek dünyayı yönetme….

Oğuz Kağan’ın mirasçıları olan ülkücüler tekrar dünyayı yönetmeye taliptirler. Yenidünya dizaynını kuranlar kendilerini Tanrı’nın yerine koymuş dünyada 45 milyon insan yok ederek kalan insan ve insanlığa kendileri yön verebilecek iddiasında bulunan bu şeytani kapitalist dizayn-cılara karşı, Müslüman=Türk evlatları olarak atamız Bilge Kağanın O müthiş hitabı: ”Türk milleti için gece uyumadım gündüz oturmadım sözünü düstur edinip ona göre mücadele etmemiz gerekir. Dünyanın ve insanlığın başına bela olan bu şebekeye karşı diz çökmeyeceğimizin ispat ve delili Türk cihan hakimiyeti mefkuresini Nirvana’ya Taşıyan Cihan Devleti Osmanlı’ya 1830 yıllarda tefecilik Borsa yolu ile Musallat olan ve hatta Savaş tazminatları ile yüksek faiz ile beraber içten içe çökertip dayatma sistem ve rejimleri öne sürenlerle mücadele eden gerçek vatanseverlerin ekarte edenler aynı zihniyetin tezahürüdür.

Müslüman=Türk=ülkücüler olarak hafızamızı canlı tutarak kimlerin bu operasyonları yaptığını, dünyayı nasıl bir Dizayn ile yönetmek istediklerini gözlemle-anla-anlamlandırır-mücadele et metodu ile hareket etmeliyiz.
Ruhunu satan Eyyamcılara bırakılmayacak kadar kutsal olan bu vatan coğrafyasından dünyayı yönetebilecek kadrolar yetiştirmek zorundayız. Gelişen savunma Sanayimizle bölgede öz kütlesi ağır bir konumda yer almamız da bu kadroların çalışması ile gerçekleşti. Nitekim içeride ruhunu satmışlar temizlendikçe başarı, bu başarıda ekonomik ve diplomaside küresel güç olma yolunda büyük bir ivme kazanmıştır. Küresel emperyalizmin dizayncısı bil gets 2015 yılında Dünya pandemi için hazırlanmalı derken bu şebeke Neyi planlamıştı Ne amaç edinmişti diye sormak yerine, 31 Aralık 2019 da başlayan ürettikleri Çin virüsü ile insanlığı yok edip Tanrı’yı kıyamete Zorlayacaklarını ifade etmişti. Bu şeytani Allahsız şebeke Çin virüsünün 2021 Kasım ayında sona ereceğini ifade etmesi de düşünüp söylediklerinizin delilidir. Dünya bu şebekeden kurtulduğu gün huzura erecektir.
ABD Başkanı Trump bu konuda Doğru tespit yaparak Özellikle bu virüsü yayan taşeronun Dünya Sağlık Örgütü olduğunu ifade etmişti ve Çin virüsü diyerek bu şebekeye karşı bayrak açmıştı. Laboratuvar sonuçları Bu insanlık düşmanlarını da ele verdi.
Şiarımız insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesi ile mücadele edip

“Kahrolsun küresel emperyalizm Yaşasın Büyük TURAN ÜLKÜSÜ” sözü slogan da kalmayarak şekilde planlı programlı disiplinli çalışmamız bir ibadet niteliğindedir.

Tanrı dünyayı bu şebekenin şerrinden korusun.
Muhabbetle, sevgiyle, Ülkü’yle…

Emrah SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.