Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sisli

Kahrolsun Kızıl Çin , Yaşasın Doğu Türkistan

31.10.2018
A+
A-

Selam olsun Türkün ülküsüne gönül veren gönüldaşlara

Düsturumuz; ilan ettiğimiz, en büyük şiarımız; Haksızlık karşısında haykırmaktır. Haksızlığa karşı başı dik olmaktır. Dini İslamın ve mensubu olduğumuz Milliyetimizin duruşu sebebiyle; hakkı tutup kaldıranların destanını yazdığımız için, Türk milliyetçileri olarak hiçbir haksızlığın karşısında lal kesilmeyiz. Aksine avaz avaz haykırırız, sağır kesilen kulaklarınıza. Yırtarız Gökkubbeyi naralarımızla. Eğilmek nedir bilmeyen bir ecdadın varisleri olarak harekatımızın bize en büyük onuru,gururu dik duruşumuzdur.Türkiyede Türk’üm demek bizim hakkımızken bu Hakkı gasp edenlerin karşısında TÜRKÜM demekten çekinmeyen, bunu acziyetini yaşamayan bireyler olarak sadece misakı milli sınırlarımız içinde değil, acunun her yanında haykırırız biz TÜRKÜZ. Türk milliyetçileri olarak Kızıl Elmamız olan Turan ülküsü bizi ayakta tutan yegane ülkümüzdür. Tüm Türkleri bir çatı altında toplayıp; iktisadi, kültürel, siyasi, sosyal alanda birlikte hareket etmektir . Turan ülküsü; Türk birliği demektir.Türklüğün hakimiyeti demektir. Bugün Doğu Türkistan da Kızıl Komunist Çin zulmü altında işkence gören soydaşlarımız müslüman Uygur Türklerini dünya ne kadar tanıyor ? yoksa bizi bizden iyi bilenlerin işlerini mi gelmiyor.

Kızıl komunist Çin tarafında yapılan zulüm haddi aşmaktadır.Her eve bir Çinli leş kargası erkek yerleştirilmektedir. Bu ne demektir bilir misiniz ? namusumuz, hayamız, şerefimiz ayaklar altına almaya çalışan Komunist Çin’in emperyal şerefsizliğidir.

Önce vatan dememizin Türk İslam ülküsüne iman etmemizin en büyük sebebi hürriyet yoksa ibadet de yoktur. Zorlu şartlar altında olmaktadır. Hatta burçlarında sancağı dalgalanmayan bir beldede Cuma namazı dahi kılınmaz denilmiştir. Bugün Doğu Türkistanda ibadet yasağı vardır. Esaret altında olan soydaşlarımızın her hakkı kısıtlanmıştır. Oruç tutmak yasak.Sakal bırakmak yasak. Ramazan aylarında, oruç tutan Uygur Türklerine zorla haram olan gıda ve içkiler yedirilmektedir. Toplama kamplarında zulüm ve işkence artık başını almış gitmektedir. Neden mi ? TÜRK oldukları için nedenmi İSLAM olduları için. Peki Doğu Türkistan için ne yapılmakta ? benimkide soru mu Suriyelileri koruma, kollama ,Vatanı ve Milleti bölme, parçalama, zulmetme, hakkını tanıdığınız o ideolojiniz hakim olduğu için kim bilir Uygur Türkünün halini !

Evlerinde Kuranı kerim ve seccade yasağı olan Uygur Türkleri ibadet edememekte. Kadın erkek karma toplu danslar yaptırıp Çinin kahpe komunist şarkıları eşliğinde zorla dans ettirlmektedirler. Emperyalizmi iliklerinde yaşayan Doğu Türkistan’ın feryadını duymaz mısınız ? Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü. Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü. Çin’de idam edilen 796 Müslüman Uygur Türkünden bi haber olanlar yıllarca Küba’nın Moskova’nın Arapların türkülerini çığırıp durdular. 35 milyon uygur Türkü şehit edildi. Hunharca katliamlara devam etmekte olan,Kızıl Çin’e karşı müslüman ülkeler ne dedi ? HİÇ.

Zorla göç ettirlmek istenen uygur Türkleri asilime edilmek gayesiyle 16-22 yaşları arasında kız çocuklarımız, zorla fabrikalarda çalıştırılmakta ve yine aynı kahpelikle genel evlere satılmakta. Memur olarak çalışan görev yapan kişiler camiilere gittiğinde maaş kesilmekteydi, akabinde camiilere kilit vurdular. Uygur Türklerininkökünü kurutacaz diye naralar atan komunist Çin her gecen gün katliamlara ve vahşete bir yenisi eklemekte.

Doğu Türkistan bizim davamızdır. Kavgamızdır. Biz Türk Milliyetçileri olarak her daim zulüm altında olan bütün Türklerin sesi olmaya çalışıyoruz. İslam zulme gücün yeterse elinle, ya da dilinle, o da olmazsa kalben buğuz edeceksin der ki bu da imanın en aciz noktasıdır. Bırakın eli, dili, kalben buğuz etmeyecek kadar Türk İslam düşmanları ile karşı karşıya kalmaktayız.biz ellerimizi her gün açıp yaradana ‘’ Ey Allahım doğarken tan, gayrı azat olsun Doğu Türkistan ‘’ diye dualar ederken Uygur Türklerinin sesi olmaya çalışırken Uygur Türklerinin sesini duymayanlarda bu vebale ortak değilmidir?

Doğu Türkistan; Bizim haklı davamızdır!

Doğu Türkistan; Bizim şerefli kavgamızdır!

Dopu Türkistan; Türk dünyasının kadim şehri!

Doğu Türkistan ;Türk dünyasının yalnız şehri!

Doğu Türkistan; Kahpe Çin zulmünde yaralı bir ceylan!

Doğu Türkistan ;Komunist Çin esaretinde yaralı bir serçe!

Doğu Türkistan ;Türklüğün Güneşi!

Doğu Türkistan; İslamın sönmez nuru !

Doğu Türkistan; Soykırımın adı!

Doğu Türkistan ;Komunist yaptırımların hedef tahtası !

Doğu Türkistan; Haçlının zulmündeki hilalin feryadı !

Doğu Türkistan ;Kızıl Çin’in Ellerinde Çekiçlerle kafası ezilen !

Doğu Türkistan;Komunist Çin’in Ellerinde oraklarla bedeni kesilen !

Doğu Türkistan; Kızıl Komunist Çin esareti altında feryadı arşa ulaşmış ama sağır kulaklara, kilitlenmiş gönüllere ulaşmamış bir ızdırap!

KAHROLSUN KIZIL KOMUNİST ÇİN

YAŞASIN DOĞU TÜRKİSTAN

AL BAYRAKTAN GÖK BAYRAĞA SELAM OLSUN

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.