Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli

KAHPE FRANSA KARABAĞDAN ELİNİ ÇEK!

KAHPE FRANSA KARABAĞDAN ELİNİ ÇEK!
05.10.2020
A+
A-

İşgalci Ermenistan’ı her fırsatta kollayan Fransa ,”Charlie Hebdo ” terör saldırılarında dünyayı ayağa kaldırdı; kamyon dolusu kahpe ermenistana silah yardımı yapanları görmezden gelen ve Türkiye Cumhuriyeti devletini uyduruk oylama ile Türk Soykırımı yapıldı şeklinde sanık masasına oturtan şikeli sonuçları meşru sayan Fransa kahpe ermenistan kadar katıl ve suçludur!
Şimdi Azerbaycan’ın toprak bütünlüğünü koruma ve Dağlık Qarabağı terör işgalinden kurtarmak için vatan topraklarını savunan kahraman Azerbaycan Ordusu ‘na çamur atmaya kalkıyor; neymiş efendim Türkiye ‘nin Gaziantep ilinden Azerbaycan’a 300 paralı asker cihadçılar gitmiş DQarabağda savaşıyormuş suçu atıyor?!. İşgalci ve tecavüzcü Ermenistan’ın savaş suçu işleyerek sivilleri hedef alan baristik füze saldırılarını da önemsemiyor! Biz sizin ne denli hain kahpe ve işbirlikçi fitnekar olduğunuzu tarihten gelen Türk düşmanlığınızın ne denli boyutta olduğunu çok iyi biliyoruz.

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş arefesinde sınır bölgelerde kahpe ermenileri öne sürerek türettiğiniz Türk soykırımlarını ve özellikle de “Maraş Katliamı’nın” baş mimarının bizzat Fransa olduğunu çok iyi biliyoruz.

Malcom X diyor ki;” ister oy pusulası kullan ister mermi, iyi hedef almalı insan kuklayı değil, kuklacığı vuracaksın!” Doğru söylüyor ; Azerbaycan Ordusu kendi vatan topraklarında terörle mücadele davasında öyle sağlam adımlarla öyle bir ilerliyor ki sadece kukla ermenistanı değil, kuklacık Fransa’yı da vurmayı bilmiştir! Orada gebertilen her teröristin arkasında onlara destek çıkan diplomatik ilişkilerde de onları teröristleri koruyan maddi manevi lojistik destek veren tüm ülkeleri de hedef alınmıştır!
Azerbaycan candır, 1918 yılında dünyada ilk Türk Cumhuriyeti olarak M.E. Resulzade tarafından kurulan Demokratik Azerbaycan Cumhuriyeti, Türk dünyasını aydınlaran ilk güneştir; D. Qarabağ Bizimdir Azerbaycan’dır!

Azerbaycan Ordusu asla geri adım atmamalı ve atmayacaktır. Sizin diplomasiniz, gayri meşru işleriniz tarihlere destan yazan biz Türkleri ilgilendirmez !

Hocalı’da kanı dökülen her masumun kanı ellerinize bulaşmıştır, orada yakılan her ağıt kulaklarınızı sızlatmalı, vicdanlarınızda acı bırakmalıdır. Siz şimdi Azerbaycan ‘ a ve Türkiye ‘ ye şanlı Türk Ordusuna dezenfermasyon yaparak çamur atarak ellerinizi temizleneceğinizi mı sanıyorsunuz?!

Şanlı Azerbaycan Ordusunun cihadçılara ihtiyacı yoktur, bizim vatan evlatları paralı değil gönüllü vatan savunuyor. Türk Ordusu tarihin hiç bir kesitinde kendinden olmayanlara ihtiyaç duymamıştır.

AB-D nin de AİHM ‘ nin de canı cehenneme; terörle teröristle müzakere olmaz, 30 yıl beklememiz bile hata; “söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyenlerin topraklarıdır bu topraklar!”
Burası sizin gibi kahpelere vatansızlara ancak mezar olacaktır! Ermenistan devlet bile değildir, teröristandan devlet olmaz!

Ermenistan bile tarihi gerçeklerde kadim Azerbaycan topraklarıdır. Ermeniler her zaman dünyanın her yerinde kendi vahşetleri ile tanınmış en alçak ve hain millettir. Onlar her zaman başkalarının topraklarında gözü olan kalpleri kin, nefretle dolu hain yaratıklardır. Doktorları bile Türk düşmanıdır, yani bunların ne ilime ne bilime asla saygıları yoktur. Hunharca katlettikleri Türk çocukları, karnı deşilmiş, gözleri oyulmuş, yaşlı kadın erkek demeden işlemiş oldukları soykırımlar dünya tarihi arşivlerinde mevcuttur. Cesetlere bile tecavüz eden, ceset yakan bu teröristleri hangi devlet savunuyorsa onlar da onlar kadar TERÖRİST, onlar kadar katildir!

Yüce Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ne güzel söylemiş tam da şimdi er meydanında korkup kaçan kahpeleri gördükçe daha çok anlam kazanıyor yüce Atatürk’ün sözleri ;
” Ermenilerin bu feyizli topraklarda hiçbir hakkı yoktur, Vatanınız sizindir Türklerindir!”

Evet tekrar ediyoruz, atamızın izinden gidiyoruz ;

Ermenilerin bu feyizli topraklarda hiçbir hakkı yoktur VATANIMIZ BİZİMDİR, TÜRKLERİNDİR!” diyoruz.

Atatürk’ün sözleri ışığında O’ nun yüce dehası ilerigörüşüyle şimdi sizin gibi hainlere sesleniyoruz!

‘”Türk Milleti Ordu Millettir. Türk Milleti gerektiği zaman harbi sulhten daha çok sever, her Türk Asker doğar. Bu feyizli topraklarımız ne yiğitler gördü, daha da görecektir. Sizin gibi kahpeler, hainleri de nice destanlar yazarak yine bu topraklara gömecektir! ”

Ne mutlu Türk’üm Diyene diyemeyenin canı cehennemin dibine!

Fidan KORKMAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.