İYİ Parti’de bomba patladı

11.02.2018
A+
A-

Meral Akşener’in Genel Başkanlığını yaptığı İYİ Parti’de sular iyice ısınmaya başladı. Parti’nin Kurucu Üyesi olan Oğuzhan Türk, Akşener’i ve İYİ Parti yönetime ağır eleştiriler getirdi.

MHP’den ihraç edilenlerin bir araya gelerek kurduğu İYİ Parti’de sorunlar bitmiyor. Kuruluşunda Ümit Özdağ’ın “ülkücü bir parti kurmuyoruz” sözlerinin ardından merkezde konuşlanacağı ifade edilerek kurulan İYİ Parti’ye hem seçmen nezdinde hem de yönetim bazında ciddi tepki ve eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor.

En son olarak İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi olan Oğuzhan Türk, kişisel facebook sayfasından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İYİ Parti yönetimine oldukça ağır eleştiriler getirdi.

 

 

Türk, yaptığı açıklama, İYİ Parti’nin teşkilatlanma ve yönetim yapısının oluşturulmasında anti demokratik yaklaşımlardan rahatsızlığını dile getirdi.Dün MHP’ye yönelik yapılan tüm eleştirilerin daha fazlasının bugün İYİ Parti’de gerçekleşmekte olduğunu ifade eden Oğuzhan Türk, “MHP’de olağanüstü kongre toplanması için bir yıldan fazla koşturan ülkücülerin büyük kısmının sessizce kenara çekildiğini görmek bizleri üzmüştür.

 

 

Muhalif ülkücülerin çoğunluğu kongre toplansın diye imza toplarken çok adaylı yarışta Meral Akşener’i desteklemiştir. Şimdi o ülkücülerin bir kısmının İYİ Parti’de oluşan yeni düzen yüzünden sanki cezalandırılmış gibi bir duruma itilmesi kabul edilemez” dedi

 

 

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Oğuzhan Türk’ün İYİ Parti’yi ve Meral Akşener’i hedef alan ve derinden sarsacak olan açıklamasının tamamı nı  okumak için tıklayın:

İYİ PARTİ HAKKINDA YÖNETİCİLERİMİZE DOSTANE UYARI MHP’den ayrılırken haklı gerekçelerimiz vardı.Parti içi…

Oğuzhan Türk paylaştı: 10 Şubat 2018 Cumartesi

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.