İsmet Büyükataman : FETÖ’cüler Saldırıya Geçti

İsmet Büyükataman : FETÖ’cüler Saldırıya Geçti
06.04.2021
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Sayın İsmet Büyükataman ’ın, Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’yi hedef alan köşe yazılarına yönelik yayımlamış olduğu Twitter mesajlarıdır

⦁ Türkiye “mavi vatan”da yok sayılırken bir bildiri kaleme almak aklına gelmeyen emekli amirallerin gece yarısı yayınladıkları hadsiz bildiriyi savunma yarışına giren köşe yazarlarının millî meselelerde bir kez olsun milletten yana tavır aldıkları görülmemiştir.

⦁ Bunlardan bir tanesi var ki ömrünü büyük Türk milletine adayan, millet iradesinin üzerinde bir irade tanımayan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi “Anayasal düzeni yıkmaya teşebbüs”le suçlayacak kadar alçalabilmiştir.

⦁ Nice ocakları söndüren kıymetli Hocaefendisinin (!) “gönül iklimine” dair övgüleri hafızalardaki yerini koruyan Mehmet Ocaktan isimli bu şahsın, Sayın Genel Başkanımıza yönelik saldırılarının gerekçelerini 15 Temmuz’da püskürtülen hain emellerde aramak doğru olacaktır.

⦁ (son)- Bir de Rıfat Serdaroğlu isminde bir türedi var. Etrafında topladığı üç beş işsiz güçsüzle güya bir parti de kurmuş olan bu türedi, bir beyni olduğunu göstermek istiyorsa kendi varlığının gayesini ve yaşadığı hayatın anlamsızlığını sorgulamakla işe başlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.