Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

İslam İhanetlere Maske Yapılıyor

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
22.10.2013
A+
A-

YILDIRAY ÇİÇEK

AKP iktidarında o kadar ilginç olaylar yaşanıyor ki, yaşananlar adeta şaka gibi… Camilerden çıkan cemaati kurşuna dizdiren, imamları öldürten, camileri yakan, İslam’a her türlü hakareti eden ve ateist olan (AB)(D)ullah Öcalan kendisini ziyarete gelen heyet aracılığıyla “Diyarbakır’da Demokratik İslam Kongresi çağrısını yapıyorum.” demiş…

Artık cahillere “AKP, Apo’yu bile imana getirdi” diye propaganda yapsalar tutar… Zaten AKP’de bu atmosferi yaratmak için Apo ile işbirliği içinde hareket etmektedir.

“Öcalan gençliğinde abdestli, namazlı, imanlı biriydi, sonradan kötü yola düşürüldü” şeklinde başlatılan propagandalar, AKP’nin Apo’ya teslim olmasının ve yapılan pazarlıkların toplum nazarında yumuşatılmasını hedefliyordu. Nevruz Bayramı’nda Diyarbakır meydanında okunan (AB)(D)ullah Öcalan’ın mektubundaki cümlelere serpiştirilen İslam vurgulu mesajlarda hep bu amaca yönelikti.

“İslamcı” diye iktidara getirilen AKP, Haçlı Seferlerini övüyor, Haçlı Ordularına dua ediyor, İslam ülkelerini işgal eden projelerde görev alıyor, ‘Yahudi Cesaret Ödülleri’ ile pozlar veriyor, kuruluş felsefesi İslam düşmanlığı olan PKK terör örgütünün başındaki alçakta “İslam kongresi yapın” diyor. Gördüğünüz gibi yüce dinimiz İslam birilerinin ihanetine, alçaklığına, satılmışlığına maske olarak kullanılmaktadır.

Yüce Allah o yüzden yarattığı kulları “Aldatan, sizi Allah ile aldatmasın!” (Kur’an;Lukman 33 Fatır 5,Hadid 14) şeklinde uyarmıştır.

Hamile kadınların karnındaki ve kundaktaki bebekleri bile kurşuna dizdirecek kadar imansız olan (AB)(D)ullah Öcalan’ın “Diyarbakır’da Demokratik İslam Kongresi çağrısını yapıyorum.” mesajını nasıl değerlendirmek lazım? Aslında çok basit İslam’ı maske olarak kullanan kişilerin, kurumların, devletlerin toplumları nasıl aldattığına, kandırdığına bakarak (AB)(D)ullah Öcalan’ın da bugün bunlardan biri olmak istemesini doğal karşılayabilirsiniz. Bu duruma gelmesinde elbette yol ve dava arkadaşı AKP’nin rolü büyüktür. Yıllardır İslam’ı nasıl istismar ettikleri somut birçok delille ortada olan AKP’nin katkıları elbette büyük olmuştur.

Yüce Allah’a, Peygamberimiz Hz. Muhammed’e ve dinimiz İslam’a şu hakaretleri etmiş olan (AB)(D)ullah Öcalan bugün AKP’nin yol ve dava arkadaşı olmuş durumda ve “Demokratik İslam Kongresi çağrısı” yapıyor.

“Ayet ve sünnetleri materyalist analiz çerçevesinde değiştirmek gerekir”

“Camilerde tiyatro oynanmalı! Namaz bir tiyatrodur!”

“Günümüzün Allah’ı bilimdir.”

“İslam inancı bir hastalık!”

“İslam dini Kürt’leri ezdi!”

“Muhammed’in kişiliği çelişkili!”

“Kürtler İslamlaştıkça Kürtlüklerini unutuyorlar!”

“Cennet ve cehennem fantezidir!”

“İslam, Kürtlüğe ihanet ediyor!”

“İslamiyet bir Türk şovenizmidir!”

Bu yaşananlar tam bir AKP/PKK tiyatrosudur. Maalesef yaptıkları ve uyguladıklarıyla İslam düşmanlıkları kesinleşen AKP/PKK ikilisi, Türk milletinin dini duygularını sömüre sömüre hedeflerine varmak istemektedir. Türk milletinin dini hassasiyetini sömürenlere karşı şuur kalkanı kısa zamanda devreye girmezse, İslam dini kullanılarak Haçlı Ordularına Türkiye peşkeş çekilecektir.

İslam düşmanı Öcalan ile İslam düşmanlarına BOP’ta hizmet eden AKP, İslam’ı dillerinden düşürmüyor ve şuan her ikisi de pazarlık masalarından kalkmıyorlar.

Bu manzarayı Türk milleti artık ne zaman görecek ve tavrını alacaktır?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.