Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Parçalı Bulutlu

İnternet Sapıkları!

17.06.2016
A+
A-

 

 

 

Onlar görevlerine önce parlak, janjanlı işler yaparak başlarlar. Bazen de sahte kimlik kullanırlar. Profil resimleri daima kendilerinden büyük, kapak fotoğrafları alabildiğine tantanalıdır.
Onların bazıları uzatmalı ergenler, bazıları da erlikten filan çoktan geçmiş sürüngenlerdir.
Bazı sayfaları kendileri açar ve tantanalı sloganlarla seyirci toplarlar. Bazı sayfalarda ise sadece yancı ve kundakçıdırlar.

Normal hayatta insanların arasına girmek, acı kuvvet ve mangal gibi yürek gerektirirken onlar bir “byte”lık boşluk bulduklarında araya girer, muhabbet çayırında güreş tutarlar.
Peşrev için mangal gibi yürek gerektiren çayırlar, onlar için bazen bir tıkla girilen forumlar, bir gramlık parmak hareketiyle üye olunan gruplardır.
Yılın 365 günü sahaflara bağlasanız elleri bir kitap tutmaz. Gözleri, hakikatin ışığını bir saniye bile yansıtmaz. Gözlerinin kısmet duvarı da kalpleri gibi kapkaradır.
İlme sağır, irfana kördürler.

Kalpleri gece gündüz karanlıktır; ama saatlerce merhamet ninnisi söyleseniz; vicdan orada beş dakika bile uyumaz…
Ezelden edepsiz, ezelden huysuzdurlar!
Eğer bir kardeşlik varsa, bir aile hayatı varsa, internette gerçekten bir Ülkücü muhabbet varsa, bunları aranıza almayacaksınız!

Eğer internette “bacım” dediğiniz insanlar varsa, ananız varsa, eşiniz varsa, ablanız varsa, teyzeniz, kız kardeşiniz varsa bunlara karşı dikkatli olacaksınız!
En başından uyardık, içinde isyan gümbürtüleri olan olağanüstü durumlar, havayı kirletir dedik.
Ne yapıyorsanız, Ülkücünün ahengini, hukukunu bozmadan, vaktinde ve yerinde yapın diye ünledik…
“Kurt dumanlı havayı severse, çakal bayram eder” diye de ekledik!..
İsyan kültürü acımasızdır, yalana başvurur. Yalan yetmez, iftira atar, kara çalar… Bunlar bu işlerin kitabında yazar!..

Beyaz propaganda nispeten ahlaklı çalışmalardır. Gri propaganda, abartıdır, çarpıtmadır… Kara propaganda ise bildiğiniz yalandır. Kara propaganda iftiradır.
İşte yaşanan bu süreçte bunların hepsi vardır.
Milletvekilliği yapmış doktoralı bir adam: “Yargıyı ayartmak için başkanlığa yattınız” yalanını söylerse bir ilkokul mezunu da bunu:

“Delegeyi ayartmak için gergedanla yattınız” olarak anlar!..
Yalan mı?.. İkisinin arasında sadece kariyer farkı var!
Bakanlık yapmış bir öküz çıkıp da “Devlet Bahçeli Ülkücüleri kontrol etmekle görevli ajan” yalanını söylerse, köpek oğlu köpek bir internet sapığı da çıkar; MHP Genel Başkanına hitaben:
“Köpeklerini de al git” der!
Arada sadece cins farkı vardır. Bunlar, normal kurultay süreçlerinde görülmeyen “isyan dönemi” halleridir.
Bu haller, köpeksiz köyün alaca karanlığında, nasipsiz sapıkların Ülkücülerin arasına girmesidir.

Çünkü isyancının “yüz yüze bakma” gibi bir kaygısı yoktur. İhtilallerde devirenlerle devrilenler asla yüz yüze bakmazlar. Bakacak yüzü olmayanlar da genellikle “devrimci”ye yazılırlar.
Tansiyonu bilinçli olarak kasarlar. Kışkırtırlar, azarlar, kudurmuş, kızan olmuş köpekler gibi saldırırlar!..
Ramazanın başından beri internette bir durulma, bir ahlaklanma, bir nasiplenme var mı diye bakıyorum. Ne gezer?..
Bir haftadır kendini Türk ve Türkçü zanneden bazı manyaklar, bizim Siirt, Muş, Diyarbakır teşkilat mensuplarımıza saldırıyorlar. “Kürt’ten Türk Milliyetçisi olmaz” yaygarası yapıyorlar.

Ülküdaşlarımızda sövmedik taraf, küfretmedik değer bırakmıyorlar.
“Abisi ölünce yengeyle evlenmek” şeklinde özetlenebilecek “Levirat hukuku”nun eski Türk töresinin en önemli örflerinden biri olduğunu unutmuş; onlara hakaret olsun diye “yengeci” diyorlar.
Bu kahpe hançerlerin sahipleri PKK’lı mı diye bakıyoruz!..
Hayır, bu küfürbazlar, “muhalif MHP’li” görünüyorlar. Zaten Siirt’ten Erhan Özgen’e, Kurtalan’dan Ahmet Özgen’e, Muşlu Tarkan Dede’ye, Diyarbakırlı Teyar Karakoç’a da bunun için saldırıyorlar.
Bu sonradan görme devrimci internet sapıkları, şu sıralarda Mersin eski İl Başkanı Rauf Aydemir’e takmış durumdalar.

Adına grup bile kurmuşlar; milleti farkında olmadan üye yapıyorlar sonra da iftiranın bini bir para, oradan veryansın ediyorlar.
Mazisinde bir kırığı olan adamın şu sıralarda ya muhalefete yazılıp devrimle aklanmaya çalışacağını ya da köşe bucak kaçıp saklanacağını akıl edemiyorlar.

Devlet beyi savunan Ülkücülere “çamur at izi kalsın” taktiğiyle iftira atıyorlar.
Bu internet sapıkları, böyle bir hergele meydanı bulduklarında gemi iyice azıya alıyorlar. Hatta Çatal dillerini bacılarımızın namusuna kadar uzatıyorlar.
MYK Üyemiz Elif Gonca Akdeniz de dün böyle bir saldırıya uğradı…

Akşamüstü, sert bir uyarıyla arkadaşları hareketlendirdik. Teraviye doğru sapıklar ikişer tıkla vurulmuş, çok şükür ortalık durulmuştu.
Biz açık uyarılarımızla, hatta isim vererek tarihe not düşmeye devam edeceğiz.
Tarihçiler, tarihteki ayıplardan utanması gereken en son kişilerdir.
Şükrü Alnıaçık

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.