Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 12°C
Parçalı Bulutlu

İmralı’daki Bebek Katili , Aile Fertlerini Birlestirdi

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
12.02.2013
121
A+
A-

Yıldıray Çiçek

PKK’nın siyasi taşeronu BDP, AKP’nin siyasi yavrusu diyorduk yanılmadığımızı Başbakan Erdoğan bizlere bir kez daha gösterdi. Başbakan Erdoğan , bir ay öncesine kadar BDP milletvekillerini PKK’lı teröristlerle sarmaş-dolaş olmakla suçlayıp , dokunulmazlıklarını kaldırma adına nutuklar atıyordu. Şimdi ise Türk milletinin kaderiyle oynama adımını BDP ile birlikte atacağını kamuoyuna duyurdu.

“Şimdi BDP ile anayasal değişiklik yapmaya sayımız yetmiyor. Ama geçen gün söyledim, referandum noktasında yani 330’u yakalamak adına anlaşabilirsek onlarla da müşterek adım atabiliriz.” diyen Başbakan Erdoğan , PKK ile ortak Anayasa Değişikliği yapabileceklerini açıkça beyan etmiştir.

Ortak hedefleri “Türklüğü” Anayasa’dan çıkarmak olan AKP-BDP ikilisi İmralı ortak buluşmasında bölünme sürecini hızlandırmak için ittifak edeceklerini artık hiç saklama gereği duymamaktadırlar.

BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirbaş’ın “Referanduma gidilmeli, yakın olduğumuz parti AKP’dir.” sözü de AKP ve BDP’nin bir aile olduğunun güncelleştirilmiş belgesidir.

Biz yıllardır AKP ve BDP arasında gerçekleşen kavganın, sanal bir kavgadan ibaret olduğunu vurguluyoruz ve tarihin arşivlerine sürekli belgelerin konulduğuna dikkat çekiyoruz.

Başbakan Erdoğan’ın BDP’lilere, BDP’lilerin Başbakan Erdoğan’a etmediği hakaret kalmadı ama Türklüğe karşı olma konusunda her daim tek yumruk olmaktan da asla geri durmuyorlar.

Hele birde İmralı’nın buluşma noktası olması AKP ve BDP’nin kan ve gönül bağını daha çok güçlendirmiştir.

İmralı’ya AKP tarafından kurulan (Apo’yu kurtarma ve yüceltme) kampı, AKP ve BDP gibi aile fertlerini birbirine daha çok bağlamıştır. CHP’ye üvey evlat muamelesi yapsalar da, aile üzerinde çok büyük tesiri olan (AB)(D)ullah Öcalan AKP-BDP ve CHP’yi aynı noktada birleştirecektir. Çünkü aile fertlerinin kaşı,gözü,aklı-fikri hep birbirine benzemektedir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen ‘Türk Gençlik Kurultayı’nda yapmış olduğu konuşmadaki “AKP-BDP-PKK yanlarına aldıkları CHP’yle birlikte Türkiye’yi karanlık ve sonu meçhul bir ortama doğru hızla sürüklemektedir. Başbakan Erdoğan PKK’yla anayasa yapmak için düğmeye basmıştır. Terörün stepnesi, terörün yedeği, şuursuzlar, saygısızlar, ceset avcıları, nekrofiller, Apo’ya peygamber diyenler sözleriyle suçladığı BDP’yle sonunda tam olarak kucaklaşmıştır.” tespiti bu sürenin özeti olmuştur.

İmralı merkezli üretilen ve yürütülen politikalar, Türk’ün vatanını, kimliğini ve hayat hakkını elinden alma adına şekillenmektedir. Bunu başarmak için her yolu deneyeceklerdir.

AKP’nin kuruluş amacı BDP-CHP gibi aile bireylerini yan yana geririp bu amacı başarıya ulaştırmaktadır. AKP her sabah “Bugün İmralı için ne yaptın?” sorgusu ile uyanmakta ve gün boyu attığı her adımı buna göre belirlemektedir.

Bu sürecin propaganda araçlarını şeytanlar kullanmaktadır. 40 yıllık kanlı terör örgütünü bile masum ve barışın temsilcisi haline getirenlerde işte bu şeytanlardır.

Bu şeytanlar bazen solcu, bazen sağcı, bazen eski Ülkücü ve MHP’li, bazen sanatçı, bazen sendikacı, bazen bilmem ne olarak görünmekte ve insanımızın zihnini çelmeye çalışmaktadır.

Bu şeytanların akıl hocası da mevcut iktidardır. Bu şeytanlar hep böyle süreçlerde bollaşmakta ve ekran ekran gezmektedir.

Yüce Allah ayetinde ne buyuruyor :Ve sakın şeytân sizi doğru yoldan alıkoymasın. Şüphesiz o sizin için apaçık bir düşmandır. (Zuhruf/62)

Şeytan’dan korunmak ve ona karşı mücadele etmek Allah’ın emri ise Müslümanlar Türkiye’deki şeytanlıklara karşı neden bu kadar duyarsız?

İblis, İmralı’dan yavrularını Türkiye’ye kötülük yaptırmak için yönetirken Türk’üm diyenler nasıl susabilmektedir?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.