İmamoğlu’nun Vali’ye “it” dediği en net görüntüler ortaya çıktı

İmamoğlu’nun Vali’ye “it” dediği en net görüntüler ortaya çıktı
14.06.2019
A+
A-

CHP İstanbul Büyükşehir belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun VIP salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Ordu Valisi’ne yönelik ‘Valiniz itlik yapmıştır’ ifadelerini kullanmış ardından ise inkar ederek ‘vali basitlik yaptı’ dediğini öne sürmüştü. İşte İmamoğlu’nun inkar ettiği en yandaş arkadaşı Fatih Portakal

TV’de görüntüleri yayınlamaktan çekinmişti.

CEP TELEFONU İLE ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ İNKAR ETMİŞTİ

İmamoğlu skandal olayın ardından gözlerden kaybolarak olayı unutturmak isterken cep telefonu ile kaydedilmiş görüntüler ortaya çıktı. İmamoğlu’nun iyice psikolojisini bozan bu görüntülerde İmamoğlu’nun hakareti görülüyor.

TESCİLLİ BİR YALANCI OLDUĞU KANITLANDI

İmamoğlu ise bu görüntüyü yalanlama ve inkar yoluna giderek kendisinin hakaret etmediğini ‘basitlik’ dediğini öne sürdü. Her defasında skandallara imza atan ve inkar etmekten çekinmeyen İmamoğlu’nun tescilli bir yalancı olduğu kanıtlandı.

Öte yandan Ekrem İmamoğlu’nun Ordu valisine ‘it’ dediği anın yeni video görüntülerinin Fatih Portakal’ın çalıştığı kanalda olduğu açıklandı. İmamoğlu’nun da yakın arkadaşı olan haber sunucusu Fatih Portakal görüntüleri izlediğini açıkladı.

Portakal ayrıca, İmamoğlu’nun Vali Seddar Yavuz’a “it” dediğini de doğruladı, görüntüyü bizzat izlediğini de ekledi.

Ancak Fatih Portakal’ın elinde olan o görüntüleri yayınlamaktan kaçınması ise tepki topladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.