Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

İhanetlerde Kuluçkaya Yatan Ve Kuduran

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
16.07.2013
A+
A-

Hap mı kullanıyor, tiner mi çekiyor, sarhoş muydu bilinmez ama üstü başı dağınık bir vaziyette kameraların karşısına çıktı. Kullandığı ev çok, hangisinden çıkıp geldiyse belli ki “MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırmak” için özel olarak harekete geçirilmiş…

Yada bir yerde ABD, İsrail, Barzani ve PKK projelerinin üretim çiftliğinde ihanet yumurtalarını yumurtlamak için kuluçkaya yatmıştı, oradan kaldırılıp getirilmiş… Yanında çalışan sekreterler(!) buna nasıl katlanıyor, gerçekten bilimsel araştırmalara konu olacak bir durumdur.

Her nasıl getirdilerse belgesellerde izlediğimiz kuduran bir yaratık profili vardı. Ama sadece MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’yi ısırmak için şartlandığı her halinden belli idi. Allah başlara vermesin… Tedaviye muhtaç, karantina altına alınmaya ihtiyacı olduğunu tüm Türkiye’ye göstermiştir.

Oysa bu şahıs, bu kudurmuş profilini yansıtmadan iki gün önce, ben kendisine sekreter isteyen Apo’ya sekreter olabilecek AKP’liler içinde en uygun isimler arasında onunda ismini zikretmiştim.

(“Birkaç Mehmet şehit oldu diye Meclis’i toplamayız” diyen , “İdam gelse de Öcalan asılamaz” diyen,) diyerek Apo’ya sekreter olabilecekler içinde en çok öne çıkan isim olduğunu vurgulamıştım. Sekreterlerin çalışma hayatı ile yakından ilgilendiği için, Apo’ya sekreter olma konusunda tecrübe ile hizmet sunacağından kimsenin şüphesi olmamalıdır.

PKK kendi açtıkları alan içinde adeta devletleşirken, bu şahsı hiç kudurmuş vaziyette gören olmamıştır. PKK Güneydoğu’da leşlerini gömmek için mezarlıklar inşaa ederken, PKK her gün bir ilde kendi kurdukları asayiş timlerine özel gösteriler düzenlerken, PKK’lı siyasetçiler her gün kendilerini ‘taleplerimizi gerçekleştirin’ diye tehdit ederken, çekildikleri söylenen PKK’lı teröristlerin her gün bir ilde silahlarıyla poz verirken bu şahsı ağzından köpükler saçarken gören olmamıştır. Bu şahıs ‘MHP, Ülkücü ve Devlet Bahçeli’ dendiği vakit kudurma vaziyeti almaktadır.
Daha öncede çok kudurmuştu, o zamanda iğnesini vurarak sakinleştirmiştik. Ama kalıcı bir hal olduğu için ‘MHP, Ülkücü ve Devlet Bahçeli’ ismini ne zaman duysa kudurmaktan başka yapabileceği bir şey olmuyor.

Son kudurmasına neden olan durum ise MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin AKP ve Recep Tayyip Erdoğan’ın maskesini bir kez daha düşüren basın toplantısı düzenlemesi olmuştur. AKP’nin Anayasa Değişikliği konusundaki samimiyetsizliğini ve ikiyüzlülüğünü, PKK’lıların isimlerini havalimanlarına vermesini, PKK’lılarla kolkola yürümesini, Suriye ve Mısır’la ilgilenmelerinin yüzde biri kadar Türkmenlerle ilgilenmemesini basın toplantısında ifade etmesiyle birlikte, ihanetler için kuluçkaya yatan bu tip hemen ekranların karşısına geçmektedir.

Bu şahsın kudurmasına ise MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Başbakan Erdoğan insaf sahibi ise, vicdan sahibi ise, birazcık milli gururu varsa bu ihanet yolculuğundan dönmelidir. Pazarlıklara son vermeli, İmralı canisine kaptırdığı haysiyetinin kalan parçalarını geri almalıdır.” sözleri vesile olmuş herhalde …”Devlet Bahçeli Başbakanımıza hakaret ediyor.” diyerek, kendisinin tüm kirli çamaşırlarını bildiği için bu işlerde kullandığı Recep Tayyip Erdoğan’a yalakalık yapıyor.

Miting meydanlarında “Bizim dört kez bunlarla (PKK terör örgütü) bir araya oturduğumuzu söyleme şerefsizliğini yapanlar bu alçakça iftirada bulunanlar, bunun hesabını her yerde vereceklerdir.” diyen ve daha sonra “İmralı, Kandil’e ve Oslo’ya ben gönderdim” diyerek şerefini ortaya düşüren birisine haysiyetinin kalan parçalarını kurtar demek nasıl hakaret oluyorsa?

Daha önce siyaset yaptığı partiler tarihe gömülmüşken, herhalde bu toplama partisi AKP’nin kıyamete kadar var olacağını sanmaktadır. Herhalde AKP’de siyaset mezarlığına gömüldüğünde Barzani ve Talabani’ye yanına sekreterlerini (!) alarak sığınacaktır.

Bu kuduran adam elbet bir gün MHP’ye ve Lideri Devlet Bahçeli’ye çemkirmenin bedelini ödeyecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.