İhanetin Adını Demokrasi Koydular..

15.05.2019
A+
A-

Konuşmak için konuşanların mevcut olduğu sistemin adını muhalefet koymuşlar. Bir zorunluluk hakim ve bunun adı muhalif kanat. Yani zorunluluklar çerçevesinde, düşünmekten ve araştırmaktan yoksun, vur patlasın çal oynasın zihninin esaretiyle kelamlar edilmekte ve bu edilen kelamların ardında ölümüne direnilmekte. Siyaset dansözlüğünün döndüğü bu çağda Lider Devlet BAHÇELİ Beyefendiye muhalif olalım da gerisi ne olursa olsun zihninde ki İYİ parti gerçekten nasıl bir hezeyanın içinde olduğunun farkında değilmidir. Siz Ey bütün gömlekleri çıkaranlar, siz Ey şerrin kanatlarında buluşanlar bu harekat nedir? Siyaha beyaz diyecek kadar Ülkücü Hareket düşmanlığı besleyenler, sizin kan ile beslenen Darwin varisleri ile bu sıkı ilişkinizin tek sebebi Milliyetçi Ülkücü Hareketin karşısında olalım da nerde olursak olalım fikridir. Evet sizin ideolojiniz(!) (Gerçi ideoloji falan size ters) Milliyetçi Ülkücü hareketin karşısında siyaset yapmak. Sonu ne olursa olsun yeterki Ülkücü hareketin karşısında olalım da kimin yanında, kimin kucağında, kimin kolunda olduğumuz önemli değil.

PKK ile aynı söz çatısı altında birleşenler ; Bu ihaneti dil ile ikrar edip kalpleri ile de tasdik etmişler. Demirtaş çizgisini kendilerine ‘Kırmızı Çizgi’ ilan edenler bugün Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Aziz Türk Milletine ihanetin çaputunu açıkca astıklarını beyan etmişlerdir. Demirtaş çizgisi ; Hınzır Ağı çizgisidir, Tapınakçıların çizgisidir, misyonerlerin çizgisidir, DHKP/C çizgisidir. Hani daha dün CHP milletvekili ile randevu alan TBMM girişinde görevlilerin müdahale ettiği o DHKP/C’ li hainler Demirtaş’ın çizgisini benimseyenler ve o çizgiye sempati duyanlar ile kalleşlik bağı güden kan emici soysuzlardır. Bugün Türk Milletinin canına, namusuna, birlik ve dirliğine kast eden YPG, PKK ve bütün Terör örgütlerinin çizgileri Demirtaş çizgisidir. Atatürk maskesi altında Komünizmin uşaklığını yapanlar Demirtaş çizgisinin ürünleridir. Güneşi içenlerin zılgıtlarını iyi duyun, bir ıslık da sen çal diyenlerin naralarını iyi işitin, Her şey güzel olacak diyenlerin localar talimatlı olduğunu iyi idrak edin, İYİ bir şekilde hainler ile kol kola olanları görün, uzaktan kumandalı araç misali aynı anda Kandilden açıklama yapanları görmezden gelemezsiniz. Türkiye’nin beka sorununa gülüp geçenler, sert tepkiler gösterenler, ne bekası diyenler ; Terör örgütleri ile kol kola girenleri görmezden gelmeye devam ettikleri sürece aynı ihanete ortak olmaktadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti bir kaç çapulcunun kahpe açıklamaları ile sarsılacak değildir. Lider Devlet BAHÇELİ ‘Bebek katili, Hınzır Apo’ denilen caninin avukatları ile görüşmesi hususunda yaptığı açıklamayı farklı şekilde Milletimize lanse edenler ; Bu sırtlanlar sürüsünün mensuplarıdır. Lider Devlet BAHÇELİ “Bana sorarsanız avukatıyla görüşsün. Yani görüşmese dahi bunlar Kandil’den haberleşiyorlar zaten. Bunu büyüterek, farklı noktalara getirerek hele hele PKK, onun YPG’siyle, onun HDP’siyle işbirliği yapıp seçim kazanma sevdasına kapılanların ağızlarına böyle bir görüşmeyi almamaları lazım.” Kandil ağzı; Apo ağzıdır. Demirtaş çizgisi; Apo çizgisidir. Kandil sözü; okyanus ötesi sözüdür. Bu söylemi farklı şekilde lanse etmeye çalışanlar gafletin lağım çukurundaki mahluklardır.

Komünistler, Sosyalistler, Marksistler, Ne kadar İzm ürünleri varsa hepsi bu vatan toprağında, Türk Milletinin oylarıyla seçilmiş olan, lakin Türk Milletine ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine düşman olan kravatlı teröristlerin kaynaklarıdır. Seçim çalışmalarında MHP’nin yanında olmaktansa bütün bölücülerin yanında olmayı tercih edenlerin sistemidir. Hınzır Apo ve terör örgütleri ile kıydıkları bu İmam (!) nikahları Türk Milletine ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine ihanettir.

 

YAĞI YOK OLSUN

TÜRK MİLLETİ VAROLSUN

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.