Hüseyin OVAK, MHP’den Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Hüseyin OVAK, MHP’den Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
26.11.2018
A+
A-

Hüseyin Ovak partisinin Bandırma İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Hüseyin OVAK basın açıklaması;

Sayın İlçe Başkanım, Sayın Belediye Meclis Üyelerim ve aday adaylarım, Sivil Toplum kuruluşlarının değerli temsilcileri, Değerli basın mensupları, Saygıdeğer Hanımefendiler ve Beyefendiler; Öncelikle hepinizi Hürmetle selamlıyor, En içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Hoş geldiniz, Sefalar getirdiniz.

Vatan sevgisi, Türk Milletine Hizmetin En büyük gücüdür. Bu sevginin En iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz Yerel Yönetimlerdir. Bandırma’nın Bütçesini, Mal varlığını, Doğal ve Kültürel kaynaklarını, Tarihi emanetlerini koruyup kollamak, İlçemizin bütün halkına, Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, eşit davranarak, Derdiyle dertlenen, sorunlarına çözüm arayıp, çare olan ŞEHR-İ EMİN olmak için; Mensubu olmaktan Şeref ve Onur duyduğum Milliyetçi hareket Partisinden, 31 MART 2019 Yerel seçimlerinde Belediye Başkan aday adayı olduğumu huzurlarınızda ilan ediyorum…

Milliyetçilik – Çalışkanlık – Adalet – Dürüstlük – Çağdaşlık – Kalkınmacılık – Katılımcılık – Rekabetçilik ve Şeffaflık Ana başlıkları altında, Dokuz İlke, Doksan proje ile, Makyajcı, Rantçı, ve ihale talanına dayalı Belediyecilik anlayışına meydan okuyan, Bandırma’nın kaynaklarının Bandırmalılara yönelik harcandığı, sosyal, Kültürel, Ekonomik ve bilimsel alanda Üretimi teşvik eden, Bandırma’da her türlü doğal zenginliği koruyarak, Yaparken bozmayarak, bütüncül bir Belediyecilik anlayışı ile, Ayrıştıran, Ötekileştiren değil; birleştiren, Planlama ile uygulamayı, İş ile aşı buluşturan, Gönüllleri fetheden belediyecilik anlayışı ile; Hizmet Üretirken karlılığı değil, Bandırmalıların rahatını, huzurunu ve mutluluğunu düşünen, Yerel yönetimlerin etkin gücünü, en üretken biçimde kullanarak Bandırma’yı Çağdaş, yaşanabilir bir kent vizyonuna ulaştırıp, Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz, Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin 1992 yılında hedef gösterdiği, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100 ncü yılı olan 2023’te 100 İl, 1000 ilçe ile Bölgesinde lider ülke Türkiye Ülküsüne katkıda bulunarak; Allah’ın izni ile, yeni oluşacak 19 il arasına, 90 plaka ile Bandırma’yı katacağız…

İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Yolumuzun çetin olduğunun farkındayız. Rakiplerimizin Oy üstünlüklerinden çekinmiyoruz. Zoru Başaracağız. Ezberleri bozacağız. Tabuları ve kaleleri yıkacağız. Makama değil, hizmete talibiz. Seyit Ahmet Arvasi diyor ki; “ İnanarak suyun üstüne basarsan, yürür gidersin. Keramet sende değil, inancındadır.’’ Bizler inandık, siz de inanın; 31 MART 2019 Bandırma’nın şahlanışı olacak. Bandırma Belediyesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi arasındaki bu kısır çekişme bitecek, Kör döğüşüne son vereceğiz… Partili – partisiz tüm Bandırma’lıların oyunu ve teveccühünü alarak Öyle bir kazanacağız ki; kaybeden olmayacak. Bandırma Kazanacak, Bandırmalı kazanacak.

Ve yine biz inanıyoruz ki; Bandırma “BU SEFER MHP” diyecek.
HAZIR OL BANDIRMA. MHP GELİYOR…

 

HÜSEYIN OVAK
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.