HER TÜRLÜ KUMPASI YIKACAĞIZ

HER TÜRLÜ KUMPASI YIKACAĞIZ
23.05.2020
A+
A-

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, Mübarek Ramazan ayını geride bırakıp bayram günlerinin muhabbet ve mehabetle bezenmiş manevi iklimine milletçe ulaşmış bulunduğumuzu belirterek “ İdrak edeceğimiz bu bayram diğerlerinden faik ve fazilet bakımından ayrı olmasa da insan ve toplum sağlığı açısından mecburi farklılıklar içermekte” dedi.

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına salgın hastalıkla mücadele için biraz daha zamana ihtiyaç bulunduğunu söyledi. Kamber,” Çünkü ilk kez kucaklaşmalarımızı ertelemek, buluşmalarımızı bir başka zamana tehir etmek sorumluluğunu taşıyoruz.Hem ülkemizi hem de dünyanın genelini tesirine alan KOVİD-19 hastalığıyla mücadele edebilmek için biraz daha zamana ihtiyaç duymakla birlikte, bayramda da sosyal mesafeleri azami ölçülerde korumak durumundayız. Gönül isterdi ki, büyüklerimiz ziyaret edilsin, küçüklerimizin başı okşansın, sıla-i rahim gerçekleşsin. Ancak toplum sağlığının güvenliği için bu bayramdaki coşku ve heyecanı önümüzdeki günlere tahvil ve teşmil etmek herkes ve hepimiz adına ikamesi olmayan bir mükellefiyettir.” diye konuştu.

BEKAMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Açıklamasında İzmir’de yaşanan olaylara da değinen MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Türk milleti büyük bir ailedir. Geceye sabredene gündüzü bahşeden, hikmetinden ve rahmetinden sual olunamayacak Yüce Allah Türk milletinin ve mazlum gönüllerin inanıyorum ki yar ve yardımcısıdır.

Türkiye’mizin yükselişinden rahatsız olan, ilerleyişini hazmedemeyen provokatörlerin, organize sabotaj ve suikast timlerinin her türlü kumpasını yıka yıka bekamıza ve varlığımıza sahip çıkacağız. Bilinmelidir ki, bayrak inmeyecek, ezan dinmeyecek, vatan bölünmeyecek, Türkiye düşmeyecektir. Milletimizin hassasiyetleriyle alay eden namertlerin bulunup gecikmeksizin cezalandırılmaları acil bir ihtiyaçtır.

Bu duygu ve düşüncelerle sosyal mesafelere sığmayacak büyüklükteki manevi kucaklaşmalarımızla karşıladığımız Ramazan Bayramı’nın nice güzelliklere vesile olmasını temenni ediyorum. Büyük Türk milletinin, değerli vatandaşlarımızın, Türk-İslam aleminin bayramını yürekten kutluyorum. KOVİD-19 hastalığından dolayı hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, tedavi gören kardeşlerimize şifalar diliyorum. Kökeni, yöresi ne olursa olsun bütün vatandaşlarımıza sağlık, afiyet ve muvaffakiyetler niyaz ediyor, selam ve sevgilerimi hassaten sunuyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.