HEMŞİRELER DESTAN YAZDI..

12.05.2020
A+
A-

Korona Virüsle mücadele de, erkek ve bayan hemşireler destan yazdı. Canları pahasına görev yaptılar. Alkışı sadece değil her şeyi fazlasıyla hak ettiler.

İnsanların sağlığı için her zaman ve COVİD-19 Salgını ile mücadelede büyük özveri, sabır ve sevgi göstererek görevini yapan değerli hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Niyetimiz kesinlikle, kahraman sağlık çalışanlarımızı ayırt etmek, onlar üzerinden siyaset yapmak değil; sizler her yerde her alanda devleti ve milleti için en önde çalıştığını görmenin gururu ve bu gururu paylaşma isteği. Allah’ın izniyle bu felaketi de aşacağız.

Hayret etme Gayret et. Çünkü; “Var olmak, Adil olmayan seçeneklere rağmen hayatta kalmaktır.“ Tüm düşmanlarına inat Sonsuza kadar Varol Türkiyem.

Yaşamak en büyük zenginliktir. Onun için; “Yaşamak dayanmak, dayanmak ise kaderi yenmektir.” Dayan Türkiyem. Hep birlikte başaracağız. Evde kal hayatta kal.

Allah milletimizi, tüm insanlığı yeni tip Koronavirüs musibetinden korusun. Bu vesileyle koronavirüsten hayatını hayatlarını kaybedenlere rahmet, tedavi görenlere şifalar diliyorum… Belalar defolsun, Allah yar ve yardımcımız olsun…

Karanlığı aydınlığa çıkaran sensin, tüm insanlığı merhametinle kuşat Ey Yüce Allah’ım.
Güneş senin, Ay senin Varlık senin, bizi senden başkasına muhtaç etme Ya Rabbim.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.