HDP ZEHİRLİ HANÇERDİR, KAPATILMALIDIR…

13.12.2020
A+
A-
Bugün Liderimiz Devlet Bahçeli’nin HDP’nin bir terör sorunu, bölücülük yuvası, fitne tezgâhı ve demokratik güvenliğimize doğrulmuş melun bir silah olduğu gerçeğinden yola çıkarak, kapısına kilit vurulması gerektiğini dile getirmesi, durduk yere ifade edilmiş bir konu değildir.
HDP eylem ve beyanları ile şiddeti desteklediğini, terörizmle bağlantısı olan kişilerle arasına mesafe koymamış ve hatta bir zamanlar terörü övdüğünü dahi belirtmiştir.
HD(P)KK demek; Kan, Bomba, Mayın, Molotof, Kurşun, Silah, Ölüm… ABD’nin silahlarıyla besleyip terör yaratmak için Ortadoğu kapısına bağladığı terör yaratığı!
Bu terörist Selahattin Demirtaş, Amerika’da, İran’da, Suudi Arabistan’da olsa anında idam edilirdi. Bizde de 846 kişinin (Hendek-Çukur-=793 şehit + Kobani-53= 846) azmettirici katili ne zaman özgür kalacak diye tartışıyoruz. Türkiye hukukuna göre 8460 yıl azmettiricilik cezası alması gereken terörist!
Sırtlarını PKK ve diğer şerefsiz terör örgütlere dayadığını söyleyen hainler mafya ve demokrasi edebiyatı yapıyor. HD(P)KK’lılar ABD’nin verdiği silahlar üzerinde fazla oturmayın organlarınız tahriş olur!
Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi; “HDP isimli husumet ve hıyanet oluşumu demokrasinin ardına saklanarak, özgürlük ve insan hakları sığınığına yuvalanarak Türkiye’ye meydan okumaktadır. HDP bir terör sorunudur, bölücülük yuvasıdır, fitne tezgahıdır, demokratik güvenliğimize doğrulmuş melun bir silahtır. HDP’yi Türk siyasetinin taşıma ve hazmetme kapasitesi dolmuştur. Bu kervan böyle gitmemelidir. Adalet ve hukuk mutlak surette devreye girmeli, HDP’nin kapısına açılmamak üzere kilit vurulmalıdır. Yani demem odur ki, HDP’yi Türk siyasetinin taşıma ve hazmetme kapasitesi dolmuştur. Bu terör ve bölücülük yatağı kapatılmalıdır.”
Vatan evlatlarının kanında eli olan hain örgütün paçavralarının altında meşale yakanların siyaset yaptığı veya yapacağı başka bir ülke başka bir coğrafya yoktur.
Sözde Demokrasiyi araç olarak kullananların varacağı yer olsa olsa ya zindan ya da cehennemdir.
HDP, Türkiye’nin bağrına demokrasi kisvesiyle saplanmış zehirli hançerdir! HDP, Türkiye’deki ihanet ve melanet lobisidir. HDP, gündüz külahlı, gece silahlı bölücü şebekedir. Liderimizin ağzını kapatacak bir alçak henüz doğmamıştır. Ancak HDP’yi şerefli Türk yargısı kapatmalıdır!
Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.