HDP KÜRTLERİN TEMSİLCİSİ FALAN DEĞİLDİR!

31.05.2019
A+
A-

Asırlardır Kürtleri kullanarak kendilerini siyasi arena sahasında alçak eylemler ile geçindirenler olmuştur. Bölgesel çirkefliği savunan Marksist düşünce doğu ve güneydoğu bölgesinde Kürtleri “Hak Hukuk Adalet” isimlendirmeleri ile yıllarca Leninist bir oluşumun aktörleri haline getirdiler. Emperyalist düşüncenin ‘İzm’ dünyası ezilenleri bahane ederek Sosyalizm dedi. İktisadi görüşü bahane ederek Milli değerleri alt üst etmek için Marksizm dedi. Açıkca sömürü yada Rus kucağında dans diyemedi Leninizm dedi. Arjantinli doktor Che Guevara kahraman gösterildi. Kürtler eziliyor! Kürtlerin hakları çiğneniyor diye diye Apo piçinin propagandası yapıldı. Bir tanesi de kalkıp demedi ‘Hayırdır neler oluyor’ çünkü Marksist düşünceyi enjekte ettiler resmen. Partiler kurarak sırtını PKK YPG gibi, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletinin varlığına ve namusuna kast edenleri yüce mecliste dile getirme alçaklığı yaparak hain bir propaganda yapıldı ve yapılmaya devam edildi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin en yüksek merciinden başlayarak bütün Devlet kademesinde çalışan Kürt kökenli Vatandaşlarımız Mars dan getirilmedi demi

Milletvekili olan Kürtler Amerikan vatandaşlarının oyları ile de seçilmedi

Her türlü mesleki kadroda yer alan ve özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgesinde yaşayan Devletin Asil Evlatları olan Kürt vatandaşlara çocuk parasından, yeşil kartına, toprak mahsulleri teşvikinden tutun yüksek meblağlı kredilere kadar fayda sağlanıldı geri ödemesi bile düşünülmeden. Her türlü ayrımı ret ederek Türkiye Cumhuriyeti Devleti etnik köken, mezhep gibi bölücü faaliyetlerin karşısında durmak için vatandaşlarının her birine ayrı imkanlar tanındı. Hatta bu imkanların çoğu tamamen Kürtler için seferber edinildi. Neden mi? Vatan haini zümreler ve güruhlar tarafından tahrik edilip kafalar yıkanmasın diye. Türkiye Türklerindir sözünden yola çıkarak “Bakın biz Kürtleri ret ediyorlar “ ifadesini kullanan soysuzların sizler Türk değilsiniz sizler tamamen ayrı bir ırk mensubusunuz diyerek fitillediler her daim bölücülük ateşini. Türk Milliyetçileri kafatasçıdır Kürtleri istemiyor dedikçe haykırdı Başbuğumuz “ Sizler kadar Kürdüm, Benim kadar Türküsünüz” ardından Liderimiz Devlet BAHÇELİ ekledi “ Kürt vatandaşlarımız ile bölücü hainleri asla bir arada tutmayız, tutanlara da müsaade etmeyiz”

Yıllar evvelinde Türkçülük fikrinin öncüsü ve Mustafa Kemal ATATÜRK’ün fikir babası olan Ziya GÖKALP Birçok yerde Türkmen aşiretleri Kürtleşmiştir. Mesela Diyarbekir’de Karacadağ’da yaşayan Türkan/Terkân (Kürtçe Türkmenler manasınadır.) aşiretinin bütün fertleri Oğuz ilinin Beğdili boyuna mensup halis Türk olduklarını bilirler. Bununla beraber, Türkçeyi unutarak onun yerine Kürtçeyi ikame etmişlerdir. Bu aşiretlerden Karakeçi aşireti ise Kayı boyu ile akraba olduklarını bildikleri halde kendilerini Kürt zannetmektedirler. Urfa’daki Döğer ve Badıllı aşiretlerinin de Kürtçe konuştuklarını belirler. Sosyolog olan Gökalp bu çalışması ile Türkmen asıllı olan Kürtlerin asimile olarak özlerinden uzaklaştıklarını tespit etmişlerdir.

Benim buradaki gayem Antropolojik bir çalışma değildir. Ya da bir Irki çalışma da değildir. Sadece yıllardır Kürtler üzerinden bölücülük yapan Hain terör örgütü mensupları olan bu teröristlere karşı gözlerin açılmasıdır. Bugün sözde Kürt partisi diye kendini tanımlayan HDPKK Apo Piçinin partisidir. Kürtler ile uzaktan yakından alakası olmayan bir Marksist oluşumdur. Dersim olaylarını gündeme getirerek teröristleri savunanlar Kürtlerin hakkı hukuku diyerek kutsal vatan toprağında bölme parçalama faaliyetleri içerisindedirler. Türk Milliyetçiliği her türlü bölücü faaliyetin karşısında dimdik duran yüce bir fikrin oluşumudur. Terörizmin ırkı olmaz, Terörizmin mezhebi olmaz, terörizmin bölgesi olmaz, terörizmin rengi ve dili olmaz.
Bölücü terör örgütü ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Kürtleri bir arada tutanlar Kürtlere en büyük hakareti yapan alçaklardır. Bu bölücülüğü sahiplenen her kim olursa olsun Milliyetçi Ülkücü Hareket en sert şekilde karşılarında durmuştur ve durmaya devam edecektir.

Kürtçülük Marksist bir akımdır. Gayesi bölücü bir emperyalist sistemin uşaklığını yapmaktır. Irkçılık ve şovenizmin birlikte yürüttüğü sosyolojik bir kıyımdır. İslam adı altında Irkçılık yapanlar Komünizmin esaretinde kalmış münafıklar topluluğudur.

Kürtler gayri kendilerini günden güne yeren ve özlerini unutturan HDP denilen terör örgütünün siyasi yapılanmasına şamarı vurmalıdır. Her türlü ırkçılığın ve bölücülüğün karşısında olan Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak yeniden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Devletin Asil Evlatları olan Kürt vatandaşlarımıza sesleniyoruz

Sizin asilliğinizi kendi arsız ve hain emellerine alet eden bu oluşumları elinizin tersiyle itin ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin azmi ve mücadelesine omuz verin. Politika dansözlüğü yapıp seçimden seçime Kürtlere seslenen bir oluşum değiliz. Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak Allah Vatan ve Millet yolunda mücadele edecek, emek verecek, fedakarlık gösterecek herkese kapımız açıktır. Ayrıca Vatana ve Millete düşmanlık edecek her kişinin de ERCE karşısındayız. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları olarak her türlü bölücülüğün ve Irkçılığın karşısında Elif duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE
ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.