HAYIRDIR HİLMİ ÇAVUŞ!

01.04.2016
A+
A-

 

 

Kasaptaki ete soğan doğramadığını iyi bildiğimiz Hilmi hoca twitter hesabından ”Bilgi çok kıymetli ve bedava. Okuyun araştırın. Yurtdışına kumara giden başbakanları kapıda karşılayan iş adamlarını araştırın. Bu ülke,Türk Hava Yolları uçağını Ankara’dan İzmir’e balık almaya gönderen cumhurbaşkanı gördü” diyerek soğan doğramış.

 

Düğün değil bayram değil.

İnsan ”Hayırdır çavuş” diye sormadan kendisini alamıyor.

Öyle ya Hilmi hoca bu arpacık soğanını boşuna doğramadı ya, Bir yerlerden kallavi bir yahnilik mi geldi, yoksa sadece kemikli ete mi tav oldu, onu ancak ilerleyen zamanda göreceğiz.

 

Birde ” İsmi bana kalsın” diyerek bulandırdığı sudan ucuz bir kıvraklıkla dışarı çıkmaya çalışmaz mı!

İşte bu olmaz hoca!

Öyle suyu bulandırıp kaçmak olmaz.

Madem ”THY uçağını İzmir’e balık almaya gönderen Cumhurbaşkanı” gibi akla ziyan bir iddiada bulunuyorsun o zaman ismini de söyleyeceksin! İsim dahi veremeden önceki cumhurbaşkanlarını öyle sorumsuzca itibasızlaştıramazsın.

 

Bir isim vermek zorundasın.

Sadece isim vermek de yetmez; iddia ettiğin böylesi bir saçmalığı ispatla da yükümlüsün. Aksi halde, bırak böyle deli zırvası birşeye inanmayı, ben 100 kişilik uçağı İzmir’e balık almaya gönderecek bir cumhurbaşkanı hayal dahi edemiyorum. Kim yaptı bunu söyle.Gül mü? Sezer mi? Demirel mi? Özal mı? Evren mi? Yoksa Atatürk mü?

 

Aslında utanmalısın.

Sen bu şerefli ordunun genel kurmay başkanlığını yapmış biri olarak utanmalısın. Çünkü hergün verdiğimiz onlarca şehit için rahmet dilemekten başka tek söz etmezken neye hizmet ettiği malum böyle absürt boş beleş şeylerle uğraşmaya utanmalısın! Utanmalısın  çünkü ”Yeni Türkiye için elzem olan zihniyet devrimini başlatırken çok zorlandık ama cesareti de önemsedik” diyerek ”Yeni Türkiye” denilen ve terör örgütüne alan kazandıran ve onu, hayal dahi edemeyeceği güce ulaştıran bu ihanet sürecinde, suç ortağı olmaktan utanmalısın.

Şahap Özdemir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.