Hande Sarıoğlu : Altaylı bana ‘Öyle poponu sallarsan böyle kovulursun’ dedi

Hande Sarıoğlu : Altaylı bana ‘Öyle poponu sallarsan böyle kovulursun’ dedi
17.02.2021
A+
A-

Sosyal medya hesabından dans ettiği videoyu yayınladıktan sonra HaberTürk’ten kovulan spiker Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı için “Veda etmek için yanına gittim bana ‘öyle poponu sallarsan böyle kovulursun’ dedi” iddiasında bulundu.

HaberTürk ekranlarında spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından bir dans videosunu yayınladı. Kısa sürede gündem olan Sarıoğlu, dansından dolayı kendisini uyardığını belirttiği HaberTürk’ten ayrıldı.

Dün Beyaz TV’ye telefonla bağlanan Hande Sarıoğlu, 1 sene önce birlikte program sunduğu Fatih Altaylı ile arasında geçenleri anlattı. Altaylı ile canlı yayın esnasında tartışan Sarıoğlu, “Ben işe onun vasıtasıyla girmiştim. Tartışmadan sonra aradım onunla konuşmak istedim ama bana geri dönmedi. Bu sırada da program yayından kaldı. Sonra başka bir kanalda o programı yaptı ve ben o işten atılmış oldum” dedi.

HELALLİK İSTEDİM

Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı’ya işten çıkarıldıktan sonra mesaj attığını ve “Yanınıza gelmek isterim helallik istemeye” dediğini söyledi. Kendisine geri dönülmediği söyleyen Hande Sarıoğlu, arkadaşlarıyla vedalaşmak için kanala gittiğinde Fatih Altaylı’nın yanına uğradığını ancak duyduğu söz karşısında şaşkına döndüğünü söyledi. Samimi bir şekilde Altaylı’nın yanına gittiğini söyleyen spiker, Altaylı’nın kendisine “Öyle olursa işte böyle kovulursun. Öyle poponu sallarsan böyle kovulursun” dediğini iddia etti.

ALTAYLI CANLI YAYINI TERK ETMİŞTİ

Hande Sarıoğlu’nun moderatörlüğünde HaberTürk ekranlarında yayınlanan Spor Saati programında Trabzonspor Galatasaray karşılaşmasında Ömer Bayram’ın rakibine yaptığı hareket tartışılırken Fatih Altaylı verilen sarı kartın doğru olduğunu ifade etmişti. Altaylı’nın yorumunun ardından moderatör Sarıoğlu’nun “Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?” şeklindeki soru Altaylı’yı çok sinirlendirmişti ve Altaylı yayını terk etmişti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.