GÜNDEME ÜLKÜCÜ BAKIŞ

12.01.2022
A+
A-

GÜNDEME ÜLKÜCÜ BAKIŞ VE PKK YANCILARININ SANCILARI

Her zaman söylerim, dağda kurdun ayağı taşa takılsa, köyün itleri sevinç hırlamaları yaşar. Söz konusu kurt olursa; Sırtlan, çakal ve her türlüsü bir araya toplanır. O diyarın itleri sırtlana kendilerini feda ederler. Bu fedanın sebebi nedir? Kurt olmasında biz kendimizi sırtlana feda edelim. Kurt olmasında biz her şeyimizi çakal ve sırtlanlara ve onların dahilinde akbaba ve leş kargalarına bırakalım.

İşte bugünkü zihniyet budur. Türk dünyası karışsın da kim yaparsa yapsın. Türk Birliğine sekte vurulsun da isterse bizi Rus’un kucağına atsın diye Mankurtlar var. Kurdun gitmesi için sırtlan ve leş kargaları ile birlikte hareket eden itler misalidir bunların tavrı. Kazakistan’da olan hususlar bugün Türk Düşmanlarını ve bilhassa PKK ile kol kola olan Sol ve Marksist-Leninist/leri sevindiriyor. İyi idrak etmek gereken husus şudur. Bizim Türk Dünyasında sevdamız olduğu gibi, onların da Türk Dünyasına kinleri vardır. Kanımızın son damlasına kadar Türklük aşığıyız. Bu kansızlarda kansızlıklarının son damlasına kadar Türklük düşmanı. Kucaktan kucağa gezen Rus uşakları, hep aynı rolü alır. Kimdir bunlar; Ermenilerdir elbette. Bugün Kazakistan kaos oluşumu basit bir zam oranı elbette değildir. Olayları iyi analiz etmek şarttır. Orada Türk Dünyası sorun çekerken, burada ellerini ovuşturan HDPKK ve Sol zihniyetinde olanlar var. Biz bunların farkında olduğumuz için kelam ve kalem kudretini kullanıyoruz.

Kazakistan’da olan kaos ortamını, Türkiye’de aynı şekilde çıkarılma ihtimalini düşünen bu soysuzlar, bu hayal ile yeni kaotik ortam derdinde olan ; Tapınakcı ve İhanet şebekelerinin teknesinde su taşımakta. İyi bakmak, iyi analiz etmek, Milliyetçi Ülkücü Harekette iyi kulak vermek lazım. Görünenin ardındaki, görünmeyeni görenlerin dizinin dibinde oturmak lazım.

Türk bir araya geldikçe bu itler çıldırmakta işte. Bu Yüce Türk Milletinin be Yüce Türk Devlet’inin gelişmeleri içinde aynıdır. Türk yükseldikçe, dişlerini sıkanların o dişleri karnına dolacaktır Allah’ın izniyle. Bugün Türk Birliği demek, Turan demektir. Her Türk’ün derdiyle dertlenmektir. Nerede Türk’ün ayağına diken batsa Ülkücü Hareketin bağrı yanar. Aynı zamanda Türk Düşmanlarının da keyfi artar.

Okuyan araştıran ve idrak ederek Davasını yaşayan ve yaşatan Türk Milliyetçileri her daim bu olayların farkındadır. Bu bahsi geçen olaylara aklı selim bir yaklaşım sergileyip, ama aksiyoner ruhu da kaybetmeden hayatın her aşamasına Türk İslam Ülküsü ideolojisi ile bakmaktayız.

İktisadi durumların sıkıntısını, Milli hususlara balta vurmak için beklemekteler. Bugün Türk Dünyasında olan sorun ve sıkıntılar. Rus’un dişinin gözükmesinde elbette sebep olacaktır. Aynı zamanda şu hususta vardır. Kurdun dişine de kan değerse, Kurda düşman olanların o parlayan dişleri midelerine dolmuştur ve dolacaktır. Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in evlatları olan Milliyetçi Ülkücü Hareketin neferleri, inanın ki uyanıktır ve uyandırmaya da devam edecektir.

Diğer bir sorun; HDPKK eş başkanı Mithat Sancar açıklamasında ; Bir hatıra ormanı kuracaklarmış. Adı da Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı olacakmış. Bu artık gerçekten Diyarbakır halkının kültürüne, diline, kimliğine, onura saldırılarda pervasızlığın son örneği. Devlet Bahçeli, Diyarbakır’a ve Diyarbakır halkına ne verdi? Her gün Kürt halkına hakaret eden, Kürt halkının siyasi temsilcileri olarak bizleri, onların meşru iradesini, Türkiye halklarının ortak meşru iradesi ile birleştiren HDP’yi her gün hedef gösteren, halklar arası düşmanlığı körükleyen söylemden ve politikadan başka ne yaptı? Ne yapıyor? Diyarbakır halkına, onun adında bir hatıra ormanı hangi gerekçe ile kuruluyor”

Sancar, sancılanmaya devam etsin!

Marksist-Leninist güruhun, Pkk ve ne kadar terör örgütü varsa alayının borazanı olan bu kimseler. Henüz dikilmemiş ağaçlar çok rahatsız etti ve battı demek ki. Diyarbakır Don Kişotların değil, Türkmen beyi Uzun Hasan’ın diyarıdır derken Göl Bilge Atsız beğ işte bugünden bahsediyor. Bugün o ormandaki ağaç kökleri, Türklüğün kökleri misali her yana dağılacaktır. Bugün Liderimizin isminin verilmesinden rahatsız olanlar, asli manada Türklük rahatsızlarıdır. MHP lideri Devlet Bahçeli beyimiz Diyarbakır’a ne mi verdi? Türklüğün ve bölünmezliğin vücudunu verdi. Diyarbakır’ı ve Milletini ayrıştıranlara karşı Diyarbakır’a çıkarma yaptı. Diyarbakır Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milletinin kadim bir vilayetidir. Sancar gibilerinin pusuya yattığı bir alan da değildir. Siyasi parti değil PKK borazanı ve seyyar mikrofonları olduğunu beyan eden Liderimiz Pkk ve yancılarının ciğerlerine hançer misali saplanmıştır. Liderimiz Devlet BAHÇELİ; Kürtlerin üzerinden ayrıştırıcı harekat içine bürünen bu Hdp ve benzeri her güruhun her daim karşısında olduğu için Sancar’a sancılar girmiştir. Halklar yoktur Sancar! Millet vardır Türk Milleti vardır. Leninist bir düşüncenin akımında Halklar diye çığırmaya devam ettikçe siz, Lider Devlet Bahçeli Kürdün yanında, Sizlerin karşısında olmaya devam edecektir. Pkk’yı sırtına alan ve sırtını yaslayan HDP, neyin ortak meşru ifadesinden bahsetmektedir. Aleni ve ahlaksız arsız bir şekilde Pkk ile olan aşkınızı, PKK ile olan nikahınızı getirip Kürdün paklığına bağlamayın. Lağım mürekkepliler, lağım ağızlılar haddini bilmelidir. Diyarbakır Türkmen şehridir. Bölmeye, parçalamaya çalışanların karşısında Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri ve biz evlatları vardır!

HADDİNİZİ BİLİN PKK VE YANCILARI

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

11.01.2022

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.