Gökçek’ten dikkat çeken sözler! “İtfaiyecilerin çoğu Meltem Şişli’yi…”

Gökçek’ten dikkat çeken sözler! “İtfaiyecilerin çoğu Meltem Şişli’yi…”
01.02.2020
A+
A-

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İSMEK’in kadın yöneticilerini taciz ederek hakaretler yağrdıran İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yeşil Meltem Şişli ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İSMEK’in kadın yöneticilerini taciz ederek başörtülü oldukları için hakaretler yağdıran İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli ile ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Şişli’nin İSMEK yöneticileriyle yaptığı bir toplantıda kadın yöneticilere “bir ellerinizi kaldırın bakalım kaç tane bekarınız var?” diye sorduğu sonrasında ise “ne kadar da çok bekarınız varmış. Bu bekarlarla biz itfaiyecileri buluşturalım, bir gece düzenleyelim arkadaşlarla birbirlerine ne güzel kaynaştıralım” dediği ortaya çıkmıştı. Skandalın öğrenilmesi sonrası sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulunan Gökçek, “İBB Gn. Sek. Yrd. Meltem Şişli İSMEK’i ziyaret edip oradaki bayanlara; ” Başlarınız kapalı ter kokuyorsunuz, bekarları itfaiyecilerle bir gece düzenleyin tanışsın kaynaşsınlar” demiş. Merak ettim. İstanbul itfaiyecilerine sordum çoğu Meltem Şişli’yi çok yakından tanıyormuş” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.