Gökçek, “Var mı bunları İmamoğlu’na soracak bir baba yiğit” dedi, o görüntüleri paylaştı!

Gökçek, “Var mı bunları İmamoğlu’na soracak bir baba yiğit” dedi, o görüntüleri paylaştı!
20.05.2019
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, HDP’li Selahattin Demirtaş’ın PKK ve Öcalan güzellemesi yaptığı videoları paylaşarak, CHP’li İmamoğlu’nun, “Demirtaş’ın çizgisini beğeniyorum” açıklamasını hatırlattı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, AK Partili İbrahim Melih Gökçek, şahsi sosyal medya hesabından CHP’nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nu zorda bırakacak bir video paylaştı.

Demirtaş’ın PKK ve Öcalan güzellemeleri

Terör örgütü PKK’nın siyasi ayağı HDP’nin eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın PKK’yı övdüğü ve HDP için, “Öcalan’ın projesi” dediği videoların derlemesini paylaşan Gökçek, İmamoğlu’nun Demirtaş’ı övmesini hatırlattı.

 

“Var mı soracak bir babayiğit?”

2017’de kendisine soru soran Akit TV muhabirine saldıran İmamoğlu için, gazetecileri göreve çağıran Gökçek, videoya şu notu düştü:

“Hadi İmamoğlu, sağa sola bükmeden Demirtaş’ın bu sözlerini yorumla… Sokakta karşılaşırsanız, sorun İmamoğlu’na, bu videoda söylenenleri tasvip ediyor mu? Basın mensupları, içinizde bir yiğit yok mu, bunları İmamoğluna soracak bir babayiğit?”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.