Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Hafif Sağanak

Gök Girsin Kızıl Çıksın Yeni Osmanlıcıların İslahat Fermanı

01.10.2013
A+
A-

FADİME BOZTOPRAK

“Aynı yoldan geçmişiz biz
Aynı sudan içmişiz biz…”
Evet bu sözler AKP’ye ait.
Ezgisiyle, sözleriyle nice insanı kendine bağlayan şarkı. Keşke buradaki masumiyet müzesini gerçek yüzlerinde de gösterebilselerdi.
Bu yol, yol değildir artık.
İşin cılkını çıkarttılar. Milleti birbirine düşürmeye mi çalışıyorsunuz siz? Demokratikleşme adı altında ne sahtekarlıklarınızın olduğu paketinizden çıkmış oldu.
Şimdi söz milletimde.
Lakin benim de söyleyeceklerim var elbet. Bel aşağı vurmaktan nefret ederim, edebimce size bir şeyler söylemek zaruriyetim oldu.
Öncelikle, yıllarca her gün sabah ANDIMIZI içtiğim için kendimle gurur duyuyorum.
“VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN”
Milli hassasiyetlerimi o günlerde perçinleyen bu sözler, iliklerime kadar işlemiştir. Bunu karşıma kim çıkarsa çıksın değiştiremez, bu biline!
Sizin ırkınız,nerden geldiğiniz beni ilgilendirmez; fakat ben has Türk evladıyım. Avşar yörüklerindenim. Bu ülkeyi karış karış gezen, toprak kokusuyla kan kokusunu ayırt edebilecek bir nesildenim. Çakalla Kurt’un farkını en iyi ben bilirim.
Karamanoğlu torunuyum, dilime yapılan saygısızlığı kendime yapılmış sayıp bunu namus borcu bilirim. Bu uğurda kan dökülecekse dökülür.
Madem ki bugün siz, bu paketi önümüze getirdiniz. Sonuçlarına katlanmak da kaçmak da sizin tercihiniz.
Evvela:
Bugüne kadar neler söylendi arkanızdan önünüzden bunu bilemem ama ben yüzünüze söylüyorum:
Demo kelimesinin “kısa gösterim” anlamına geldiğini cahil değilseniz, bugün bizi temsil ediyorsanız biliyor olmanız gerekir. Bugün Başbakan tarafından açıklanan paketçik, AKP zihniyetinin yani sizlerin büyük demokrasi planınızın küçük bir gösterimi, sunumu aslında. Bunu da geçtiğimiz 10 yıla baktığımızda anlıyoruz hemen. 10 yıl önce Türkiye’de akla bile gelmeyen her şey artık sıradanlaştı ve gittikçe de çıta yükseltiliyor.
Şunu hemen ifade etmek isterim ki, Osmanlı Devleti tarihte kurulmuş en büyük ve en şerefli Türk devletidir. Ancak, son dönemlerinde basiretsiz eller tarafından idare edilmiş ve devlet hem içten hem de dıştan parçalanmıştır. Islahat Fermanı bu sürecin dönüm noktalarındandır. İşte bugün de emperyalizme teslim olarak Osmanlı hayali görenler, yani Yeni Osmanlıcılar, sizler aynı basiretsizliği tekerrür ettirmekte ve yeni paketçiklerini ya da ikinci Islahat Fermanını açıklamış bulunmaktasınız. Ancak demokrasinin demosu görünümündeki bu paketçik sadece bir aşamadır. Ana dilde eğitim özel okullardan devlet okullarına taşınacak, alfabe değişikliği başka bir boyut kazanacaktır bir adım sonra. Türk milli devletini parçalama süreci devam etmektedir.
Andımızı kaldıran kendini bilmezlerin bundan sonraki adımı eminim bütün eğitim ve öğretim kademelerinde Amerika’ya yemin törenleri getirmek olacak.
Şunu da belirtmek isterim ki kendini tek ve daimi böyle kalacağına inanan diktatörlerin sonu ortada: Saddam,Kaddafi…
Bunları söylüyorum ama kime?
İçimden kan kusuyorum resmen.
Ozan Ünsal’ın bir parçası aklıma geldi,gerçekten bunu istiyorum artık:
“TÜRK isen sen askersin hep dünyada neylersin.
Ve Fatihlerin feyzine yıkılsın kaleler
Gökten bir BAŞBUĞ
KÜRŞAD’la diz vursun Kabenin huzurunda.
Yemin olsun,Gök girsin kızıl çıksın
Alınacak öcü Türkmenin,Kafkasın,Çeçenin ve Uluğ TÜRK’lerin
Yemin olsun,Gök girsin kızıl çıksın
Dağ gibi çerilerin tokatları patlasın hainlerin ensesine.
Yemin olsun,Gök girsin kızıl çıksın
Kan koksun buram buram kan
Nasıl gelecek TURAN
Kan koksun buram buram kan kan kan
Hep kanamıştır yaram
Kan koksun buram buram kan kan kan
Korkma elinde KURAN…”
SAYGILAR…

FADİME BOZTOPRAK

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.