Kitap okuma-okutturma projelerimizin mimarı Oğuzhan Saygılı Hocamızın “Kitaplarla Söyleşi 1” kitabının tanıtım ve imza programını belirttiğimiz günde ve saatten 15 dakika sonra gerçekleştirdik. Şube Başkanımızın Açış Konuşmasını yaptı.

leventkuruz

Oğuzhan Hocamızın kitabı öncesi yaptığı çalışmalarla ilgili tanıtım videosu izlendi. MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan Bey ve Sevgi Saygılı Hanım ile birlikte Oğuzhan Saygılı Hocamıza Türk Kültürüne hizmetlerine katkı dolayısıyla bir plaket takdim etti. Daha sonra Oğuzhan Saygılı Hocamız kitabının hikâyesine değindi. Akabinde de Hocamız kitabını misafirlere imzaladı.

oguzhan1
Oldukça coşkulu geçen programımıza camiamızın her kademesinde katılım olması, imza için uzun kuyruklar oluşması, bizleri bahtiyar kıldı. Memleketimiz Antep’in sadece ve sadece baklava-fıstık ile anılmasından, Mütercim Asımların, Dündar Taşerlerin, Necdet Sevinçlerin yetiştiği iklime doğru savrulacağına inanıyoruz. Gönüldaşlarımızın bizi desteklemelerine devam etmesini bekliyoruz.

ocak-antep

Programımıza katılan MHP Gaziantep İl Başkanı Yard. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan Bey’e, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç Bey’e, BBP Gaziantep İl Başkanı İhsan Kaya Bey’e, MHP Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Güler Dindar Hanım’a, MHP Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Bekir Özdemir Bey’e, MHP Şehitkâmil İlçe Başkanı Aziz Yücel Bey’e, MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz Bey’e, Gaziantep Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Bekir Avan Bey’e, Türk Ulaşım Sen Başkanı Baler Fidan Bey’e, Türk Tarım Orman Sen İl Temsilcisi Cuma Erol Bey’e, Gaziantep Ülkü Ocakları Başkanı M. Fuat Yozbatıran Bey’e, Gaziantep Alperen Ocakları Başkanı Tuncay Uzdiĺli Bey’e, Şahinbey Ülkü Ocakları Cuma Yıldız Bey’e, SAYDES Gaziantep il Başkanı Cafer Ayaş Bey’e, Yazar Mitat Akar Bey’e, Şair-Yazar Ahmet Ayaz Bey’e, İkizkuyu Mahallesi Muhtarı Ahmet Bozdoğan Bey’e, Karakoyunlular Derneği Başk. Yakup Özbay Bey’e, Av. Ender Taşdoğan Bey’e, TOBB Fen Lisesi öğrencilerine, müdavimlerimize ve tüm kitapseverlere şükranlarımızı sunarız.

antep-mhp-turkav
Levent Kürüz
Türkav Gaziantep Şube Başkanı

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir