Galip Koç’tan Karadeniz Danışmanlık ve İlaçlama Yöneticilerine ziyaret

Galip Koç’tan Karadeniz Danışmanlık ve İlaçlama Yöneticilerine ziyaret
13.02.2018
A+
A-

Rize Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkan Adayı Galip Koç Ve Yönetim Kurulu Üyeleri 17 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan oda başkanlık seçimleri öncesi çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor.

Seçim vaatleri arasında bulunan “Toplu mal alımı ile ilgili projeleri kapsamında kendilerine, AB Hibe Fonları, KOSGEB, Marka Tescil, Kalite Yönetim Sistemleri, Halk Sağlığı Alanında İlaçlama, Çevre Danışmanlık ve İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti verecek firmanın yetkilileri ile bir araya gelerek çalışmalarını tamamlayan Galip Koç; bu proje ile süper market, hiber market, gros market ve discount marketler zinciri karşısında rekabet gücünü kaybeden, pazar payı daralan, müşteri gözünde pahalı ve kalitesiz ürün satış noktası haline gelen, perakendeciliğin en küçük birimi olan yerel bakkal ve market esnafının iş birliği yaparak ortak tedarik ve pazarlama çalışmaları yürütmesi hedeflenmektedir.

Yapılacak çalışmalarla bakkalların alt yapısının güçlendirilmesi, kurumsal kimlik kazanmaları ve gerek fiyatları gerekse kalitesi ile büyük ve ulusal marketler karşısında rekabet gücü kazanmasına yardımcı olacağız, dedi.

Yapılacak çalışmalarda bizlere teknik danışmanlık hizmeti yanı sıra birçok konuda destek verecek Karadeniz Danışmanlık ve İlaçlama firmasının yöneticileri Sultan Günar, Şener Bülbül, Azder Yusuf Dülger ve Zeki Özçelik beye çok teşekkür ediyorum.

Mahallenin emanetçisi, kötü gün dostu, bekçisi “Bakkal Amcamızı” yeniden ayağa kaldırmak için çıktığımız bu yolda bizlere desteğini esirgemeyen herkese şahsım ve yönetim kurulum adına şükranlarımı sunuyorum, dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.